Prosinec 2012

A přece jsem neumřela!

30. prosince 2012 v 10:58 | Samantha |  Novinky

Hi guys!

Skoro po měsíci se vám tu zase hlásím osobně a více podrobněji, než jen s videem, nadáváním na FB a přáním k Vánocům. :D Jak jste si mohli všimnout, moc to tu nežije. Ani ne kvůli tomu, že bych nechtěla, ale mám i jiné zájmy než je jen psaní na blog s modely koní. Modely mě stále baví, ale už to prostě není jako dřív. Škola je pro mě naprosté utrpení, opět mi vychází za 3 z matiky a obávám se, že to do pololetí už nevytáhnu. Budu mít dvojku z češtiny, a dějáku, blbej dějepis! :D ,,Přestaň řešit minulost, ta už je za námi a soustřeď se na to, co tě čeká." - to by si měla vzít k srdci naše učitelka dějepisu. :D Píšeme pořád samí písemky, je to už vážně na zabití.. Ale když vynechám známky, to ranní stávání a další mučení okolo školy, mám ve třídě prostě ty nejhorší kačeny které mohou existovat. Hlavně ta jedna... když chybí, je tam naprostý klid! Kdybych mohla, tak jí nakazím nějakým virem ať už zůstane doma napořád! :D

A co Vánoce? Jak jste si je užili? Já popravdě moc ne, ,,Ježíšek" mě letos odbyl pár věcičkama, jediné co asi za něco stojí je nová peněženka a odpadkový koš, který jsme kupovali na začátku prosince v BauMaxu, protože mě vážně nebaví pořád běhat dolů abych něco vyhodila. To co jsem si přála nejvíc mě Ježíšek nedonesl a že to nebyl žádný náročný nebo příliš drahý dárek. Chtěla jsem ubohou sadu akrylových barev a suché pastely (na CMkování), říkala jsem to tátovi už od září, měl na to 3 měsíce a po rozbalení všech dárků se začal vymlouvat, že před Vánoci je už nikde nemohl sehnat (vsadím se, že se po nich ani nepodíval). To nemluvím o tom, že mi rodiče na Vánoce slibovali fialové conversky, nové rajtky abych měla na prostřídání a pár SCH pod stromeček. Takže Vánoce nestáli skoro za nic.

Od 26.12 do včerejška jsem byla jako každý rok tradičně v Německu, kde jsme chodili do bazénu. Aspoň teď mi tam táta koupil tu sadu akrylek, vyhlídla jsem si jednu velkou, měla spousty barev, dokonce i štětce k tomu, speciální kelímek na vodu.. ale byla ,,příliš" drahá, takže nakonec vybral takovou lacinou, o hodně menší, barvy sice má stejné, ale jsou mnohem menší, aby příliš neutratil.. Měli tam dokonce i suché pastely, když jsem ale tátovi řekla na co je chci, řekl mi že to na těch koních nebude držet, přidal se i brácha.. Ptala jsem se spousty zkušených lidí co CMkuje, všichni mi řekli že na stínování používají suchým pastelem a zafixují matným lakem - který mám. Takže mi pastely stejně nekoupil a kdo ví, kdy je vůbec dostanu.

Po novém roce k nám po dlouhé době přijedou nějací nováčci. Kdo to bude a kolik jich bude neprozradím, ale už se na ně nehorázně těším. A zítra je už Silvestr a nový rok.. páni.. strašně rychle to uteklo, nepřjde vám? Mě strašně. Tak se mějte krásně a užijte si Silvestra! :)


Obě dvě fotky jsou moje, ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!

Veselé Vánoce! :)

23. prosince 2012 v 16:55 | Samantha |  Novinky

Veselé Vánoce plné pohody, příjemných zážitků a plno dárků pod stromečkem Vám přeje Samantha a celý RMH! :)

P.S. kreslila jsem já, není to nic moc, ale NEKOPÍROVAT!

My model horse collection

14. prosince 2012 v 19:04 | Samantha |  Moje videa
Ahoj. :) Udělala jsem nové video s mojí sbírkou, doufám že se bude líbit (a že vám půjde). :) Jsou tam ÚPLNĚ všichni, mám tam i psy atd. :) Budu ráda když se podíváte. :)


P.S. omlouvám se za zvláštní konec, to musím ještě vypilovat. :))

Change of life - Úvod

7. prosince 2012 v 20:57 | Samantha |  Příběhy o koních

Čtrnáctiletá Taylor žije se svojí mámou uprostřed velkoměsta v bytě. Její táta je opustil ještě dříve, než se Taylor narodila, od té doby ho viděla pouze dvakrát, naposledy asi před 5 lety, na jeho druhé svatbě kde poznala i jeho ,,novou" dceru Vanessu, která je o rok mladší jak Taylor, se kterou si zrovna příliš nepadly do oka. Taylor odmalička milovala koně, nějaký rok chodila jezdit do Jezdeckého oddílu, ale když se při pádu z koně ošklivě zranila, začala se koní bát a přestala k nim chodit. Právě začali letní prázdniny, které Taylor měla téměř jako vždy prosedět doma, jelikož neměli peníze na dovolenou. Jednoho dne, její máma přišla do jejího pokoje s obálkou v ruce. Taylor ji otevřela a zjistila, že jí její otec zve na celé prázdniny na jeho nově vybudovanou farmu s koňmi. Taylor byla bezpochyb unesená, ale zároveň naštvaná, jelikož na ní táta celý její život kašlal, o koních ji nic neřekl a najednou chce aby k němu přijela na celé prázdniny? Po dlouhém uvažování se Taylor rozhodne, že za ním pojede..

