Listopad 2012

Vracím se zpět, aneb co je nového na ranchi :)

25. listopadu 2012 v 17:37 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak jsem se rozhodla, vracím se zpět. :) Neslibuju žádné aktivní psaní, ale budu se snažit sem tam nějaký článek napsat. A co se vlastně odehrálo za celou tu dobu co jsem dá se říct nepsala?

Více v celém článku..


Vracím se zpět..?

20. listopadu 2012 v 22:21 | Samantha |  Novinky

Photo by me..

  • Ahojky! Ne, nezapomněla jsem, nebojte. Notebook sem ,,dostala" teprve minulou sobotu, sice je to už déle, ale nebyl čas kdy se ozvat. Já jsem momentálně nemocná, takže mám aspoň chvíli klid od školy..
  • Vánoce jsou už pomalu za měsíc a já ještě nemám žádné dárky! Měla bych asi sebou hodit, že? Ono by to ostatně nebyl problém, jenže co koupit.. jsem ráda že já aspoň mám v pokladničce nějaké peníze, takže rozhodně nemám na rozhazování při nákupu dárků. Minulý rok jsem ještě chodila do družiny, tak jsem spousty věcí vyrobila, jenže teď to tak lehce nepůjde.. Nemáte nějaký typ? Byla bych moooc vděčná.. :)
  • A co si přeji na vánoce já? Vzhledem k tomu že mi naši už koně (modely) kupovat moc nechtějí a já se teď hodně pohybuji okolo živých koní, což není taky levná záležitost, nemůžu si na vánoce moc vymýšlet. Strašně bych si přála videokameru, ale pochybuji o tom že bych jí dostala.. Rozhodně si přeji ještě jedny rajtky a akrylové barvy + pastely a matný lak ve spreji, už to vážně docela dost potřebuji. O novém notebooku ani nemluvím, na ten si budu asi muset našetřit sama.
  • No a konečně slibované diplomy! Vím že to není žádná sláva, ale aspoň něco.. Líbí se aspoň trošku? :)

  • A teď jen rychle stručně k nadpisu.. Uvažuji o tom se sem vrátit.. Neslibuji žádné aktivní psaní každý den, ale občas bych sem mohla zajít.. Chtěli by jste? Všimla jsem si, že tu SPOUSTA lidí za tu dobu co jsem je přestala obíhat ani nepáchla, nojo, když nechodím já, proč by se oni namáhali.. Jsem ráda že sem aspoň někdo chodí, díky moc! :)
Vím že to sem nepatří.. ale po sto letech jsem zase nahrála video, vždyť poslední bylo někdy v květnu.. Budu moc ráda když se podíváte. :)

To jsme se skákat teprve učili, teď skáče o mnoho lépe a bez vodítka. :) Jinak mě dostal google překladač.. :D jsem si ze srandy (nebo teda spíš z kontroly :D - jen pro jistotu, jestli jsem to napsala dobře) napsala "My rabbit jumping" a google překladač to přeložil "Můj králík na lyžích". :DD LOL :D Ale je to zajímavý nápad.. Hmmmmm... :DD

Pokud video nejde, zkuste odkaz - http://www.youtube.com/watch?v=TtowQNyH6m4

P.S. už to video jde? Musela jsem vyměnit zvuk, přes youtube, ale možná se todle to hodí více než ta písnička před tím. :)