Únor 2013

3 roky co jsem na internetu..

9. února 2013 v 19:31 | Samantha |  Novinky
Ahoj!

Dnes je 9.2. 2013. Jsou to přesně 3 roky, co jsem založila svůj první ranč (Ranč u Bílého koně)a co jsem se poprvé objevila na internetu. Už 3 roky vás tady otravuju.. Mě samotné se tomu nechce věřit. Pro někoho je to možná málo, pro mě je to ale hodně. Jsem strašně ráda že jsem vás potkala a že tu s vámi, ačkoli tu teď moc nejsem můžu být. Jinak nevím co bych dál napsala. Už se těšíte na CLS? Já moc... ale zatím pochopitelně nic nemám. :D Koně, kteří pojedou už mám jaksi vybrané, ještě dodělám pár CMek které sebou povezu na CLS a začnu přihlašovat koníky. Tak se mějte hezky a brzy už určitě sepíšu ten seznam koní co pojedou. CLS je asi jedá LS na kterou letos pojedu (jako minulý rok) protože otec mě už pomalu nikde nechce vozit, i když sám pořád jezdí po celé ČR. Takže asi chápete že přípravy na CLS si chci vychutnat. :D


Noví koně, vysvědčení, shrnutí..

1. února 2013 v 17:39 | Samantha |  Novinky

  • Ahojky lidičky. Tak jsem se rozhodla, že opět po měsíci zase napíšu ani ne proto že bych chtěla, ale nějaké to shrnutí musí přece být. Slibovala jsem rozjezd ranče a aspoň občasné psaní, ale myslím si že na nic z toho nedojde. Nejdříve začnu vysvědčením. U mě nedopadlo moc dobře, mám 4 dvojky (z toho 2 mi utekli vážně o kousek a měla bych 1..) a za 3 z matiky. Blbá matika, kazí mi vyznamenání. Sice je to 3+ ale to už nikoho nezajímá. :D Doufám že si to do hlavního vysvědčení vytáhnu, jelikož si strašně přeju jednu nááádhernou věcičku.. :D Ale to až zachvíli. ;)
  • Dále budu pokračovat nováčkama, kteří přijeli od Lanyii. Přijeli předevčírem. Konečně už dorazily a ani nevíte, jak jsem byla šťastná když jsem do ruky dostala balíček. Tenhle pocit jsem nezažila už hodně dlouho. Rodiče mi odmítají jakékoliv další koně kupovat, takže my ani koně z Německa asi nevyjdou. Ale popravdě mi to už ani nijak nevadí, jsou i důležitější věci než modely koní. Jelikož já teď budu mít pravděpodobně v pronájmu koně (buďto budu dojíždět za jednou ČT kobylou nebo za kobylou haflinga, ještě se musím rozmyslet) a živí koně jsou pro mě přednější. Koníky vám představím v celém článku.
  • No a teď k věci, kterou si přeji za vysvědčení (hlavní), svátek a narozeniny dohromady + si na to ještě přispěji. Jaksi jsem dospěla k rozhodnutí, že si chci koupit zrcadlovku a když jsem uviděla Canon EOS 1100D, prostě jsem byla a sem v sedmém nebi. S focením teprve začínám takže by mi model nejnižší třídy (u Canonu) vystačil naprosto. Cena se pohybuje okolo 10 tisíc, není to moc ale málo taky ne, takže si ho musím nějak zasloužit. Držte mi prosím s tímt miláčkem pěsti! :D
  • Co se týče CLS 2013, přijedu na 98%. Ty zbylé dvě procenta jedině v případě že by se něco stalo (zaťukám) a nebo že by mě táta neodvezl. Strašně chci přijet, už letos potřetí. O tom, koho sebou vezmu se ještě musím zamyslet. Letos chci zkusit ale hlavně SCH, máme pár nadějných koní a třeba se nám letos zadaří a ne jako minulý rok, kdy jsme nevyhráli vůbec nic. A z BH vezmu jen ty největší miláčky a ty který mají opravdu šanci na nějaké vítězství (alespoň podle mě). Určitě o tom ještě napíšu článek, abych o tom i já samotná měla přehled. No a jdeme teda na fotky nových koní. :)