Leden 2013

Vzpomínky na léto..

1. ledna 2013 v 16:24 | Samantha |  Fotogalery

Vyhrabala jsem spousty fotek, ještě z krásného slunného léta, tak doufám že si je užijete. Taky vám léto chybí? Mě se stačí jen podívat na jednu fotku a ihned se mi vybaví to teplo, sluníčko, voda, odpočinek a žádná škola...

Vzpomínky na léto..
Aneb jak tohle všechno půjde dál :)

1. ledna 2013 v 14:29 | Samantha |  Novinky
Zdravím vás :)
Takže jak jste oslavili Silvestra? Měli jste ohňostroj? :) My měli dva.. jeden jsme pouštěli asi v 8, takovej menší. A asi 3 minuty po půlnoci ten větší, byl parádní. :) Když jsme odpočítavali do půlnoci tak prej:,,3, 2, 1... ŠŤASTNEJ NOVEJ ROK!" já to tak zaječela že to šlo slyšet na celý dům. :D Brrrr, pozítří zase do školy.. To nám ve škole ty 2 blbí dny nemohli odpustit? Skoro všichni jdou až 7.1. grrrr. No ale k hlavnímu tématu. Chci se tu vyjádřit, jak to se mnou, s blogem a celkově s mou sbírkou půjde dál. Prodávat NIC rozhodně nebudu! V poslední době se mě už asi 3 lidi ptali, jestli neprodávám nějaké modely.. Neznamená, že když tu nejsem aktivní, že mě už modely nezajímají a prodávám je! Tahle zpráva mě vždy dokáže pěkně pobouřit.. Bohužel, už asi pustím BH, chci se věnovat živým koním a breyeři jsou pro mě velká finanční zátěž. A sbírat stablíky nijak netoužím, pár jich mám ale neuchvátili mě natolik abych je začala sbírat naplno. Chci se vrátit k starým dobrým časům - ke Schleichům. V poslední době když jdu fotit, radši si poberu pár malinkých SCH a jdu je nafotit, než abych vzala jednoho, maximálně dva breyery a s plnýma rukama otvírala dveře. Jak jsem se už několikrát zmínila, během ledna nás čekají nové SCH přírůstky, takže se už strašně těším. :)
Ale přeci jenom, i když jsem si dala předsevzetí že už breyery kupovat nebudu, prostě tomuhle, NEMŮŽU odolat. To je naprosto zhmotněný sen! Musí být můj, i kdybych měla vážně zhebnout, je prostě dokonalý!


Prostě.. kdo by mu odolal?! To je dokonalost sama.. Atletické nožky, zvědavý pohled, zakroucený ocásek a úžasná barvička. <3 Vždy jsem si přála, aby breyer něco takového udělal a tohle prostě nesmím propásnout. Toho se nevzdám! Klidně si na mě nadávejte, že toho jste chtěli vy a že klesne jeho cennost (doufám že už tu takoví lidi nejsou!) ale TENHLE je prostě můj a basta! Je mi jedno jestli ho bude mít další stovka lidí, ale chci ho mít prostě doma, krásně vystaveného na poličce kde se bude krásně vyjímat. Jelikož s objednáváním z Německa nemám zkušenosti, musím to ještě promyslet, zvláště převod českých korun na eura. Nevíte někdo, kolik asi přibližně eur stojí poštovné?
Ještě jsem dost uvažovala nad Totilasem.. Je to taky nádherný model a zkusím rodiče přesvědčit. Byli by to už OPRAVDU poslední breyeři co bych si koupila a dala bych už pokoj. Jsou oba nádherný, i když ten první kousek o trošinku více.. :D Zatím jsem nějakou pěknou fotku Totilase nenašla, tady máte jen jednu, ale je mnohem hezčí. :) Strašně se mi líbí mold, i když vím že asi příliš stabilní nebude..


Pro ty, co nevědí, Totilas je jeden z nejlepších drezurních koní světa a někde jsem se dočetla, že je to asi nejdražší plemeník (na připouštění klisen), ovšem nedivím se. :) A ve SCH určitě budu pokračovat. Asi ne tolik, ale sem tam si nějakého koupím, už si brousím zuby na novinky 2013, hlavně na haflingerku a docela se mi zamlouvá i rodina Shirů. :D Prosím, držte mi pěsti, aby mi aspoň jeden z nich vyšel. Jsou to opravdu podle mě nejkrásnější modely, kteří se dají dostupně i cennově sehnat a já bych je ve své sbírce jen s úsměvem přivítala. Zálusk mám i na hříběti od Zenyatty, přece jenom, když už tam budu (doufejme) nakupovat.. :D Ale pochybuju, budu mít co dělat abych uprosila aspoň na jednoho. :D Aspoň si vynahradím ježíška, když se na mě letos tak sprostě vy... Radši to nebudu psát celé. :D Neříkám že s Vánoci nejsem spokojená, ale když si vezmu že spousta lidí co znám si toho navymejšlela (nový foťák, mobil, tablet, noťas, breyeři, kupa oblečení...) a mě ježíšek takhle odbyl, tak mám nárok na náhradu. :D Rozhodně tím na nikoho nemířím! A už taky potřebuji nějaké nové kousky na focení, už mě nebaví vše pořád fotit dokola. :D Mějte se krásně a prosím! držte mi pěsti. :)

Zenyatta's erstes Hengstfohlen

Synek Zenyatty, je tak sladký! :)

PF 2013

1. ledna 2013 v 0:00 | Samantha |  Novinky
Šťastný nový rok!