Květen 2012

Cloud Nine

30. května 2012 v 14:45 | Samantha
Jméno: Cloud Nine
Původ jména: OF name
Plemeno: hannoverian x paint horse
Rodiče: S: ? D: ?
Potomci: RMH Heartbreaker
Zaměření: drezura, výstavy, plemenetiba
Věk: 10 let
Příjezd: 24.12.2010
O něm: Cloudy je kříženec, ale to mu rozhodně na kráse neubírá, ba naopak! Cílem křížení těchto dvou velmi známých plemen byl kůň s mohutnou stavbou těla hannoverského koně a zbarvením painta. Skutečně se povedlo a Cloudy byl tedy velmi velký oblíbenec bývalého majitele. Potom co musel majitel rozprodat všechny své koně se Cloudy dostal k nám. Zjistili jsme, že je to veliký mazel, ale dáváme ho spíše pokročilým jezdcům, jelikož nechceme aby nám ho někdo "zkazil". Na ranči je to velký oblíbenec a všichni ho mají rádi. :)
Fotogalerie: //doplním//


Informace o modelu:

Cena: 820 Kč?
Vzácnost: 6/10 - pouze pro podzim 2010
Velikost: traditional
Výhry: xx
Poznámka: "Můj první model s podstavcem."

Wind

28. května 2012 v 16:00 | Samantha
Jméno: Wind
Původ jména: OF name, v překladu "Vítr"
Plemeno: Mustang
Rodiče: S: ? D: ?
Potomci: xx
Zaměření: rekreace, cross-country
Věk: 9 let
Příjezd: listopad 2010 (doplním přesné datum)
O něm: Wind se narodil v zajetí, ale jeho rodiče jsou opravdoví mustangové. Už odmalička byl rychlí jako vítr, tak mu majitelé dali jednoduše jméno "Wind". Bohužel se ukázalo, že Wind na závodění příliš není, ale má rád klidné vyjížďky do přírody, sem tam i skoky. Když se k nám dostal, byla to opravdu vzácnost mít na ranči mustanga a i teď ho pořád obdivujeme. Je to docela hodný kůň, ale přeci jenom si rád vyhodí z kopýtka, takže není pro začátečníky.
Fotogalerie: zde


Informace o modelu:

Cena: 950 Kč
Vzácnost: 6/10 - vyřazený
Velikost: traditional
Výhry: xx
Poznámka: "První "běloušek" v mé sbírce. :)"

CM Blue Sparkle

27. května 2012 v 22:00 | Samantha |  Moji CM
Blue Sparkle tak nějak patří mezi moje první CM. A barev změnil docela dost.. :D


Je to stablík z AS 2010. Byl to normální, nenamalovaný mold, měl se malovat na téma Halloween. Pochopitelně dopadl příšeně, proto tak jsem ho asi po měsíci rozhodla přemalovat.


Tak dopadl tak nějak takhle. Více fotek zde. Byl namalován ještě lesklými akrylovými barvami. Dlouho mu to ale nevydrželo, začala jsem se do něj opět rýpat a pokazila ho.. teprve až teď někdy sem se konečně odhodlala a dostal ÚPLNĚ nový kabátek..

Čauky! :D

26. května 2012 v 18:20 | Samantha |  Novinky
Čau lidičky, už jsem myslela že se ani nebudu moct ozvat. Naštěstí se mi dneska s Rosy podařilo nahodit internet, tak jsme málem dostali šlak. :DD A chovali jsme se jak retardovaný blogařky. :DD Pardon, mám záchvat smíchu, a něco mi diktuje Rosy, takže nemůžu. :DDD Mám tady sebou Secretariata a Foxe a Rosy Smartyho a Foxe. :DD Je to tu děsný, nelíbí se mi tu a chci domů. xDD Máme retardovanou třídu a je to tu prostě děs. xDD No radši no coment. xD Tak ahoj, omlouvám vám se za krátký a děsný článek, ale Rosy mě rozesmívá a diktuje mi kraviny. :D Tak čau, ještě se ozvu! :))


