Duben 2012

Volné dny..

30. dubna 2012 v 7:53 | Samantha |  Fotogalery

Opět takový mix fotek, já jen doufám že se budou aspoň trochu líbit. :)

Volné dny..
Gárfík :´(

Zbožňuju vás! <3

30. dubna 2012 v 7:49 | Samantha |  Ostatní
Prostě vás strašně zbožňuju! Když se tak dívám na statistiky blogu, skoro pořád máme přes sto! I když tady na to tak trochu kašlu, stejně sem chodíte, strašně moc si toho vážím! <3 :) Budu se snažit se vás nezklamat a přidávat zajímavé články - teď půjdu přidat fotky. :) Hrozně moc vám děkuju, aspoň vím že články nepíšu zbytečně. :))
Jinak.. včera se mi konečně podařilo opět nahodit Simíky (teda je spíš nainstalovat).. Když jsem je ještě měla nainstalované, chtěla jsem tam nainstalovat i ty domácí mazlíčky, jenže to jsem dělat neměla - celá hra se mi s prominutím pokazila, nedala se spustit. Taťka je odinstaloval že je znova nainstalujeme, ale potom se hra nechtěla ani nainstalovat. Tak jsem to vzdala.. Včera, ani nevím proč jsem uviděla ležet ten obal Simíků na stole a tak mě napadlo je znova nainstalovat, přeci jenom mi táta nedávno tak pročistil počítač, že by to možná šlo. A ono fakt, nainstalovalo se to. :) Takže jdu hrát! =D


Nadpis? :D

29. dubna 2012 v 20:32 | Samantha |  Novinky
 • Čauves lidičky. :)) Tak co, jak se máte? U mě to jde.. venku je teplo.. ALE.. je tam STRAŠNEJ vítr.. Všichni píšou, že mají klidně 30 stupňů, mají tam přímo tropy a nám tady vyfukuje (teď už ani ne) ze všech stran. Děs prostě.. :/ Dneska jsme byli na Veselým kopci (nevím jestli znáte, ale je to kousek od nás a natáčeli se tam i nějaké pohádky..), tak jsem si to celkem užila. :) Fotila jsem, samosebou, ale mím foťákem ne.. když jsme tam jeli, tak jsem tátu překecala aby mi půjčil firemní foťáček.. lidi, já se zabouchla! :D <33 Je o něco větší jak ten můj, ale fotí úplně úžasně, kolikrát vyfotí jak zrcadlovka! Jak jsme potom přijeli, tak jsem taky samosebou ještě fotila doma, musela jsem toho využít. :D Zejtra máme čarodky, tak tam budu taky fotit, překecala jsem tátu aby mi ho ještě zítra nechal. :) Já jen doufám, že tenhle mazel bude jednou můj.. :D <3
 • Jinak ještě bude menší rekonstrukce v profilech koní - teda spíš v jejich fotkách. No, takhle se to bude složitě vysvětlovat, však se dozvíte. =) A mám otázku, chcete nějaké fotky? Ozvěte se do komentů! ;)
A pozor, novinka - naše Gypsy, která byla březí po Bleskovi, porodila krásnou klisničku. Jméno stále ještě nevíme, to víte, to moje vymýšlení jmen. :D Nemáte návrh? :) Porodila ve čtvrtek, ale ještě jsem ani neměla možnost to sem napsat. Klisnička se má skvěle a už teď víme, že to bude pěkná nezbeda! :D

Uááá :DD

27. dubna 2012 v 13:58 | Samantha |  Novinky
 • Bože lidi, já jsem totál happy! :D Už jen to, že do školy jdeme až ve středu (říďa nám dal ještě ředitelský volno + příští tejden máme zase myslím dva dny volno :D) a navíc je venku naprosto úžasně! Sice u nás není 25, je u nás cca 21 stupňů, ale to bohatě stačí. Venku je nádherně teplo a fouká příjemný vánek. Ale ne ten ledový, ze kterého vám totálně omrzne tvář a pocit je to jako by vám někdo dal přes hubu (:DD) ale ten příjemný teplý letní vánek, prostě uááá! Ten dokonalý úsměv na tváři mi ale kazí jen ty debilní lázně, do kterých už ani ne za měsíc jedu.. budiž, tak tam jedu, ale kdyby se kolem toho tolik nedělali takový cáry! Když jsem jela ze školy, říkala jsem mamce že si vezmu takový nový plátěný třičtvrťáky, mamka hned "no to nevím, ty musíš mít taky do lázní!" furt lázně, lázně, lázně! Už je mi z toho blbě! K tomu všemu ze mě všichni dělaj, jak kdybych byla snad postižená, byla mentálně mimo a nic nechápala, furt že nic nechápu, že ničemu nerozumím, že mi to jen pomůže a furt že tam na tom budou všichni stejně jako já, ale to zní vážně jak kdybych byla postižená! Prostě 21.května odjíždím na tři tejdny.. ne, nechci tam.. budu tam sice s Rosy.. no budiž, tak tam teda pojedu, OK, ale nejvíc mě štve, že mamka hned na taťku "Jo a toho 21.května si musíš udělat čas a tu Verču tam odvíst" to si táta hned čas udělá, i když měl něco naplánovanýho, ale když jsem chtěla jet na MLS tak prostě řekl NE a tečka, že tam MUSÍ kam má jet a čas si neudělá, ale na to aby mě tam odvezl do těch lázní najednou hned čas má, a to mě nejvíc štve.. :/
 • Jinak plánuju menší objednávku z německa, ale pokud mi ta vyjde, tak pak už vážně pozastavuju, ale zjistila jsem že tam maj docela dobré PS chipse a pár z nich za dost dobrou cenu a nejsou ošklivý + několik úžasných stablíků a collecťáků, takže bych si ráda do tisícovky koupila tak 4 chipce a 3 collecťáky. Jen přemejšlím kde vzít peníze no. :D Tak to je vše, jdu ven! =)
Peter Stone Chips 4 Corner Morgan - matt
Ňuňu, tenhle prostě musí bejt můj! :-*
CollectA Black Appaloosa Hengst
Tenhle Collecťák mě dostal, mě je jedno že se vám třeba nelíbí, ale mě děsně :))

Prostě fotky! :)

26. dubna 2012 v 17:59 | Samantha |  Fotogalery

Pár fotek když bylo ještě trošinku sněhu (ten je už dávno pryč). :) V albu najdete fotky z příjezdu Divine Gift (dcera našeho Sugara) práce Laury s Learym v našem malém vozíčku. :D Doufám že se budou líbit =)

Prostě fotky! :)Menší rekonstrukce, úpravy..

