Duben 2013

Profily

16. dubna 2013 v 21:32 | Samantha |  Deníček ranche
Ahojky!
Takže se zase hlásím. Nevím proč ale začínám mít chuť docela upravovat a "zcivilizovat" tento ranč. No uznejte, kdo by se v tom nepřehledném menu, článcích a všem vyznal? Jelikož nemám aboslutní přehled o mé sbírce, mám maglajz v tom která hříbata se už "narodila nebo ještě ne" tak asi začnu dělat profily, ale nové. Udělám i nové menu, pokud bude čas. Já vím, jsem děsná.
Vím že profily nikoho nezajímají ale jinak nemám absolutně žádné nápady na články a popravdě se mi nad tím ani přemýšlet nechce. Koncem dubna, začátkem května, jakmile začnou růst listy (ty holé stromy se mi ani trochu nelíbí :D) bude VELKÉ PŘEFOCENÍ SBÍRKY. Přefotím nejspíše celou moji sbírku, samozřejmě že to naráz všechno nepůjde. No páni, přefotit skoro 150 modelů bude zajímavé. :D Spousty koní ještě nemám ani pořádně nafocené, třeba takový Polaris.. Mám ho už přes rok a já nepřidala snad žádnou jeho fotku! Styď se! :D Já ho fotila někdy minulý duben 2012, ale fotky sem nestihla nahrát a pak se jaksi vymazali.. Jinak děkuji všem co sem stále chodí, vím že na vás kašlu a nechodím k vám. :( Teď se hodně věnuji mému druhému blogu o reálném životě, focení apod. A můj sen koupit si vytouženou zrcadlovku stále pokračuje.
Neslibuji na 100% že profily budu aktivně přidávat. Znáte mě přece.. Chtělo by to i nový design, tento je sice krásný ale už je tu moc dlouho a chce to změnu. No, bude toho hodně nového. SNAD!

Grrrr... Jde mi strašně pomalu net a pořád mi vypadává. -_-