Říjen 2011

Happy Halloween!

31. října 2011 v 11:34 | Samantha |  Novinky


Menší návrat k SCH?

30. října 2011 v 19:23 | Samantha |  Novinky

Moje celá SCH koňská sbírka v krabici (nelekejte se, koníci tam nejsou naházení)

SCH anglický set

30. října 2011 v 8:52 | Samantha


Název : SCH anglický set
Barvy : sedlo a uzda černá nebo hnědá, ale z černé je podle mě lepší, jelikož hnědou používám spíše na westernová sedla, barva podsedlovky libovolná, budu se snažit vyhovět, pokud ale nenapíšete jakou barvu, dělám automaticky červenou!
Cena : 35 Kč
Kusů : zatím neomezený
Popis : krásný anglický set pro vaše SCH koníky se vždy hodí. Sedlo je velmi pohodlné a hezky tvarované. Uzdu mohu udělat i nastavovací.. Třmeny jsou vypodložené, ale pokud je nechcete, dělat nebudu, pokud ale nic nenapíšete tak je udělám. Třmeny můžu udělat taky nastavovací, ale musíte napsat! Omlouvám se že na fotce má sedlo hodně dlouhý podbřišník.

(omlouvám se za to udidlo..)

Novinky..

29. října 2011 v 19:31 | Samantha |  Novinky
Ahojky, promiňte že nepíšu, ale snažím si vychutnat ještě chvilku prázdnin než zase začne ta hnusná, blbá škola :(( Jen mě štve, že venku je hnusně a nemůžu ani ven... Jinak vůbec nevím co dám pod stromek rodičům a bráchům. Nic asi kupovat nebudu, jelikož mám stejně pouze 50 kč a za to toho moc nenakoupím xDD Asi něco vyrobím v družině.. no pro mamku už vím asi co jí dám, v pracáku jsme dělali (a ještě budeme dělat xDD) takovou krabičku z pohlednic (museli by jste vidět, takhle to nepochopíte xD) no ale co pro ostatní? To je oříšek.. když tak prosím poraďte.. ;)

Jinak dále že naše klisnička stále nemá jméno. Přemýšlím nad Sveet Cherry (Sladká třešeň). Nemáte nějaké nápady? Když tak mi písněte, budu moc ráda ;)

Jinak s TH holkama se to trochu zkomplikovalo, ale doufám že vyjdou. Mno táta mě a mamce trochu zkazil plány ohledně kupování jich, takže musím ještě chvilku počkat a to samé s Justýnkou. A jinak pořád hraju sjůpr hru, že neuhádnete jaká to je :D Samozdřejmě hřebčín u Bílého potoka, jak jinak :D

Konečně jsem pochopila jak lonžovat hříbata, vyhrála všechny tři závody na lukách (nebo jak se to jmenuje) a teď šetřím na nového koně, jelikož mám pořád zatím pouze jednoho koně a to Amareca (přejmenovala jsem ho) je to černý strakáč. Mám několik fotek ze hry, ale nejdou mi nahrát, jinak bych je už dávno dala... Dneska jsem postavila masážní centrum, takže vydělávám cvičením hříbat a masážemi :D Ale nemůžu získat 2 hvězdičku..Tak pp :)


Dneska jsem byla s koťátkama chvilku venku, obě dvě jsou tedy asi kočičky. Zrzavé (teď má úplně krásná velká kukadla a huňatý kožíšek na zimu :D) bude asi Gerynka a to druhé mourovaté (to je taky samozdřejmě úžasné, ale až takový huňatý kožíšek nemá) bude asi Edynka, ale budeme jí říkat Edý :)) Jinak Sally se pořád nevrátila.. už jsou to 2 týdny..