24. dubna 2012 v 18:23 | Samantha |  Novinky
Ahoj! Hlásím se vám až teď, docela už pozdě (i když..:D). :) Čeho jste si určitě hned všimli je nový design. Tu hrůzu jsem dělala pochopitelně já. :D Stránka je docela široká, s tím sem jaksi nepočítala, ale v nejbližší době udělám zase jiný, ten od Mishel byl krásný, ale už mi tak trochu ta zelenkavá lezla krkem. :D No dneska ve škole docela pohoda, prča v matice. :DD Nějací dva deváťáci (vím jak se jmenují, ale to tady nikoho nemusí zajímat :D) budou asi dělat učitele.. no.. :DD Ten jeden docela jo, ale ten druhej... bože, jestli tohle bude budoucí učitel tak já budu první člověk na Marsu! :DD No a prostě naše matikářka se s něma si nějak dohodla že nás budou jednu hodinu učit nebo co (ona mezitím byla v zadu v lavici :D), takže prča no. :D Prej "To je trol." :D :D (neřešte) :DD

No a teď už konečně k nadpisu. Budu dělat takovou rekonstrukci.. především budu mazat rubriky, do kterých vůbec nepíšu a jsou tu na nic. Těch bude v podstatě hodně, jelikož mě spousty divných aktivit na tomto blogu přestalo bavit. :D Tudíž např. rubriky - PC hry, Moje obrázky atd., Shrnutí a předsevzetí, CM horses a určitě jich bude ještě víc. To za A), za další chci zjednodušit menu, prostě nechám jenom ty ikonky (Ranch, Zábava, Jiné) a z těch udělám klikačky a rozcestí, takže když kliknete třeba na ikonku Ranch, zobrazí se vám rozcestí rubrik o ranchi apod. Určitě víte jak to myslím. Takhle je menu totiž zbytečně dlouhé. Možná se do toho pustím hned, možná zítra, vážně nevím. ;) Zatím pááá! =)


Tak co říkáte? Klidně kritizujte, vím že to má mouchy, ale hlavně prosím slušně. ;)

Super! =)

23. dubna 2012 v 19:14 | Samantha |  Novinky
 • Dneska byl strašně dobrej den. :) Teda když pominu docela dlouhej den ve škole.. Prostě dneska jsem byla s kámoškama venku a když jsme šli k nám, tak Bára "Hele, Edy!" já si říkala co to plácá, vždyť se přece Edy v sobotu ztratila.. jenže pak jsem si uvědomila, že od soboty jsme spolu venku nebyli, takže si asi nevymejšlí! A já tam přiběhla a vážně! Ona tam byla! :´)) <3 Já byla úplně štěstím bez sebe, jsem jí málem rozmačkala.. :D <3 :) Já už si myslela že se nevrátí a ona se vážně vrátila! :´) Pak jsem se ptala mamky a ona říkala, že jí našla u babičky, sice vůbec neví co tam dělala, ale jakoby si vzpomněla, že tam jako malá s Garfieldem byla.. a mámu už taky nemají, ta se jim ztratila. :( Ale naštěstí má aspoň náhradní mamču Moly. =))
 • A taky.. sháním NUTNĚ SM kloubového jezdce! Nejlépe dva, ale i jeden se mi bude hodit. Vážně nutně potřebuju jezdce k SM koníkům, ale chci pouze toho kloubového, ty nekloubové ne, jelikož mi navíc přijdou hrozně malý. :D Prosím moc moc, kdo prodává tak se ozvěte! Přemýšlím že si koupím ten farmový SM setík od TH, ale hlavně potřebuju ty panáčky. :DD Tak pp :)


Páni.. to už je taky pěkně stará fotka.. :)

Co to krucinál je?!!!

22. dubna 2012 v 18:43 | Samantha
GRRRRR!!! Právě jsem chtěla přednastavit další díl toho komixsu.. fotky do dalšího dílu jsem měla upravené, prostě připravené. Zapnu rajče (na ploše) najdu onen album (které je zatím sryto, aby jste se tam nekoukali :D) a dám "Přidat fotky a videa". Najdu ty upravené fotky, vše nechám nahrát. JENŽE... rajče mi z nějakých 25 fotek nahrálo jenom 4! Fotky jsem ještě jednou poupravila a nahraju je tam znova. Nahráli se, ALE!! Předešlé fotky se mi úplně vymazali (ty z prvního dílu a měla jsem tam ještě fotky na druhý díl který jsem zatím nedala) a zůstali tam jenom ty nové! A nahrávala jsem to do stejného alba..! A nejhorší je, že já už ty fotky z PC vymazala (ty první) a už je tam nemůžu znovu nahrát! GRRRR! Nevím co to zase je, ale už mám vážně pocit, že se na všechno vykašlu..! Snažím se a vždy se mi u toho musí něco posrat! Pardon, ale tohle se už jinak nedá! První díl du asi smazat, protože už se potom ani nebudou zobrazovat fotky.. uvidím, ale prvně musím vymyslet co s tím.. takže zatím nové díly neočekávejte, díky po*ranýmu rajčeti! :/)


Jedna fotka do dalších pokračování.. je sice hezké, že se nové fotky nahráli, ale ty staré se smazali a navíc ty fotky do druhého dílu, který jsem ještě nepřipravila se smazal taky....!!!

