Září 2013

Fešák je doma :)

22. září 2013 v 12:06 | Samantha |  Novinky

Nazdárek. Asi se divíte, co je to za nádherného koníka na fotce. Tušíte správně, je to naše nová posila která dorazila ve čtvrtek! :) Je to nádherný CM arábek od Mazla. :) Zalíbil se mi už když ho Mazel přemalovala a dala na FB jeho první fotku. Když pak oznámila že je na prodej, byl už bohužel zaluvený. Domluvila jsem se s ní aby mi když tak napsala, kdyby ten dotyčný rezervaci zrušil. Když mi pak Mazel napsala že je znovu volný a jestli ho teda chci, neváhala jsem ani chviličku. Byla to taková rychlo-domluva. :D Ve čtvrtek fešák přišel a nemůžu se ho nabažit. :3 Je k němu i krásná zelená ohlávka od Lin. :) Jmenuje se Al Kahir Iamar. TADY si můžete prohlédnout další fotky.
Kromě Kahira je na ranči nových koní více. Ještě z prádznin k nám přijel schleich appaloosa hřebec Shadow a dále takový staronový koníci.. SM hřebec pintabian a dále neznačkový koníci kteří dostali nový kabátek. :) Někdy je vám určitě nafotím a představím. :)


Dále vás chci nalákat na nové video na mém YT kanálu. Fotky určitě znáte. Podle mě je vydařenější jak první díl. :)
Na kanálu mám spousty "nových" videí, která jste ještě možná neviděli, tak se určitě podívejte. Udělá mi to velkou radost.

Chili

2. září 2013 v 14:24 | Samantha |  BH hřebci a valaši

Jméno

Celé jméno: Chili
Výslovnost jména: čili
Překlad jména: x
Původ jména: OF name
Přezdívky: Chili, Childa
Showname: RMH Chili


Vizitka

Plemeno: Pintabian
Zaměření: školní kůň, rekreace, hobby
Pohlaví: hřebec
Zbarvení: strakáč tovero
Věk: 8 let
Matka: hledáme
Otec: RE West
Potomci: RMH Takoda, SSR Linden Tree
Majitel: RMH


Model

Rok výroby: 2010
Stav: 10/10
Stabilita: 9,5/10
Vzácnost: 3/10
Cena: 650 Kč
Příjezd: 9.11. 2010


Výhry

//zatím žádné


Popis

Chili je takzvaný kůň Učitel. I když by se u jeho plemena řeklo že je to bůjný a temperamentní hřebec, Chili je pravý opak. Na jeho hřbet můžeme posadit i tříleté děti a poslat je s instruktorem na vyjížďku. Když na něm jedete do terénu dělá Chili všechno za vás, vy jen určujete směr a rychlost. Nenudí se na něm ale ani pokročilý jezdec, je to skvělý skokan a má v sobě i základy drezury. Často se účastní hubertů s našimi členkami nebo různých akcí. Jediné co nemá rád když mu někdo sahá na uši, proto ho uzdí vždy někdo zkušený. Zkoušíme se s ním účastnit výstav, zatím ale nějaké větší ocenění nezískal.Fotogalerie