Ohledně nového seriálu

29. října 2011 v 12:01 | Samantha |  Novinky
Takže ohledně nového seriálu. Bude inspirován filmem Black Stallion (Černý hřebec) (před chvíli skončil na ČT1) akorát že místo hřebce tam bude klisna (Thunderstorm). Jelikož Thunder u nás bude až na štědrý den (doufám) je snad každému jasné že ještě nemohu začít natáčet. A neříkám že to bude úplně stejné jako Black Stallion, ale budou tam některé podobné věci :) Takže se máte na co těšit :))))

Dokonalost sama :-*

Jak stáhnout hru Hřebčín u Bílého potoka:)

28. října 2011 v 19:33 | Samantha |  Ostatní
Ahojky, doufám že Janče (newa že ti tak říkám? :D) že jí nebude vadit že sem dám postup kde tu hru stáhnout, doufám že se nezlobí, jelikož se na to spoustu lidí ptalo :) Takže tady je postup :)


Jupíjej :D

28. října 2011 v 7:52 | Samantha
Ahojky! Takže už od včerejška mám tu PC hru :) Díky Jani :) Stahovala jsem ji s omezeným stahováním, trvalo to ani ne 20 minut (pustila jsem si k tomu futuramu :D) a neseká se mi, jde skvěle, grafika taky a mám ji v češtině! Takže super :) jsem moc ráda :) Včera už jsem hrála, nemůžu se nabažit akorát je škoda že koni ubývá energie a až mu ubyje musíte zprátky do hřebčína ;) Já mám svého prvního strakatého, vypadá hezky! No nic, já jdu ještě hrát, jelikož dneska asi pojedeme na celej den do lázní do Rakouska ;) Tak pp, ale nevím jestli ještě pojedu..

Jen mi ještě moc nejde lonžování hříběte, asi je to i tím že nemám myš, musím už konečně taťkovi říct ať mi nějakou koupí xD

Riding Club Championship

27. října 2011 v 19:21 | Samantha |  PC hry

Bohužel

27. října 2011 v 18:00 | Samantha |  Ostatní
Ahoj, bohužel mám smutnou zprávu. Ne nebojte, až tak hrozné to není, týká se to ale ohledně našeho seriálu "Secretariat". Nejsou podmínky k natáčení. Brzo bude sníh a pokud vím, dostihy v zimě nejsou (sice existujou, ale Sec v zimě neběhal, pokud teda vím xD) takže nebudu moct nátáčet, jelikož bude naše, ehm jízdárna, kde jsem chtěla udělat dostihovou dráhu zasněžená. Je mi to líto, ale nebude to. Nebo si možná říkáte, proč to třeba nedotočím teď, jenže venku je furt hnusně. (ty fotky, např. Chex na lonži to jsou už přes měsíc staré fotky, akorát jsem je sem nestihla dříve dát) a venku je hnusně, fouká vítr a hlavně je zima. Ale pokud vás to potěší, mohla bych začít natáčet (xD) nový seriál... achjo, zabijte mě lidi! xDDD Já se vážně omlouvám, ale nejsou prostě podmínky, doufám že to chápete..


Zlatíčko Sato na pastvě, ještě když bylo hezky..

Uááá :D :D :D :D

27. října 2011 v 13:31 | Samantha
Já vím jsem hrozná, ale na tu hru do vánoc nevydržím xDDD Takže? Si ji musím koupit :D I kdyby to měla být poslední věc kterou bych měla, ta hra musí být moje :D Já si furt prohlížím fotky, videa...božééé :D Včera jsem si ji chtěla stáhnout, jenže nemám na ulož.to dobitej kredit a tak jsem se ptala taťky jestli by mi aspoň 20 Kč nedobil max 50 Kč a on že ne, že když to není zadarmo že ne... ani nevíte jak jsem naštvaná :( Stáhla bych si tam jen jeden program (který potřebuji ke stažení té hry) a tu hru, jinak si tam nic nestahuju, neřeknu kdybych tam stahovala jednu věc za druhou, ale prostě... No nic, zkusím z táty vymámit aspoň 2 stovky xD Ten zbytek už bych nějak zaplatila xDD Nakonec si ji teda asi koupím, jelikož ji aspoň budu mít v češtině a je to podle mě lepší ;)


GRRRR!!!!