Den Země

22. dubna 2012 v 9:57 | Samantha |  Novinky
 • Dneska máme Den Země.. no.. venku je docela dost hnusně a zima. Včera jsem měla jet na koně, ani nevíte jak jsem se na Zorku těšila.. po půl roce.. jenže majitelka nám to nezvedla ani nezavolala nazpátek.. a dneska to samí.. k tomu všemu, se nám včera večer ztratila Edinka (sourozenec zemřelého Garfielda)... ne, to není sranda.. myslím to vážně.. sotva se vzpamatuju z toho, že nám umřel Garfield, ztratí se Edinka.. Včera jsme skoro celej den (teda hlavně taťka) čistili garáž kde byli kočky a motorky (máme 3 motorky xD) a kočkám sehnal takovou boudu a v zadních dveří provrtal takový malinký vchod pro ty kočky, mám to nafocené, takže to pak určitě uvidíte. Takže kočky, teda ehm kočka (Moly) bude v té budce a jinak půjde přes ten vchod ven, ale nebude chodit po celé garáži. Celý den tam Edy byla, pořád byla na zahradě nebo v garáži, ale k večeru kdy to už bylo skoro hotové odešla (vůbec nevím kam) a nevrátila se, ona je ještě kotě a NIKDY nikde nezůstávala přes noc sama.. Stejně ještě doufám, že se Edy vrátí.. :´(
 • Včera jsem si stáhla SS 1 (Podzimní jezdci) strašně dlouho jsem je chtěla a nakonec nebylo tak těžké si je stáhnout. :) Ráda bych z té hry udělala komixs, ale jen pokud by to někdo četl.. chtěli by jste? :)
Edy :´(

Dark Troffy

20. dubna 2012 v 21:24 | Samantha |  Schleich koně

Jméno: Dark Troffy
Původ jména: z mojí hlavy
Plemeno: Andalusan
Zaměření: drezura, plemenetiba, výstavy
Věk: 10 let
Příjezd: ???
Popis: Troffy je čistokrevný andalusan dovezený ze Španělska, kde toto krásné plemeno chovali. Už ve čtyřech letech zkládal plemenné zkoušky a účastnil se drezurních soutěží, nebo jste ho mohli vidět na výstavách. Ale jako spousty dalších koní z této chovné stáje museli prodat, jelikož by měli ve stáji nadbytek hřebců, kastraci provést nechtěli, neboť každý jejich kůň měl veliké předpoklady pro soutěže a výstavy, což znamená kvalitní a úspěšní potomci. V tu dobu, kdy probíhala aukce Troffyho, byla poblíž Verča, naše pracovnice pověřena za úkol koupit ve Španělsku kvalitního andaluského hřebce do chovu. Jak jinak, na aukci zavítala a nejvíce ji oslnil Troffy. Jeho akční, ale přitom elegantní chody, klidná povaha a přirozená krása ji prostě natolik omámil, že ho koupila. Když přijel na ranč, většina si myslela že je to průměrný hřebec, sem tam bude mít nějaké potomky a nějaká vítězství. Troffy nás ale mile překvapil. Na soutěžích a výstavách nám dělá jen a jen radost. Ohledně připouštění máme stále nabídky a už má potomky téměř po celé Evropě. Je mu 10 let, je v nejlepším věku a máme s ním docela ještě velké plány. :)

TrofyMenší pozastavení sbírky..

19. dubna 2012 v 21:27 | Samantha |  Ostatní
Tenhle článek už tu nedávno byl, ale tentokrát je trochu rozvinutější.. ;)

Už delší dobu, jsem prostě dospěla k tomuto názrou - menší/větší pozastavení sbírky. Vím, zrovna dneska mi přišel koník a panenka od Nae, ale tím chci teď po nějakou dobu skončit a monentálně šetřit. Ani nevím na co budu šetřit, ale vím jistě že modely koní to nebudou. Sbírku prodávat nebudu, to ani v plánu nemám, budu je stále fotit, ale prostě už nepůjdou všechny mé peníze které dostanu na modely. Uvědomila jsem si, že modely nejsou všechno - přijde na to každý. Mě to taky nikdy nedocházelo a nechápala jsem, jak může někoho sbírání koní omrzet a sbírku prodat. Teď to ale chápu a když vidím, kolik lidí končí, mám sto chutí skončit taky. Na místo toho, aby sběratelé přibývali, jich naopak více a více ubírá, jen za rok 2011 a 2012 skončilo tolik lidí, že to na deseti prstech nespočítáte. ;) Mrzí mě to, čekala jsem že se nám podaří TH více podpořit.. Na stránky na FB "Breyer horses v ČR" už dlouho nikdo nepáchl, spolu s Mishel jsem chtěla vyhlásit soutěž, psala jsem to i do skupiny BH (pardon, nevím přesně název) ale všichni mi odpověděli, že nechtějí nebo že už o BH "nic" neví.. zklamalo mě to, ani poslední příspěvek nikdo neokomentoval. Proto, teda aspoň já s tou stránkou asi končím, nemá to cenu když se nikdo ani neobtěžuje..

A k čemu se tu chci dostat? Prostě tak napůl sbírání pozastavuji. V plánu mám sem dát prodej různých věcí na modely, nejvíce ohlávky, možná i nějaká povedenější sedla atd. Dneska jsem se pustila do spešl setu pro toho koníka od Naervon (všechno moje vybavení na SCH je mu totiž moc velké :D) a set bude obsahovat úplně vše - od sedla, uzdy, chráničů, deky až po čištění. Tuhle sadu bych klidně pak vyráběla na zakázku na nějakého speciálního koně, ale cena by byla cca 200 Kč. Pardon, ale materiál není zadarmo a dá to zabrat + bude to skoro všechno vybavení co pro koně potřebujete, až na krmivo. :D Až ten set dodělám, dám sem fotky a kdo by chtěl, může se ozvat. ;)Dnešek :))

19. dubna 2012 v 19:01 | Samantha |  Deníček ranche
 • Hmm.. jak dnešek prostě nazvat. :D Ve škole docela Ok.. no.. ta kráva už samozřejmě ve škole byla, jak jsem říkala - jen se vymluvila že má teplotu aby nemusela na tu vybíjenou. Samosebou mě zase pomlouvala, ale tohle už nepotřebuje komentář, je mi to u zadku, aspoň že mám vás, zvláštně nějaké lidičky.. <3 :)) Na obědě jsem si potom po hlavním jídle vzala pár zbytků bucht co byli včera k obědu (když se všechny nesní tak si je můžete vzít ještě druhý den) tak jsem chtěla jít do šatny a jedna blbá učitelka mě sprdla že si to mám sníst v jídelně. xD Prej já když jedla druhou buchtu "Ať je s povidlím, ať je s povidlím!" kousnu a "Neni". :D
 • Dneska mi taky přišel očekávaný balíček od Nae, jsem naprosto spokojená. :) Balvile (nebo jak se to píše?) panenka je děsně fajn, sice je trochu poničená na nohou, ale nejde to moc vidět. :) Strašně dlouho jsem takovou nějakou panenku sháněla, ale nikde nebyla.. chci si koupit ještě další, ale nevím kde. :D No a pak ten úžasný vzpínající se roček/poník (u mě to bude velšský pony, kvůli menší výšce). Je ještě dokonalejší než jsem si myslela! <3 Teď ho mám zrovna u sebe, má tak roztomilej čumáček. :)) Je to vzpínající mold, docela mě mrzí že nejde postavit na všechny čtyři, jde to jenom někdy, sice to vypadá divně když vzpínajícího se koně dáte na čtyři, ale u těch SCH to jde. :D Ale i tak sem příšerně ráda! <3 Fotky, ani dokonce od Nae nemám (Nae je už smazala z ranche) ale pokusím se je co nejdříve dát. :) O jménech zatím přemýšlím, nenapadá vás? Pro toho velšana chci nějaké vznešenější, že z vzácného chovu! :D Tak pápá, jdu se kochat! :D
Sato a Kate :)