Zbaví se Taylor svého strachu z koní? Bude si rozumnět s ,,novou" dcerou táty? Usmíří se Taylor se svým tátou?
Čťete tento příběh!


P.S. tento příběh přesouvám z druhého blogu sem, jelikož ho tam nikdo nečetl, doufám že ho bude aspoň někdo tady číst. :)

CM Wyatt

3. prosince 2012 v 21:14 | Samantha
Tak jsem se rozhodla, že přidám po dlouhé době další mé CM, které už ale patří mezi ty starší a ne zrovna nejpovedenější. Předem UPOZORŇUJI, že ve skutečnosti takový hnusný odstín nemá, vypadá úplně jinak a mnohem lépe, ale fotky děsně zkreslují.. :/


Jedná se o koníka od Appaloosy s jménem Wyatt, které mu už zůstalo. Byl to černý overo s třpytkami na kopytech. Původně jsem myslela že snad koníka nechám takového jaký je, ale třpytky na kopytech se mi moc nezamlouvali, až přešlo na celé přemalování.

A toto je výsledek. Ano, opravdu děs a hrůza, díky tomu že mi praskala barva musel mít na sobě spousty vrstev, proto ztratil i nějaké rysy. Co se týče barvy, opravdu to není tato hnusná, pískově žlutá, ale pěkná palomino barvička, například když stojí na poličce a svítí na něj sluníčko, nechci nic říkat, ale vypadá docela slušně. A za další se jedná o jeden z mých prvních pokusů, byl to asi teprve 2 koník, který se dá aspoň trochu nazvat CM, předešlé vývtory byli děsné. :D
No.. když jsem ho vzala do ruky, hned jsem si usmyslela že to bude palomino. Jelikož jsem se v té době s tímto zbarvením při CMkování ještě pořádně nesetkala, bylo pro mě namíchání barvy horor. Měl na sobě téměř 4 vrstvy, než jsem se s barvou spokojila. =D Na fotkách to není vidět, ale má i jemné stínovaní a není celý jednobarevný, například na zadku má barvu o něco světlejší (úmyslně) a krk taky. I když se to nezdá, ale tenhle hrůzný výtvor mi dal zabrat hodně práce. Koníka jsem CMkovala asi v koncem duba, začátkem května, kousek před tím než jsem odjela do lázní, na to prosím taky berte ohledy. :D A navíc nemám pastely (dostanu je teprve až asi na vánoce) takže jsem si s tím také lépe pohrát nemohla.

Doba práce: týden, minimálně. Každý den jsem na něj něco přidala, vždy když jsem měla kousek času, neříkám že jsem u něj seděla celé odpoledne a trvalo mi to tak dlouho.
Zajímavosti: hmmm, asi jen na všech nohách podkolenky..
Plemeno: AQH
Potřeby: akrylové barvy, matný lak
Spokojenost: 6/10 - nejsem s ním moc spokojená, ale vzhledem k tomu že patří mezi první, tak to není snad až zas tak zlé..

Jen se do mě pusťe jak jsem ho zkazila, ale prosím o slušné vyjádření. :)

GRRR!!

3. prosince 2012 v 17:03 | Samantha
Omlouvám se, vůbec to sem nepatří, ale já si už vůbec nevím rady! Pro všechny co mají FB, ptám se - jde vám FB normálně?!
Mě už od soboty totálně blbne..!! Nezobrazuje se mi chat, nemůžu kliknout na žádný obrázek (např. když má na zdi někdo fotky a vy ji chcete zvětšit (že na ní kliknete) a vůbec to nejde!) a ani nemůžu napsat žádný status! Jsem jediná komu to FB dělá?! Já jsem už vážně zoufalá, potřebovala jsem na FB najít něco docela dost důležitého a teď nic z toho! Jestli jsem opravdu jediná komu se to v poslední době děje tak mě už vážně klepne! Já nikdy nic nemůžu mít normálně..!

Vaše, totálně odepsaná Samantha..Obsedání Partly Cloudy

2. prosince 2012 v 10:28 | Samantha |  Fotogalery

Někteří zvědavci už nejspíše fotky viděli, ale pro ty, co ještě ne tu přináším fotky z obsedání Partly které proběhlo na začátku září. Tak si je užijte :)

Obsedání Partly Cloudy


Za tu dobu co jsem napsala jsem přidala spousty fotek, tak se na ně taky mrkněte. :)