Chili

25. května 2012 v 12:00 | Samantha
Jméno: Chili
Původ jména: OF name
Plemeno: APH
Rodiče: S: RBH West D: RBH Shasta Moon
Potomci: RMH Takoda, SSR Linden Tree
Zaměření: rekreace, western, školní kůň
Věk: 8 let
Příjezd: 5.11.2010
O něm: Chili je takový mazlík a oblíbenec všech. Dokáže na sebe strhnout pozornost, nemá rád když si ho nikdo nevšímá. Do všeho strčí svůj zvědavý čumák, až se někdy diví že ho někdo přes něj plácne. Je to rekreační typ koně, závodění apodobně nemá rád, je to takový pohodář (pod sedlem). O jeho původu nic moc nevíme, bývalí majitel nám tvrdí že je to APH, ale díky jeho stavbě těla tušíme že má v rodokmenu i arabské plnokrevníky.
Fotogalerie: zde


Informace o modelu:

Cena: 670 Kč
Vzácnost: 5/10 - vyřazený
Velikost: traditional
Výhry: xx
Poznámka: "Můj dlouho vytoužený kůň ve sbírce. :)"

Azhar

24. května 2012 v 16:30 | Samantha
Jméno: Azhar
Původ jména: OF name
Plemeno: Arabský plnokrevník
Potomci: xx
Zaměření: cross-country, endurance, rekreace
Věk: 6 let
Příjezd: 9.10. 2010
O něm: Když k nám Azhar přijel, nedalo se na něj sednout. Byl to opravdu "beznadějný" případ. Pak se do toho obula Brenda, až se z Azhara stal spolehlivý, klidný a hodný kůň. Sou to prostě dokonale zpřízněné duše. :) Od té doby, co se Brendě v březnu 2012 stal ošklivý úraz (museli jí amputovat obě dvě zápěstí), se stal Azhar tak nějak jejím koněm, který jí se vším pomáhá. I když už Brenda nemůže jezdit tak jako dříve, Azhar je na ní milý, klidný a věnuje jí pozornost, stejně jako Brenda jemu kdysi. Kromě toho je Azhar skvělý kůň pro rekreaci a celodení výlety v sedle. Má před sebou docela slibnou budoucnost. :)
Fotogalerie: //doplním//


Informace o modelu:

Cena: 650 Kč
Vzácnost: 6/10 - vyřazený
Velikost: traditional
Výhry: xx
Poznámka: "Azhara jsem si přivezla z mé první LS, AS 2010. I když není bez poškození, mám ho i přesto moc ráda. :)"

Americo

23. května 2012 v 12:00 | Samantha
Jméno: Americo
Původ jména: vymyšlené, z mé hlavy
Plemeno: AQH
Rodiče: S: RO Starlight D: RO Dea Appendix
Potomci: SSR Trigger, RMH Dream
Zaměření: western, školní kůň, rekreace
Věk: 8 let
Příjezd: konec září 2010
O něm: Americo je AQH menšího vzrůstu - což mu ale rozhodně neubírá na kráse! AQH jsou pracovití, ochotní, přátelští a překrásní koně, Americo není výjimkou. Přijel k nám, s její bývalou majitelkou Kate, která u nás chodí jezdit. Rodiče Katy už ale neměli peníze aby si mohli America nechat, tak jsme ho od nich vykoupili, Kate na něm může stále jezdit a starat se o něj. Je klidné povahy, velice rád spolupracuje a nevadí mu když se kolem něj motají děti, takže je ochotný školní kůň. Jsme strašně rádi že ho na ranči máme. :)
Fotogalerie: //doplním//


Informace o modelu:

Cena: cca 540 Kč (celý set)
Vzácnost: 5/10
Velikost: classic
Výhry: xx
Poznámka: "Americo patří mezi moje první modely. Je to takový nenápadný koník v mé sbírce. :)"

Fox Valley Oliver

22. května 2012 v 14:00 | Samantha
Jméno: Fox Valley Oliver
Původ jména: portrait model živého koně
Plemeno: Shirský kůň
Potomci: ?
Zaměření: drezura, plemenetiba, tah, výstavy
Věk: 8 let
Příjezd: konec září 2010
O něm: Fox má velmi dobrý původ, pochází z jižní Ameriky, kde v jedné chovné stáji chovali shirské koně. Fox byl už po odstavení k prodeji a koupila si ho jedna paní, byla to známá majitelů stáje. Ta ho obsedla a zaučila ho na práci v tahu, tahal všelijaké klády z lesa a někdy ho majitelka zapřáhla i do vozu. Tak se jaksi zapomnělo na jeho skvělý původ a byl brán jako "obyčejný" pracovní kůň. Majitelka ho potom musela prodat, tak se dostal k nám. Když jsme hledali jeho rodokmen, zjistili jsme, že je to kůň z velmi dobrého chovu, takže jsme s ním začali jezdit po výstavách a stal se i dobrým plemeníkem. Je klidný, sebejistý a jde si za svým cílem. :)
Fotogalerie: //doplním//


Informace o modelu:

Cena: 790 Kč
Vzácnost: 6/10 - v ČR jich je docela hodně, ale už vyřazený a neprodává se, těžko se shání
Velikost: traditional
Výhry: xx
Poznámka: "Fox je taková moje srdeční záležitost, patří mezi moje první modely a naprosto ho zbožňuju. Moc pro mě znamená. :) ♥"

Tak pápá :´(

21. května 2012 v 7:03 | Samantha
Takže dneska ráno odjíždím.. nééé. :´( Ty lázně mi všechno komplikují, díky nim přijdu o hodně krásných dní s kamarádkama, o malá koťátka co se nám narodila, neuvidím až oni poprvé otevřou oči a nebudou slepí, o fajn akce ve škole a celkově! Promiňte, ale vás by to neštvalo?! :// Tisíckrát radši bych šla do školy.. :/
No nic.. články jsem pár přednastavila, jsou to více méně všechno profily a jeden článek o mém CMku. :D Snad vás to nebude nudit a půjde tam net, abych se mohla ozvat.. Tak pápá.. :´(


Úžasný den <3

20. května 2012 v 18:38 | Samantha |  Ostatní
Takže jsme se právě vrátili, moc jsem si to užila. :) Jeli jsme na vyjížďku, jelikož na jízdárně strašně foukalo (takže ten písek lítal do očí a tak..) a v lese nefoukalo vůbec. :D Jela jsem jen já a majitelka. :) Já měla Lassy (lejsy), je to APH a má úplně úžasné flíčky. :) Majitelka měla nějakého hřebce, ten je pravděpodobně jenom její, bohužel nevím jméno. ;)
Nejvíc mě asi vždy rozesmálo to, jak majitelka řekla "Tak, tady naklusáme" a jakmile Lassy uslyšela to slovo "naklusáme" hned zvedla hlavu a hned začala klusat, ani jsem jí nemusela pobízet, spíš jí brzdit aby nebyla příliš blízko toho koně majitelky (nojo no, hřebec.. ;)). :D Občas jsme museli doklusávat, jelikož jsme se trošinku loudali. :D Ale byla to krásná vyjížďka, moc sem si jí užila. :)
Pak jak jsme se vrátili z vyjížďky, táta přede mě posadil mladšího bráchu, tak jsem ho svezla a udělala s ním pár koleček na jízdárně. Tomu se to taky asi líbilo, sem zvědavá jestli to bude taky koňák. :D Mám pár fotek, tak je tu někdy čekejte.. :) Taky jsem se rozhodla, že na howrse začnu k westernovým plemenům chovat i APH. =))
A ještě, k tomu že si chci pořídit vlastního koně. Špatně jste to pochopili, já psala, POKUD se nic nenajde, začnu ASI uvažovat o vlastním koni. Já doufám že se nějaký soukromník najde, ale kdyby ne, tak bych asi vážně o vlastním koni začala uvažovat, jelikož bych nikde nemohla jezdit a bez koní nebudu.. ;) No, dám inzerát a uvidíme, držte pěsti. :)
Jinak, ozvu se ještě zítra ráno (snad).