Odchod zimy

18. dubna 2012 v 14:56 | Samantha |  Fotogalery

Odchod zimy


Alias fotky někdy z konce února, kdy se nám před domem/ranchem udělala veliká kalužina. :D


Fuj! :D

18. dubna 2012 v 14:50 | Samantha |  Novinky
Ahojky. Ráno mi to neprošlo, takže jsem vážně musela, což mě vážně děsně naštvalo a štve až do teď, že jsem tam strávila skoro 4 hodiny úplně zbytečně, ještě k tomu v tom hnusným smradu ze kterého mě bolela/bolí hlava.. Kdybych před školou nepotkala spolužáka a nezeptala se ho kam jde (mělo se čekat na zastávce na bus) tak bych ani nevěděla, jestli mám čekat v šatně, před školou nebo někde úplně jinde. Protože ten inteligentní učitel mi nedal papírek a kdybych se na něj nepodívala včera ve škole, tak ani nevím že jsme měli být na místě v 7:10. Tak jsem jako blbec letěla do školy a do šatny, tam samosebou nikdo, tak jsem teda valila na zastávku. Spěchala jsem úplně zbytečně, jelikož jsme tam ještě skoro čtvrt hodiny čekali na inteligentního učitele.. xD Když jsem ale na tu zastávku přišla, tak jsem normálně řekla "Ahoj", odpověděla mi jenom jedna spolužačka, ostatní mě naprosto ignorovali. Takže já tolik spěchala kvůli tomu, abych viděla jejich "nadšené" ksichty že jsem přišla.. V tu chvíli se mě zmocnil "ďábelský plán", že když tam ještě nebyl učitel, že prostě odejdu a půjdu zpátky domů, samosebou pěšky. Dva kiláky mě nezabijou.. a když tam učitel ještě nebyl, tak by ani nevěděl že jsem vůbec přišla. Ale váhala jsem příliš dlouho, až se dostavil učitel a moje šance zmizela.. xD :/ Pak jsem se taky dozvěděla, že ta debilní spolužačka nepřijde, jelikož si vymyslela že měla v noci teplotu a nemůže přijít.. Takže jsem nebyla jediná kdo chtěl simulovat.. ;) Bez tak že bude zejtra zase ve škole a zase se do všech bude navážet a vymýšlet si svoje sajrajty..

Když jsme busem dojeli na nádraží, šli jsme docela kus. Když jsme ale došli na místo, kde se to hrálo.. fuj, do té haly mě už v životě nedostanou! FUJ prostě.. U šaten byli hned záchodky (to úplně u každé) takže ten smrad ze záchodů šel až do šatny, kde byl vzduch naprosto na blití (na ty záchody jsem ani radši nechodila.. :X) a v celé hale byl zatuchlý vzduch, všechno takové polo-zrezivělé, všude jste cítili propocená trička a do toho se tam někdo ládoval hranolkama s kečupem tak jsem myslela že asi hodím šavli.. A teď jsem v tom příšerném prostředí byla 4 hodiny! Víc už to rozebírat nechci, ale když jsme konečně vyšli ven, myslela jsem že se zblázním radostí že tam už nemusím bejt.. fuj prostě! :/

Ohledně ranche pořád nic nového.. Dneska měl přijít balíček od Nae, ale myslím si, že ještě nedorazil, nebo nevím protože jsem se zapomněla zeptat mamky která teď odjela pryč.. Achjo, těšila jsem se :D To je vše.. pá :)


Připouštění Lary hannoverským hřebcem jménem Dark Studett. :) Připouštění proběhlo dva dny před CLS, už to tedy nějaká chvilka je, ale můžeme se těšit na hříbátko, jelikož Lara po několika pokusech s různými hřebci konečně zabřezla. :))

Smajl =P

17. dubna 2012 v 20:17 | Samantha |  Ostatní
Tak ať tu furt nejsou jen smutné články.. smutná jsem pořád, ale tak ať to tu trochu žije. ;) Jinak nadpis neřešte, ani nevím jak mě napadl. xD Mám vážně velikou radost, jelikož ta vybíjená je nakonec POVINNÁ, sice nemusím hrát, ale musím tam jet.. né! Hledám jakoukoliv výmluvu, abych zejtra nemusela do školy (je to na celý vyučování), tak držte pěsti ať se vymluvím. :D Jako, ostatní budou hrát, ale já tam budu akorát sedět (ještě navíc s tou debilní spolužačkou, která je taky nachlazená..!), všichni tam budou akorát řvat a bude mě bolet hlava.. To tam budem skoro 4 hodiny.. :/ Vážně se mi tam nechce.. ://
Jinak, konečně se mi omluvila kámoška, takže je to teda snad ok.. jsme dneska u nás chytli záchvat smíchu, lol. :D Víc mě asi nenapadá.. ahoj ;)


Sbohem Garfielde :´(

16. dubna 2012 v 16:25 | Samantha |  Moje videa
Jak jsem slíbila.. video na počest Garfielda.. myslím si, že víc komentářů to nepotřebuje..