27. října 2011 v 12:14 | Samantha
TWL, TAKY VÁM TO BLOG.CZ DĚLÁ? KDYŽ TŘEBA DÁTE VÍC VIDEÍ NAJEDNOU, TAK MĚ SE TY VIDEA ÚPLNĚ PŘEHÁZÍ A TŘEBA KDYŽ U TOHO VIDEA NAPÍŠETE : TADY JE KRÁSNEJ FRÍSÁK A U DRUHÉHO NAPÍŠETE TŘEBA KRÁSNÍ BREYEŘI TAK MĚ SE TO ÚPLNĚ PROHODÍ (PROSTĚ VIDEO CO DÁTE TŘEBA NAKONEC MÁM UPROSTŘED NEBO NA ZAČÁTKU) A NEMŮŽU SE V TOM VYZNAT! ACHJO... :´´´(PC hry :)

27. října 2011 v 9:22 | Samantha |  Novinky
Ahojky, jen chci oznámit že jsem založila novou rubriku PC hry, budou v ní jak koňské, tak další velmi hezké hry které jsem hrála :) Nechtělo se mi kvůli tomu zakládat celý blog, stačí tomu přeci jedna rubrika :) Brzy se chystám přidat nějakou hru :)


P.S. PŘIPOMÍNÁM, ŽE SEM BUDU DÁVAT POUZE HRY KTERÉ JSEM HRÁLA, TAKŽE SE MĚ NEPTEJTE, PROČ TADY NENÍ TŘEBA HORSEZ3 NEBO 4, TYTO DÍLI JSEM NEHRÁLA! ;)


Konečné rozhodnutí - Vánoce 2011

26. října 2011 v 19:44 | Samantha |  Plány
Já vím, že už jsem to psala několikrát, ale už chci shrnout vše, co bych chtěla k vánocům :) Myslím úplně vše, co si NEJVÍCE přeji :) Tak tady to je :)

1. TH Weather Girls
Breyer TR Araber Weather Girl Set (3 Pferde)

Holky už jsou jasné, jen doufám že mi přijdou... někdy příští týden je asi objednáme :)

2. S Justadream
Breyer - S Justadream
Justýnka, moje krasavice :) Chtěla bych ji jako dárek od všech babiček a dědečků :) Dostala bych ji ale až den po vánocích, kdy k nám přijede babička :)

3. PC hra Hřebčín u Bílého potoka
Hřebčín u Bílého potoka

Nakonec jsem se rozhodla, že bych chtěla oroginál. Našla jsem ji za velmi dobrou cenu (na tak úžasnou hru je to nádhera!!!!) je lepší to mít v češtině, jelikož by se mi to nechtělo přeládat xD Těším se až tu hru budu (snad) mít x)

4. Jezdecký bičík

Takže jak jsem už psala, jednoduchý jezdecký bičík :) Mamka říkala že by mi ho koupila, záleží kolik bude stát :) Kolik asi tak může stát obyčejný (ale nový) jezdecký bičík?

A to je všechno ;) Ty akrylky asi nakonec ne, jelikož jsou celkem drahé a už jen toto bude celkem drahé ;) Tak snad někdy jindy :D Prosím neberte to jako chlubení ;)

Nééé, lepší hra :D

26. října 2011 v 18:53 | Samantha |  Ostatní
Nenenenene :D Já našla tu NEJKRÁSNĚJŠÍ hru jaká mohla být! O té hře vím už déle, ale teď se mi začala líbit ještě více! Jmenuje se Hřebčín u Bílého potoka je to úžasná hra! Na tom webu (zmíněném v minulém článku) je tam jak stáhnout :) Já se v tom ale moc nevyznám, takže asi řeknu taťkovi (protože brácha asi nebude mít čas :/) no a tady už fotky :) Zdroj připíšu :) A jejich hrozně moc :D


Já to snad nenainstaluji xD

26. října 2011 v 16:33 | Samantha
Mmmm, prostě já to nenainstaluju! xD Co? Hru! xD Jakou? Buď Star Shine (jakýkoliv díl) nebo Apasionatu. Proč? Protože se nudím! xD

Naše srandovní čičiny

26. října 2011 v 13:16 | Samantha |  Ostatní fotky
Naše číči! :) Pokud máte rádi roztomilá, malá chlupatá koťátka určitě se mkrněte na toto album! Fotky jsou z různých dnů :) Enjoy it :)

Naše srandovní čičiny


Ochutnávka :