Áááchjo..

20. května 2012 v 10:16 | Samantha |  Ostatní
Ano, takže zítra nastupuji s Rosy na ČTYŘI týdny do lázní... nechci! :/ Netěším se a jestli si rodiče myslí, že já tam budu spokojená, můžou zapomenout.. a to, že mi někdo říkal že se mi nebude chtít domů, to sotva - byla jsem několikrát na koňském táboře a to bylo u KONÍ, a domů jsem se těšila a žádný že bych nechtěla jet domů, takže nevidím důvod proč by se mi tak líbilo v těch lázních až bych nechtěla domů. Jestli si myslí, že budu hrát nějaký debilní hry na hřišti, tak to ani náhodou, i kdyby se měli stavět na hlavu a to, že se budeme chodit koupat do bazénu s koupací čepicí - to ať si žalují rodičům, ale koupací čepici na mě nenarvou! xD :/ Prostě ne a ne, netěším se a doufám, že se mi z té hrůzy podaří vypadnout co nejdříve..

No a k lepším věcem. Včera v noci naše Moly konečně porodila koťátka! :) Včera se mi ale o tom nechtělo psát. Jsou tři a všechna mourovatá! :) Sou strašně roztomilý.. :)) No a dneska mi táta řekl, že když teda zítra odjíždím že si můžu vybrat, kam pojedeme dneska na výlet.. samosebou že jsem řekla že chci na koně, na ten westernový ranč! :) Takže tam asi tak za hoďku pojedeme, půjdeme na oběd, podívat se po městě a pak teda pojedu na ty koně.. těším se, strašně moc.. vždyť já teď na koni neseděla víc jak půl roku! Plánuji, že v lázních, pokud tam půjde internet dám inzerát, že sháním ježdění u soukromníka, nejlépe za výpomoc. Kdybych ten inzerát dala teď někdy a odjela do lázní kde by pak nešel internet, tak bych se ani nemohla ozvat... a jestli se nic nenajde, asi začnu opět uvažovat o vlastním koni, já se chci věnovat koním a svého snu se nevzdám.. ;) Vím co vlastní kůň obnáší, blbá nejsem, takže si prosím keci "Ale vždyť ani nevíš co vlastní kůň obnáší" si laskavě prosím odpuste.. ;) No nic, tak ahoj, snad se ještě ozvu.. :)


Fotka z toho westernového ranče.. v ZÁŘÍ! Bože, to je už tak dlouho..?
Kdo si nevšiml.. ta hrůza co sedí na tom překrásném koni jsem já, já vím.. děs... xD

Změna

17. května 2012 v 16:07 | Samantha |  Novinky
  • Ano, rozhodla jsem se - tenhle blog už nebude ranch, tedy, částečně ano, ale bude to spíš foto-blog mých modelů koní popř. i jiných věcí. Budou samozřejmě profily, momentálně se snažím přednastavit na dobu kdy tu nebudu (ale na 3 tejdny se mi asi na každý den přednastavit článek nepodaří.. :D) ale to je vše.
  • Kromě toho tu bude spíš můj deníček z reálného života a ne psaní o "ranchi", toto bude prostě foto-blog s modely koní. :) A když bude něco zajímavého na ranči, jako že přijel nový přírůstek, dám to prostě do mého deníčku, jinak se všechno dozvíte z fotek - což je podle mě fér mít tu hlavně fotky, ne? :) Udělám nový design, možná dneska, možná o víkendu.. jak se mi bude chtít. :) Tak papa, doufám že vám to nevadí a nezlobíte se. A omlouvám se za krátký článek. ;)
Asi rok stará fotka.. páni, toto letí..