Ano, zase tahle písnička, ale jiná mě k tomu videu nenapadla, chtělo to nějakou smutnější.. znám ještě nějaké smutné písničky, ale pochopitelně nevím název.. Garfield <3 :´(

Prostě DĚS den.. :(

16. dubna 2012 v 15:42 | Samantha |  Ostatní
 • Dnešek ve škole byl naprosto děsnej.. byla jsem smutná a pořád jsem, že nám umřel Garfield, jen tak to nepřejde.. Jak psala Rosy, přijde mi, jako by nám ten děsnej svět nepřál, aby jsme měli zvířata.. ŽÁDNÉ zvíře nám neumřelo stářím! Přitom se u nás zvířata mají nádherně, o všechny se staráme.. Například naši psi.. našeho prvního psa srazil debilní traktor, náš druhý pes dostal rakovinu, třetí pes si přetočil slezinu, byl na operaci, která byla pěkně drahá a den potom umřel že měl slabé srdíčko.. :( Teď máme čtvrtého psa, Brittíka, doufám že ten nám vydrží až do konce.. :´´( Kočky to samé, jediný Garfield (ne ten co včera umřel, ale jeho vlastně táta, který vypadal skoro úplně stejně) se odstěhoval, zmetek jeden, ale jinak se nám dvě kočky ztratili, tři srazilo auto a koťátka Moly a Sally (Sally je jedna z těch dvou která se ztratila..) umřela na nějakou infekci, teda 5 jich umřelo, poslední tři jsme museli nechat utratit, na očích se jim udělala příšerná boule a veterinář říkal že by stejně umřela a že by se akorát trápila.. za ty jsem brečela skoro celý den a jen když se podívám na ty jejich fotky brečím znova a znova.. :´( A měla jsem taky dva králíky, kteří záhadně zemřeli, vůbec nevíme na co, přitom byli čilí, měli krásnou lesklou srst a pak prostě umřeli.. No a teď ještě Garfield.. :´(
 • Takže je vám asi jasné, že mi ve škole "hej" vážně nebylo.. A do toho všeho ta blbá kráva! Ne, nemyslím tu co se mi omluvila, ale tu druhou, která se ani omluvit neopovážila.. Ty její keci o tom, že když jsem napnula prsty a jeden prst jsem měla trochu křivě že jsem kvůli tomu lesba a další její sračky mi už vážně lezou krkem. Omlouvám se za sprostá slova, ale jinak to nejde. Když jsme šli na tělák, všechny holky jakoby se proti mě sprčili, všechny sice ne, ale nikdo se mě nezastal.. hlavně ta kráva se bavila na můj účet.. Teď si to představte, umře vám váš milovaný mazlíček a ještě vám všichni nadávají a jsou proti vám.. Ve středu se hraje nějaká vybíjená nebo co, já jsem nachlazená takže nemůžu (a ani nechci) a v šatně když jsme šli na oběd na mě jeden debil "To je dobře že tam nejedeš, bys nám to akorát zkazila!" a spolužák hned vedle něj "Ona nejede?! Super! Stejně by to pokazila..!" a celá třída byla úplně nadšená že tam nejedu..! Nepatřím mezi ty, co ve škole furt brečí, ale teď jsem se vážně neudržela. Po obědě jsem šla na chvíli do družiny a tam už jsem prostě brečela. Brečela jsem kvůli tomu, jaká na mě třída je, když jim nic nedělám a ještě do toho Garfield.. :´( Mamka říkala že to řekne třídní, ale podle mě se to nevyřeší, protože když jim učitelka něco řekne, tak se proti mě sprčí a budou dělat naschvály ještě víc.. Chci pryč, ale kdybych šla na jinou školu moc bych si nepomohla, protože by tam na mě nikdo nebyl zvyklí... :(
Já chci toho chlupáče zpátky! :´(
P.S. už jsem to video udělala, teď se nahrává na youtube.. :(

Ne! Jen tohle ne! :´´(

15. dubna 2012 v 20:26 | Samantha |  Ostatní
Lidi.. nemám slov! :´´( Ještě než se k tomu ale dostanu.. řeknu vám jak to začalo.. Náš kocourek Garfield, určitě o něm víte, dávala jsem sem jeho fotky, je to takový zrzavý kocourek.. byl to potomek našeho bývalého kocoura (který se odstěhoval, zmetek nevděčnej..) který byl taky zrzavý, pochopitelně se také jmenoval Garfield. Zkrátka jsme doma měli jeho skoro přesnou malou kopii, co byl strašný mazílek. Jenže. Od pátku byl takový divný.. dostal rýmu, divně dýchal a zkrátka byl takový unavený. Tak jsem si myslela, že je prostě nachlazený. Jenže včera už byl vážně takový divný, tak jsem mamce říkala ať ho vezme k veterináři, že nerada aby jsme o něj přišli. Ona "né, né, né", že se to prej o víkendu nehodí. A dneska! :´´( Furt jen spal, nechtěl jíst ani pít.. odpoledne přišel táta že tam leží v garáži a vypadá že umře.. já se prostě okamžitě rozbrečela a spustila na ně, že prostě MUSÍ k veterináři. Táta s ním tam teda šel.. veterinář mu dal antibiotika, prej že měl nějaký vnitřní zánět.. měl zůstat v teple, tak jsme ho měli v krabici na chodbě.. vždycky tak po půl hodině jsem ho chodila kontrolovat, vypadalo že se to lepší a že se z toho dostane. Dokonce už se i trošičku híbal, sice ne moc, ale před tím se skoro nehnul. No a pak..! :´´´( Před chvílí jsem ho šla zkontrolovat.. ležel tam v krkolomné pozici, tak jsem si myslela že se mu už asi udělalo lépe, protože jinak byl schoulený do klubíčka když mu nebylo dobře.. jenže potom když jsem ho pohladila, jsem si všimla že nedýchá. Vyběhla jsem za mamkou.. prostě to není možný! :´´´( Ne.. to přece nejde! :(( Pořád tu brečím, ten malý chlupáček mi hrozně přirostl k srdci a nedokážu si to tu bez něj představit.. dala bych cokoliv aby se vrátil zpátky, přeju si moc, ať je tohle jen zlej sen, ze kterého se probudím a on bude v pohodě v garáži s Moly a Edinkou.. CHCI HO ZASE ZPÁTKY! :´´( Udělám mu video na jeho počest, ať všichni vědí jaký skvělý, nádherný a hodný tvor odešel z tohoto krutého, zlého světa..! :´´( Teď nemám na ranch ani pomyšlení,nebudu moc psát.. :´´(

BUDEŠ MI CHYBĚT GARFIELDE! :´´(


Fotka focená 29.3.2012.. to byl ještě zdravý a plný života.. :´´(

Nově!

