Únor 2014

Kong

23. února 2014 v 14:33 | Samantha |  BH hřebci a valaši

Jméno

Celé jméno: Kong
Výslovnost jména: kong
Překlad jména: x
Původ jména: OF name (potrait model)
Přezdívky: Kong
Showname: RMH Kong


Vizitka

Plemeno: Percheron
Zaměření: tah, rekreace
Pohlaví: valach
Věk: 12 let
Zbarvení: vraník
Matka: hledáme
Otec: hledáme
Potomci: x (valach)
Majitel: RMH


Model

Rok výroby: 2011
Stav: 10/10
Stabilita: 6/10
Vzácnost: 2/10
Cena: 850 Kč
Příjezd: 21.1. 2011


Výhry

//zatím žádnéPopis

Kong je velmi klidné a vyrovnané povahy. Bohužel o jeho původu toho moc nevíme a patří mezi jedny z největších koní na ranchi. Je to nádherný zástupce svého plemene a vždy má sepnutý ocas krásnou červenou mašličkou. Spousty lidí se ho bojí kvůli jeho výšce a mohutnosti, ale ty obavy jsou zbytečné - neublížil by ani mouše. Práce na jízdárně ho příliš nebaví ale skoky to je jiná věc. Neskáče sice moc vysoko, ale překážky okolo 80 cm pro něj nejsou žádným problémem. V terénu je naprosto spolehlivý i pro začátečníky. Neplaší se, nevyhazuje a ani se nepokouší utíkat. Na louce v klidu cválá na volné otěži. Často jezdí i v zápřahu a sem tam ho někomu půjčujeme na práci do lesa.Fotogalerie


Únor je tady

2. února 2014 v 9:55 | Samantha |  Deníček ranche

Tak první měsíc nového roku je za námi.. A než se nadějeme už bude konec školního roku, prázdniny, opět škola, vánoce a další rok. Jsem teď hodně zklamaná protože nemůžu být u koní.. Na začátku ledna jsem byla na zkoušku v jedné stáji a pak jsem tam bohužel dlouho kvůli pololetí a známkám nebyla a majitelka se mi vůbec neozývá. A vypadá to že už tam nepojedu nikdy. :/ Jinak vysvědčení dopadlo poměrně dobře, nakonec líp než jsem čekala. :) Mám teda jednu trojku z matiky a nějakých šest dvojek. Nojono, jedničkář ze mě asi nebude.
Ale k lepším zprávám. Pravděpodobně dostanu nový foťáček. :3 Možná jste si všimli že na rajčeti přibyli, dá se to tak nazvat (?) "lepší fotky". Fotila jsem totiž zrckou co patří bráchovi. Vše ale tajně, jinak by mi ji nepůjčil. :D A je to na nic, protože si nedovolím s ní jít fotit dál než na zahradu, popř. okolí domu. Táta je teď v Německu na veletrhu a posílala jsem mu velmi přesvědčivý e-mail proč bych potřebovala lepší foťák. :D No dostalo se mi odpovědi že až přijede z Německa tak se prý dohodneme za jakých podmínek by to šlo.. Ale je mi jasné že jedna z podmínek bude abych měla z matiky dvojku... Což je s naší debilní matikářkou nemožný! :/ Je hodně přísná a prd naučí.. Má strašně velké nároky a má představu že za hodinu stihneme všichni min. 3 stránky v pracovním sešitě a oznámkuje nám to. Prostě hrůza. Nejradši bych byla kdybych ten foťák dostala někdy během následujích týdnů/měsíců a ne čekat až na vysvědčení.. :D Protože bych ho zároveň chtěla k svátku který mám teď v únoru a tak trochu dopředu k narozeninám. A to je asi tak vše, pokud bude nálada snad přibydou nějaké ty profily..