Schleich venku

16. května 2012 v 19:20 | Samantha |  Fotogalery

Veeeliká várka fotek, focené v březnu.. takže zase starší fotky. :D Tentokrát pouze se SCH. :) Najdete tam takový "odpolední" odpočinek koní na pastvě, připouštění Larry a vyjížďku poníků + den potom i vyjížďku westernových koní. :) Doufám že se budou líbit!

Schleich venku

Poslední týden.. :/

14. května 2012 v 16:21 | Samantha |  Ostatní
  • Béé, já nechci.. :/ xD Přesně za týden budu touhle dobou už v lázních.. na 3 tejdny.. :/ Jo, pravda že tam budu s Rosy, ale na jediné na co se tam těším, že budeme s Rosy večer, nebo když bude volno koukat na filmy. :D Taky jsem ráda, že neuvidím ty své debilní spolužáky a až se vrátíme, už bude skoro konec školního roku - neuteklo to nějak rychle..? Po těch se mi vážně stýskat nebude.. ;)
  • Ale jinak se mi tam teda moc nechce.. :/ Nejhorší na tom je že naše kočka bude mít letos opět koťátka (doufám, že ty ale přežijou.. :/) a vypadá to, že porodí co nevidět a jestli odjedu a ony se ještě nenarodí, tak je ani neuvidím! A až přijedu, budou to 3 týdení koťata a je rozdíl jestli jsou den stará nebo mají 3 týdny.. :/ Chtěla jsem jet na SLS.. samozřejmě že v tu dobu budu v lázních...! :/ Nejvíc mě dostává to, že mamce přes půl roku říkám, ať mi koupí nový pantofle do školy (u těch starých se mi odlepila podrážka..) a musela jsem chodit ve škole v crosskách a jakmile jedu do lázní a jsou tam napsaný pantofle, máma je hned pochopitelně koupí! Všichni ze mě dělají jako bych byla vážně postižená nebo já nevím..
  • Tak dobře, přestanu skuhrat. :D Včetně těch lázní, věci se tak nějak obrací k lepšímu. O tom, kde budu jezdit už začínám mít představu, ještě to není úplně jisté že tam budu jezdit, ale jedna paní co pracuje u táty má prý koně, není to daleko od nás, takže uvidím. :) Od teď, jsem pevně rozhodnutá že si svůj sen splním, za ním si půjdu a nenechám si ho rozmluvit. :) Mám i lepší náladu, vůbec nevím proč, ale je mi lépe, ovšem nálada psaní na ranč je stále taková jako nedávno.. No, tak už bych to mohla ukončit, pápá! :)

Vycházka

12. května 2012 v 22:59 | Samantha |  Fotogalery

Jak jinak než starší fotky, z března. Sou to fotky z vycházky S Justadream a Taylor, jestli sou fotky pěkné nebo ne, posuďte sami. :)

Vycházka
Tohle je na mě moc..

11. května 2012 v 13:40 | Samantha |  Ostatní
Předem se omlouvám za sprostá slova, ale tohle je na mě už vážně moc.. a co? :/


Do soutěže

9. května 2012 v 18:49 | Samantha |  Ostatní
Do soutěže k Bobešce. :)


Jméno koně: Appendix
Jméno jezdce: Ashley (příjmení ještě není vymyšlené =D)
Plemeno koně: AQH
Značka: Breyer horses classic

Foto:

P.S. omlouvám se že nepíšu, ale není o čem.. asi pozastavím... :/

Předčasná omluva za moji neaktivitu

6. května 2012 v 8:39 | Samantha
Ahojky. Dozvěděla jsem se, že večer k nám přijede známá (byla jsem s ní v Chorvatsku, letos v Itálii lyžovat a taky jsem u ní spala den po letošním CLS) a bude tu asi až do úterý. No a proto tu asi moc nebudu, takže se předem omlouvám za moji předčastnou neaktivitu. :D PP :)


Dnešek, aneb když nemůžete spát :))

5. května 2012 v 22:36 | Samantha |  Novinky
Omlouvám se, že jsem dneska nic nepsala, ale nebyl moc čas. =D No, nejdříve k nadpisu - včera, nebo teda spíš už dneska kolem půlnoci jsem šla spát a nemohla jsem usnout. Skoro půl hodiny jsem se prostě jen převalovala (určitě to všichni znáte) tak jsem řekla, že je zbytečný se akorát válet v posteli, že budu něco dělat abych se případně unavila. Tak jsem prostě vzala akrylky a v jednu hodinu ráno dodělávala a upravovala moje "skoro hotové" CMka. =D Ještě na mou úpravu čeká hodně koníků, zrovna dneska jsem se pustila do jednoho od Appy. Ale takhle ráno jsem se do nového CMka pouštět nechtěla, tak jsem si prostě vzala ty skoro hotové a dodělávala nedostatky. :D Pak jsem si chvilku četla, šla znova spát, tak přemýšlela a nakonec jsem usnula, takže fááájn. =DD

Dneska jsme byli skoro celé odpoledne v ZOO v Brně (Nae, ty jsi tam byla nedávno, že? =D). No, jak dávala Nae ty fotky těch koní, tak co jsme dorazili do ZOO já hned "Kde mají ty koně?!" :D a to bylo skoro jediné, co mě celou dobu zajímalo nejvíc. :D Já tam sice už několikrát byla, ale naposledy asi tak před třema rokama, což je docela dost. Táta ze mě už byl úplně nervní, protože já furt jen "Týjo, tak kde maj sakra koně?! Tady někde už musí bejt!" :DD Pak jsem se u jakési "Indiánské vesničky" dočkala, měli tam úplně úžasného hřebečka, miniapaloosa se zbarvením leopard... <3 Na ohradě měli napsané "Pozor, koušeme", ale co pak vy by jste odolali? A vůbec nekousal.. jediné co na něm šlo poznat, že byl neklidný, furt chodil sem a tam, v malém výběhu kde ani neměl trávu... mi ho bylo docela líto jako.. :// Ani se mu nedivím že "kouše", když tam musí bejt a kolem něj chodí samí malý děcka a křičí "Jééé, koníčku, pojď sem!" ... kdyby byl někde v klidu, vsadím se že by se nechal drbat za ušima a byl by z něj úplnej mazlík...

Pak mi vrtalo hlavou, kde je zbytek koňouchů. :D Tak jsme kousek šli nahoru a díky mé zvědavosti se mi konečně podařilo vypátrat "ranč". Ty miniapaloosy jsou úžasné! Ve výběhu, ale to bylo vážně úžasné, měli naprosto dokonalé miniappa hříbátko, já myslela že se zblázním! <3 Ale měli tam i tak moc krásné koně, taky dva jezdecké poníky, dva frísáky (ty jsem ale bohužel neviděla) a irské tinkery - mím překvapením bylo, jak byli čistí, jak měli krásně načesané rousy atd. :D Když si vezmu Tárnyho, ten je vždy jak prase. :D A o tom, proč jsem tam tak dlouho nebyla se nechci bavit.. chci tam strašně moc.. i rodiče mě tam už chtěli vzít... ale... :(( No, i tak to tam bylo moc dobrý. =) Pohladila jsem si koně převalského - to se lidem asi moc nepodaří, co? :D Normálně byl takovej šutrák, jakoby "vyhlídka" na ten výběh těch koní a jeden si na ten šutrák položil hlavu, nechal se drbat a hladit, takže jsem si pohladila převalskýho koně, hustýý =DD Nejvíc mě zaskočilo, jak tam někteří lidé ani nepoznali, že je to kůň převalský.. děti třeba chápu, ale takovej chlap "Hele, koukej na toho osla!" ...jak kdyby nevěděli jak vypadá osel jako... :// Ale mám plno fotek, i když koncem jsem už fotit nemohla, neboť jsem měla plnou kartu - ne, to není jen ze ZOO, mám tam asi dalších 400 fotek, ještě z Čarodek, různých vyjížďěk, nových fotek do profilů a tak.