14. dubna 2012 v 12:35 | Samantha |  Novinky
Ahojky! Díky tomu že jsem si stáhla další díl Starshine sem dostala skvělý nápad - prosím, nekopírovat! Jistě si vzpomínáte, že jsem začala psát povídku "Naděje umírá poslední", původně měl mít tento příběh úplně jiný děj a konec, ale nakonec jsem se zamyslela že by to bylo nudné a vidíte to skoro všude. Proto jsem se rozhodla povídku přejmenovat.. bude se to jmenovat "Země mrtvých".. úvod zůstane stejný, akorát děj se potom úplně změní.. bude to takový tajemný fantasy příběh a já bych byla ráda, kdyby když si to přečetete, ale nikomu nenutím. ;) Pokud budete číst (byla bych moc ráda :)) a nepamatujete si úvod - TADY si ho můžete přečíst. Tak to je vše, doufám že se vám bude líbit a já jdu psát první díl! :)


13.pátek - už ZASE? :D Aneb radu prosím! :D

13. dubna 2012 v 21:25 | Samantha |  Novinky
Týjo.. zase pátek 13. :D Vždyť ten byl nedávno! :D No mě se nic zvláštního nepřihodilo (zaťukám). :D Naopak byl dnešek celkem dobrej. :)) Jsem zase nachlazená, tak jsem byla včera a dneska doma.. :/ Odpoledne jsem se ale chtěla dostat na čerstvej vzduch, tak jsem vzala koníky a šla fotit na zahradu.. :) Fotky se docela povedli, škoda jen že moc nesvítilo a pak pršelo. :( A lidičky.. PROSÍM! :D Dneska jsem si konečně stáhla StarShine, 4, poslední díl. Je tam jakoby Alex. :D No a já šla do knihovny (je to hned na začátku té hry) a tam mi nějaká úča zadala že si mám číst knížky nebo co a ona tam pak ta Alex začne číst něco o nějakých divných věcech z vesmíru či co tak jsem měla v té knihovně měla najít tři knížky a když si sedla ke stolu a začala číst, začal mi zvonit mobil, ale já nevím, jak ho mám zvednout. :D Promačkala jsem celou klávesnici, ale prostě to nešlo..! Prosím moc moc, kdo to hraje/hrál a ví jak, poraďte prosím.. :(( Když mi pomůžete, klidně udělám z té hry video :D Díky! :)


Kouzelní! :-* Foto by Appa! Zdroj fotky: zde

Star Stable 3 - Jarní jezdci

13. dubna 2012 v 12:55 | Samantha |  Moje videa
Včera jsem se tak nějak nudila a udělala video ze Star Stable 3 Jarní jezdci :) Dalo mi to docela práci, i když se to možná nezdá. ;) Konec keců, jde se na video! :)
Líbí se? :) Napište svůj názor, jsem zvědavá! Rozhodla jsem se že budu dělat videa z PC her častěji, baví mě to :D Myslím si že se povedlo. :) A jinak.. ruším seriály.. už žádné dělat nebudu. Nemá to smysl ani význam a někdy to vypadá i docela trapně když je video kde pobíhám s koňma a dělám že si mezi sebou povídají. :/ Ty seriály asi smažu, no.. uvidím. ;)

Winter 2012

12. dubna 2012 v 11:58 | Samantha |  Fotogalery
Všelijaké fotky ze Zimy 2012.. :) Ať se líbí!

Winter 2012


Ochutnávka:

Aneb co ten můj mozek nevymyslí! :D

11. dubna 2012 v 14:19 | Samantha |  Ostatní
Ahoj! :D Dneska se mi zdál takovej strašně divnej sen, o ten se s vámi prostě musím podělit. :DD Zdálo se mi, že bylo takové jakoby druhé pokračování CLS. :D Ne další ročník, prostě pokračování. :DD Konalo se to někde.. ani nevím kde. :D Ale ta místnost mi srašně něco připomíná, jako že ta místnost existuje a že jsem v ní doopravdy byla, ale za boha si nemůžu vzpomenout kde to bylo.. prostě tam byla docela tma, bylo to udělané takové "starobylé" mělo to výhled na hory, takže někde u hor a stěny byli jakoby ze dřeva. :D Tak tam byli myslím úplně všichni co byli na CLS.. :D Prostě se tam nomálně vystavovalo a pak tam byla taková docela velká místnost kde bylo TH a prodávali tam koně. :D No a teď, z čeho mám největší záchvat. :D Na stěně byla obří "krabice se stablíkama" od země až po strop, ti stablíci byli větší než tradíci, ale měli to jako vážně bejt stablíci! :D Úplně gigantická krabice která byla prostě až po strop se šesti nebo osmi "stablíkama". :DD A stáli jenom 650! :D A pak co už se pomalu končilo pro mě přijela mamka (ještě větší blbost, mamka pro mě nikdy sama nejela na žádné LS :D) tak jsem jí začala o to obří balení stablíků ukecávat. :DDD Pak mi to mamka myslím koupila a někdo mi s tím musel dokonce pomáhat do auta, i když do auta by jsme to vážně nenarvali. :DDDD A pak jsem se díky bohu probudila. :D Prostě co můj mozek nevymyslí! :D A teď, co tu blbnu s tím novým programem jsem úplně hotová a mám dočista záchvat. :DD Tak ahoj! :DDD


Povedený den :)

10. dubna 2012 v 19:19 | Samantha |  Ostatní
 • Dnes byl celkem dobrej den.. :) Včera se mi konečně na FB po dlouhé době omluvila spolužačka, která mě ještě nedávno s jednou spolužačkou urážela. Bylo mi hned líp, i když od té druhé ani žádnou omluvu nečekám, ta by se ztrapnila kdyby se mi měla omluvit. ;) Takže škola se dala jaksi přežít, i když se mi vůbec nechtělo stávat, pochopitelně. :D
 • Odpoledne se stavila kámoška. Šli jsme na procházku, pak jsme byli chvilku u nás, pak jsme šli do pokoje (jak jinak než s noťasem :D) a jelikož mi tam jde pomalu net, nebo někdy vůbec, konečně jsem se rozhodla otestovat můj nový program na upravování písniček. :D Prostě tam nahrajete písničku a upravíte to, třeba ten hlas atd. :D Takže třeba písnička od Miley byla upravená písnička na Chipmánky atd. :D Prostě sranda, nebo to dát úplně pomalu a strašně hlubokým hlasem. :DD A pak klasicky na trampolínu kde jsme zůstali skoro do teď. :D
 • Jinak... teď chci sbírání trochu pozastavit. Ne, fotit apod. budu dál, ale rozhodně omezím kupování nových koní. Chci je radši dát na něco užitečnějšího, třeba i na nový foťák, něco na opravdové koně atd.. Někdy před prázdninama mám dostat za vysvědčení apod. tak jsem nejdřív přemýšlela, že bych si koupila PS, ale nakonec jsem to zavrhla - ty peníze utratím za něco, co se mi bude vážně hodit. Teď budu možná hnusná, ale je to pravda - na co mi bude kust plastu který bude stát na poličce? Když si za ty prachy můžu koupit, i když budu muset ještě něco šetřit nový notebook nebo rajtky, boty apod. na opravdické koně? Sbírku rozhodně neruším ani nekončím, ale prostě to chci omezit. ;)
Páááni.. to je stará fotka.. aneb fotka v době mé největší Breyer horečky.. :))