Headley Britannia

26. října 2011 v 12:42 | Samantha
Jméno : Headley Britannia
Plemeno : Anglický plnokrevník
Rodiče : M : ? O : ?
Sourozenci : ?
Potomci : xx
Cena : 880 Kč
Zaměření : cross-country, endurance, drezura, rekreace
Věk : 7 let
Příjezd : 14.9.2011
Vzácnost : 1/10 - novinka, je u TH
Pohlavý : klisna
Výhry : xx
KVH : 150 cm
Popis : Britt, jak jí všichni říkáme je krásná, štíhlá a elegantní klisna. Je to napůl kůň Laury, sice jsme ji od Laury odkoupili, ale Laura se jí nejvíce věnuje a tráví s ní nejvíce času. Je to úžasná klisna do terénu, proto se uplatní v enduranci a cross-country. Je velmi hodná, má ráda děti, ale moc často na ni děti nejezdí, jelikož má občas svou hlavu. Dříve byla v USA, kde se měla jako většina anglických plnokrevníků věnovat dostihům, ale jelikož jí to nebavilo, což všichni poznali při svém prvním startu, rozhodl se jí majitel prodat. Za velmi dobrou cenu ji odkoupila Laura, ještě když byla v USA a pak přijela i s ní k nám. Britt je zatím poměrně mladá, s kariérou začala tepvre před dvěma roky, takže bude ještě pár let sloužit jako sportovní klisna a pak by jsme rádi přešli k chovu, to je však ve hvězdách, jelikož se bude muset najít krásný statný hřebec s podobnou povahou jako má Britt, a nejlépe aby byl z našeho ranče a to nebude tak jednoduché a zatím si s tím lámat hlavu nebudeme. Britt má krásný dlouhý ocásek, zastřiženou hřívu a krásný nevinný kukuč. Doplňuje ji taky krásná hvězda, která může trochu připomínat nepovedené srdíčko :D :)


Fotogalerie : none

Trénink Chexe

26. října 2011 v 8:44 | Samantha |  Fotogalery
Lonžování Chexíka na pastvině :)

Trénink Chexe


Ochutnávka :

Další přání k vánocům..

25. října 2011 v 20:06 | Samantha |  Ostatní
Nee, nebojte koně ne :D Nakonec si asi od Péťi nic kupovat nebudu jen ASI pár věcí od Petry... no ale potřebuji taky další věci, takže tady je máte :) Nevím jestli se všechna splní, ale byla bych moc ráda, jelikož tyto věci celkem potřebuji..

1. Akrylové barvy
Potřebuju je... musím opravit nějaká má nepovedená CMka. Sice akrylky mám, jenže ty lesklé a ty já nechci, takže by se mi šikli nějaké pěkná akrylky, které drží a dali by se míchat pěkné odstíny :)

2. Jezdecký bičík
Úplně jednoduchý jezdecký bičík, potřebuju na Zorinu :D Né, na Zorku :) Ona je hodná, ale občas potřebuje trošku plesknout, zvlášť jednou jak mi hrabala a pak jsem z ní musela slízt, 2 kolečka jí vzít a obklusat, pak jsem nasedla a ona zase hrábla, začala mi žrat, takže zase slezu, popadnu jí za otěže, zase 2 kolečka obklusat atd. aby se trošku zklidnila xD Vím teď jsem tam dlouho nebyla, ale nemá mě tam do odvézt, tak bych byla mooc ráda kdybych tam teď o podzimních prázdninách mohla jet, protože mamka bude mít náhradní auto, ale záleží na počasí....

Vyjížďka

25. října 2011 v 16:33 | Samantha |  Fotogalery
Laura se tu chtěla více seznámit s okolím a tak si s Brendou vyjeli na takovou vyjížďku. Nakonec stejně skoro nikam nedojeli a blbnuli na pastvě :D Omlouvám se za kvalitu :(

Vyjížďka


Ochutnávka :

P.S. fotky jsou někdy ze září když k nám Laura a Britt přijeli...

Odhalení tajné kobylky :)

24. října 2011 v 19:11 | Samantha |  Novinky
Tak už vás nebudu napínat :) Naše nová kobylka jééé....Breyer..