Jinak.. pokoušela jsem se o stažení photoshopu. :D Stáhnout se mi podařil, ale při instalaci to chce nějaký seriový klíč (něco podobného jako u photofilteru studiu X, ale tam to ten klíč chce až po měsíci používání nebo tak), tak zejtra řeknu bráchovi nebo tátovi... já ten photoshop chci! :DD Jej, jsem se rozepsala.. no pp :)


Prej "Hele, koukej na toho osla!" jsem měla vážně chuť tomu chlápkovi říct "To je kůň převalský ty debile" :DD Fotka je z google. ;)

The Sims 3 - Pets

4. května 2012 v 21:46 | Samantha |  Moje videa
Nakonec sem video dávám už teď. :) Je z The Sims 3 a dodatku Pets (Domácí mazlíčci). =) Omlouvám se za špatnou kvalitu videa, vůbec nevím proč se ta kvalita při nahrávání na youtube zhoršila... Taky se omlouvám že záběry na kočku nebo štěně jsou tam tak málo, ale oni jdou strašně špatně do záběru. :D No a jdem na video. :)


A k té písničce - narazila jsem na ní dneska dopoledne a strašně se mi zalíbila. :) Tentokrát jsem tam dala takovou klidnější, uvolnější, bála jsem se že tam sedět nebude, ale jak tak vidím sedí tam hezky. :)) V poslední době dělám videa hlavně z her, co? =D Když já momentálně nevím na jaké téma videa dělat, seriály jsem zrušila a s BH nebo SCH mě taky nic moc nenapadá.. No, líbí se vám video? :) Já jsem s ním spokojená, teda až na tu kvalitu... ://

Co to zase je?!

4. května 2012 v 14:55 | Samantha
Krucinál, co to zase je?! Když jsem si po sobě četla novinky (zajímavý, já si po sobě čtu článek až když je publikovaný :D) tak zjistím, že nějaké věty tam vůbec nejsou! Třeba "To je asi tím že mám k dispozici firemní foťák." to nebylo všechno! Bylo tam aspoň ještě o tři věty navíc jako! :/ Nebo "Jaksi jsem se do mohérů zakoukala." Opět, tam bylo ještě navíc o nějakých 5 vět! Co to zase krucinál je?! A když jsem tam ty věty chtě nechtě dopisovala, vůbec se to neuložilo...!! Já se na ten blog už asi vážně.. EHM EHM...!!

Novinky :)

4. května 2012 v 14:50 | Samantha |  Novinky

Tenhle článek mám v plánu trochu zdelšit, jelikož v poslední době píšu spíš krátké články a tak.. =)


Příchod jara =)

3. května 2012 v 17:41 | Samantha |  Fotogalery

Zase starší fotky, kdy byla ještě suchá tráva a žádné listí - teď máme nádherně zelenou travičku a všude už krásné listí, rozkvetlé třešně a tak dále. :)) Omlouvám se, že ty fotky teď cpu, i když jsou z různých dnů do sebe, ale mám teď SPOUSTY nových fotek a než bych se k nim dostala kdybych dala každé album zvlášť tak bych teď ty nové fotky dávala až o prázdninách. :D V albu najdete provizorní fotky Partly a Sunny (zrovna dneska jsem fotila lepší, ty se vám budou líbit více (doufám), protože jsou taky firemním foťákem) a vyjížďku Ashley s Valentine. :)