Veselé Velikonoce.. :)

9. dubna 2012 v 8:52 | Samantha |  Novinky
Nojo, dnes máme Velikonoce.. :D Já naštěstí nejsem doma, takže mě vymrská jen bratranec a dva strejdové, jinak v poho. :D Možná se divíte proč nepíšu.. nekomentujete. Já vím, se mnou to také žádná sláva není, ale předposlední článek je z pátku a jsou u něj po DLOUHÉ době tři komentáře.. :/ No nic.. aby jste si nemysleli ža na vás kašlu.. takové malinké nepovedené přáníčko.. ;) Jinak s grafikou se mi daří skvěle, věnuji se jí na mém druhém blogu, který bude pro vás skrytý, pokud se někdy nerozhodnu vám ho zveřejnit. Nezlobte se, ale každý má rád svoje soukromí a přesunout se z sběratelského světa do toho normálního blogování a grafiky. :)


To kuře se mi moc ořezat nepovedlo.. :/

Ospalý den

6. dubna 2012 v 21:23 | Samantha |  Novinky

ZOO Liberec, minulou neděli po CLS.. :)

 • Ahojky! Taky bylo u vás dneska tak ospalé počasí? Já dneska ven nešla ani na chvilku. Byla furt mlha, nebo pršelo. Na druhou stranu zase dobře, protože kdyby bylo krásně, lítala bych po venku a nestihla bych udělat tolik věcí, které jsem dnes nakonec udělala. :) Dokončila jsem mého CM SCH andaluského hřebce. Měl to být peruánský paso, ale já ani nevím proč, začala jsem mu dělat šedo-bílou hřívu. Pak jsem se zarazila a uvědomila si, že šedo-bílou hřívu má přeci Rocky Moutain horse a ne paruánský paso! :D Ale nápad se mi zalíbil, tohle plemeno mi přijde zajímavé a moc často ho někde nevidíte (jop, na ranči kde jezdím má majitelka Rocky Moutaina :P) tak proč si neudělat miniaturu. :) Dopadl docela slibně, nafotím ho, jsem zvědavá na váš názor. :)
 • Dnes jsem se taky pustila, do mého úplně prvního stablíka z AS 2010. Byl úplně jako poprvé normální vzpínající se mold, bílej a maloval se na AS na téma Halloween. Po dvouch měsících po AS jsem ho přemalovala. Tak vypadal ňákou dobu docela slibně. Pak jsem se ale do něj začala znovu vrtat, tak jsem ho opět pokazila. Dneska se ale stal osudový den a z toho nevýrazného a škaredého koně jsem udělala docela povedeného strakatého mustanga. Dal mi teda zabrat, hošánek. Hlavní vrstva byla bílá a jelikož měl dříve černou barvu, černá se jen tak ztratit nechtěla. Po několika vrstvách se konečně začala černá ztrácet. Jenže když jsem čekala až barva zaschne, že ho natřu lakem, barva začala praskat. Jenže jak jsem to měla udělat? Když nebyla barva zaschlá, lak se smíchal s akrylkama a nemělo to žádný význam. Když jsem čekala až barva zaschne, tak zase popraskala. Po několika pokusech se to konečně nějak podařilo, i když není úplně dokonalý. Udělala jsem mu černé flíčky, které jsem potom jemně přetřela bílou, takže má vlastně takové šedé flíčky. Podle mě vypadá mnohem lépe, i když má jedno očko strašně divný. :D Napadlo mě mu dát, po tom roce a něco co ho mám dát jméno, napadlo mě "Sparkle", hodí se to k němu. :)
 • Krom toho jsem hrála howrse, "uklízela" si v pokoji, nebo něco patlala v photo filter studiu. x) Po dlouhé době jsem taky relaxovala, aniž bych u sebe měla notebook, to je zvláštní. :D Prostě to zkuste, lehnout si na postel, dát si sluchátka, poslouchat vaše oblíbené písničky a přemýšlet nad životem a hlavně nad tím, co budete dělat až tuhle aktivitu dokončíte. :D Přemýšlím že teď už noťas vypnu a půjdu zase relaxovat. :D
 • Jinak, zítra jedeme na chalupu, jsme tam až do pondělí. :D Jo! Zameškám Velikonoce! Jsem happy! :D Beru sebou noťas takže budu normálně přidávat články. :) Teda doufám že tam půjde net, naposledy když jsem tam byla šel..
Skvělá písnička.. :-* :)

Matný lak mám, teď už jen pastely!