Příchod jara =)
Moje sbírka

3. května 2012 v 16:12 | Samantha

< Fox Valley Oliver< Appendix< Fizz
< Americo< Moly< Scarlet
< Azhar< Rachel Alexandra< Takoda
< Chili< Isadora Cruce< Dream
< Wind< Kuchi< Heartbreaker
< Cloud Nine< Stunt Double< Quickstep
< Earth< Headley Britannia< Creamy
< Kripton Seni II< Zenyatta< Alejandro
< Kong< Sweet Cherry< Takes Time
< Kennebec Count< Sunny< Gee Free
< Cefnoakpark Bouncer< Partly Cloudy< Summer
< Esprit< GG Valentine< Semmy
< O´Leary´s Irish Diamond< S Justadream<
< Fleetstreet Max< Wimple<
< Secretariat< Graceland<
< Big Chec to Cash< Darling<
< Nutcracker Prince<<
< Jewel of the Future<<
< Sato<<
< DZ Weedo<<
< Polaris<<
< Spooky<<
< Blue Sparkle<<
< Wyatt<<
< Quick Trott<<
< Worthy<<
<<<< Kerny< Chica< ///doplním///
< Tynky< Sixteen<
< Tárny< Gett Blue Lady<
< Berry< Chocolate<
< Blue Amant< Sandy<
< Warny< Amanda<
< Candy Cody< Lady<
< Gaston< Samanta<
< Dark Trofy< Princess<
< Placido< April Uana<
< Monty< Lisa<
< Amant Griss< Cara<
< Jurášek< Registana<
< Perry< Lara<
< Rocky< Pampeliška<
< Lord< Nora<
< Lupínek< Ellsa<
< Sugar< Funny<
< Bay Collector< Rachel<
< Cliff< Meggie<
< Blesk< Linda<
< Beauty< Gypsy<
< Pinto< Alea<
< Calipso< Sahara<
< Dark Studett< Laila<
< Stripes< Curse of Geisha<
< Zilverádo<<
< Peace Midday<<
<<<
<<<

Jajaj, já to zase vymňoukla x))

2. května 2012 v 19:18 | Samantha |  Ostatní
To bych nebyla já, abych vždy něco nepokazila, nebo prostě "nevymňoukla". Když jsem si četla komenty, stačilo mi pár a vážně, máte pravdu. O tom ta historie těch koníků je. =)) A moc vám děkuju že jste mi to připomněli. :) Historii u profilů tedy psát budu, ale rekonstrukce profilů bude stejně. :D Ale rozhovory, deníček jezdců nebo co se děje na ranchi, když to vlastně není pravda (a ani nejsou fotky) tak už vážně psát nebudu, to už ne... ;) Tak ahoj a nezapomeňte se vyjádřit k předešlému článku :))


Velká rekonstrukce!

2. května 2012 v 17:39 | Samantha |  Novinky
Ano, zase. Hodlám to tu všechno úplně předělat.. především profily koní. Ještě než se k tomu ale dostanu, chci ještě narazit na téma končení sběratelek. Článek bude delší, kdo číst nechce, nemusí....

První máj, lásky čas..

1. května 2012 v 21:23 | Samantha |  Novinky
Jojojo, už máme květen.. už? Sakra lidi, já jaksi nestíhám! :D První máj, lásky čas.. no, u mě to neplatí, ale snad někdy jo. :D Dneska bylo krásně, tak jsem byla s kámoškama venku atd. Jsem strašně znechucená, jelikož je zítra zase škola. :D Popravdě jsem ale asi nachlazená, mluvím tak trochu divně a někdy mě skoro vůbec nejde slyšet, asi na mě zase něco leze. :/ A t je asi vše no, vím strašně krátký článek, ale už se mi nechce moc rozepisovat. =)