5. dubna 2012 v 21:03 | Samantha |  Novinky

 • Čauky! Omlouvám se, že moc nepíšu, ale snažím si užít prázdniny co nejvíc. :) Dneska mi mamka KONEČNĚ koupila matný lak na akrylky, takže jsem strašně happy. :D Samosebou jsem musela hned otestovat, jestli splní má očekávání (aneb zafixování barev tak, aby když dáte koně do vody aby se všechna barva nesmyla a barva se neloupala) tak jsem vzala moji "nedodělanou" SCH CM jezdkyni, tu parkurovou kterou jsem měla 2x, tak jsem jí dělala červenou vestu, blonďaté vlasy apod. Já už jí natřenou měla, ale pouze lesklýma akrylkama, který se mi nelíbí. x) Tak jsem vzala akrylky které jsem dostala k vánocům a pustila se do díla. :D A skutečně, hned potom, co jsem zaschlou barvu napatlala, jakýmsi "sajrajtem" který mi připadal jak ehm ehm zvratky (:D) a lak zaschnul, vážně to fungovalo, barva se nesmývala ani neloupala. :D Kdyby jste viděli ten můj nadšenej výraz že se to povedlo! :D Jezdkyně není nic moc, asi jí ještě vylepším. :) A pak jsem se znovu pustila do mého SCH CM andaluského hřebce, který je načerno přemalovaný skoro už dva roky, ale taky lesklýma akrylkama, takže byl lesklý a to mu neslušelo.. ;) Tak jsem mu zatím natřela jen tělo a napatlala lakem a zítra se pustím do dalších detailů, takže do hřívy, očí, kopyt apod. :) Bude to jakoby peruánský paso (teda měl by být :D), bude černý, ale chci si s ním více vyhrát aby to nebyl jen obyč vraník. :) Teď chci už jenom sehnat suché pastely na stínování, ale zatím si zkusím vystačit bez nich a namíchat si správné odstíny na stínování sama akrylkama, i když to tolik povedené nebude.. ;)
 • Dneska jsem byla zase venku s kámoškama, byla sranda. :) Večer jsme šli do hospody (ne, sami fakt ne :D S rodiči mno :D) tak jsme si tam skoro celou dobu před hospodou v "parku" házeli míčem. :D Nejhorší na tom je, že jsem měla umytý vlasy, tak mi voněli potom šampónu a když jsem byla v tý hospodě, tak mi načichli kouřem.. :/ Takže teď mi vlasy voní po šampónu, ale přitom smrdí po kouři.. :D
 • Ale chvilku jsem měla menší "šok". xD Protože šla i mamka, tak šel pochopitelně i mladší brácha a my jsme se mu schovali za takový velký keř. Najednou, jsme do něj jaksi "omylem" kopli a on z něj vycházel, něco jako kouř.. Tak jsme se lekli že to tam chytlo, ale po ohni ani stopa. Prostě do toho keře stačilo kopnout a vycházeli z toho úplný oblaky "kouře". Pak jsme šli radši jinam a já prostě dostala strach, že to bylo něco jedovatýho, otrávenýho a že když jsme se toho nadechli že se nám něco může stát. Pak přišel táta, tak jsme mu to říkali a on "To je prach!" :D Tak mi na něj zůstali koukat, protože to přece nemohl být prach když toho bylo tolik a vypadalo to jak kouř! :D Ale asi jo no, zůstalo na tom keři hodně prachu tak když jsme do toho kopli tak to z toho padalo.. xD


CLS 2012

4. dubna 2012 v 16:24 | Samantha |  Fotogalery
A konečně slibované fotky z CLS 2012! Užijte si je :)

CLS 2012


Ochutnávka:

P.S. fotky jsem moc nekomentovala.. ;)

Jak..

2. dubna 2012 v 18:44 | Samantha |  Ostatní
Tento článek se netýká ranche, ani koní.. zkrátka téma tohoto článku bude "Naše zrcadlovka" kterou máme doma už docela dost dlouho, ovšem ve vlastnictví bráchy a táty, kteří mi ji ani za zlaté prase nechtějí půjčit..


Pozdní aprílový den :D

2. dubna 2012 v 14:47 | Samantha |  Novinky
 • Ahojky! :) Vím že apríl byl včera, dokonce jsem si chtěla pro vás nějaký "žertík" připravit, ale jelikož jsme přijeli večer, už se mi nechtělo. :D A jelikož se na apríla snad vždycky nejvíc vyřádíme ve škole, letos to nebylo jinak. :D Skoro každý učitelce jsme provedli apríla, takže dobrý. :D Nej bylo stejně v matice, kdy si naši spolužáci vzali pingpongový míček a napatlali ho lepidlem. :D Ještě než "spadla klec" si jeden další spolužák z ní vystřelil, že si zapomněl učebnice a ona řekla, že jestli někdo bude dneska dělat apríla, že si napíše písemku. :DD ak ti dva spolužáci co měli ten napatlaný míček úplně ztuhli, z toho jsem nemohla. :D A pak ona APRÍL! :DD Pak to pokračovalo tak jak mělo, spolužačka řekla, že si hrají v hodině s míčkem (úmyslně) a když jim ho šla sebrat, dali jí ten napatlanej míček lepidlem. :DD Jsme se pak děsně chechtali. :DD
 • Dneska jsem si taky konečně vybalila nové koníky <3 To mi připomíná dvě úžasné novinky! :) Jak jsem se už včera zmínila, naše holky, Rachel a Kuchi porodili. :) Rachel hnědého hřebečka a Kuchi zase palomino-strakatého a docela dost velkého, taky hřebečka. :) Nejlepší na tom celé je, že už se o Rachel nemusíme bát, báli jsme se, že to nepřežije, když měla tak zpožděný porod.. Ale konečně už jsou na světě. :) O jménech zatím přemýšlíme. Hříbátku od Kuchi asi jméno necháme, tudíž Creamsicle, ale Quickstep se mi zas až tak moc nelíbí, takže možná dostane jiné jméno. Ale jsem za ně nehorázně ráda. <3 No a pak samozřejmě malincí stablíci, tudíž set SM hříbátek! Jsou úžasní! Můj největší obdiv má red roan hříbátko, které je prostě kouzelné, ale ostatní jsou taky nádherní. <3 Maminky ještě nemají, ale až přemaluji pár SM, tak jim nějakou mamču přiřadím. :D Fotit vám je ještě nebudu, když se mají teprve narodit! :D
 • Ostatní koně jsou už vybalení a zase spokojeně pobývají na poličkách a skříních. Polaris a Spooky se brzy zabydleli, nová SM také a hříbátka už jsou u svých rodičů. :) Řeknu vám, je to zvláštní že je to už za námi.. blíží se MLS, podle mě je to příliš brzo. Chci tam jet, to ano, ale nevím jestli dokopu tátu.. :(( A budu mít teď dost práce s tím, vymyslet všem těm novým koníkům (těm SM) jména, to bude vážně fuška. Pak taky některé přemalovat a namalovat ty bílé moldy koní.
Pápá! :)
Naživo je ještě úžasnější! Je nádherný.. <33

CLS 2012 - report :)

1. dubna 2012 v 21:12 | Samantha |  Novinky
Pane jo.. CLS je už za námi, hrozně rychle to uteklo. Docela dost mě to mrzí, ale co naděláme.. :/ Zkrátka zde je report a zároveň i omluva, proč jsem se za celý den neozvala :)