23. října 2011 v 18:12 | Samantha |  Ostatní
Dnes jsem se dívala na nějaká videa ohledně breyer horses... většinou se mu zobrazila americká videa a ani nemusím mluvit o tom, jak většina američanů s BH zachází. A vzpomněla jsem si na jeden článek na CCAS a tam byl článek jménem "Život v regálu" či tak nějak.. a tak mě napadlo, napsat článek o BH jménem "Život v krabici" ale úplně se neopičím po CCAS. Jelikož je mezi námi, českými sběrateli a americkými sběrateli mnoho rozdílů, napadlo mě napsat příběh (který ale bude v rubrice O Breyer horses, přejmenovala jsem jí, dříve se jmenovala !BREYER!) osudu koně, který se dostane k malému neopatrnému americkému děcku, který s ním zacházet neumí a pak osud koně, který se dostane k nám, do české republiky a jaké mezi tím budou rozdíli. Budu moc ráda když si to přečtete :) Ještě dnes čekejte první díl (o koni který se dostane do americké rodiny) :)


Isadora Cruce

23. října 2011 v 14:09 | Samantha
Jméno : Isadora Cruce
Plemeno : Mustang
Rodiče : M : ? O : ?
Sourozenci : ?
Potomci : xx
Cena : 820 Kč
Zaměření : horsemanship, rekreace, skoky ve volnosti, cross-country, výstavy
Věk : 5 let
Příjezd : 21.1.2011
Vzácnost : 3/10 - je v e-shopu
Pohlavý : klisna
Výhry : xx
KVH : 155 cm
Popis : Když se nám naskytla možnost koupit Isadoru, ani chvilku jsme neváhali a dorazila k nám. Je to mustang, narodila se v přírodní rezervaci a po odchytnutí z divoké přírody byla na prodej tak se dostala k nám. Často bývá tvrdohlavá, divoká, nebo někdy i nebezpečná. Děti má ráda, ale jen když ji hladí, dávají pamlsky atd. když na ní ale někdo sedne, tak se nezná. Ale dokáže být i hodná a šikovná. Moc často se na ní nejezdí, jak jsem už psala, pod sedlem je temperamentní, tak ji Kylie, se kterou si v poslední době rozumí, učí horsemanship přes který ji chce trochu zklidnit, aby si zvykla na lidi. Přijela k nám ještě neobsednutá, zvyklá pouze na uzdu. I přesto se v ní objevil talent pro skoky ve volnosti nebo cross-country. Nejlépe však vyniká na výstavách, díky svím krásným očím, zbarvením a krásným ocasem a hřívou. V budoucnu plánujeme hříbátka, ale zatím ne, jelikož je velmi mladá a chceme s ní začít nějakou sportovní kariéru.


Fotogalerie : zde

Vyjížďka Laury a Britt

23. října 2011 v 13:37 | Samantha |  Fotogalery
Hned co holky přijeli, museli to tu zde zkrátka prozkoumat :) Fotky jsou starší.

Vyjížďka Laury a Britt


Ochutnávka :

Supér!

23. října 2011 v 12:06 | Samantha
Ahoj! Tak se koukám na statistiky (už je jinak nepíšu) a že ve čtvrtek tam mám napsané 150! Wow! Díky moc, udělali jste mi velkou radost! Díky! :)

Za odměnu se můžete pokochat ochutnávek z nových alb na která se můžete těšit! :)


Alb je ještě více, ale nějak není nálada je sem dávat.. ale budu se snažit ;)

22.10.2011

22. října 2011 v 14:52 | Samantha |  Deníček ranche
Zeny, Laura a Bonny na vyjížďce den po příjezdu z ALS :) Tyto fotky mám pro vás nachystané!


Vyhodnocení BH kvízu

22. října 2011 v 14:14 | Samantha |  Ostatní
Omlouvám se za zpoždění, ale neměla jsem náladu, tak se snad nezlobíte :) No tak si řekneme správné odpovědi ano?

1) Správná odpověď byla B! Mold na kterém jsou TH Weather Girls se budou vyrábět pouze tento rok a až teprve v roce 2016 se na tomto moldu budou vyrábět další koně :) Takže tedy správně byla B :) Mohli jste se to dočíst u TH (když ještě byli všechny tři v e-shopu) jinak bych to taky nevěděla :D

2) Správná odpověď byla C! BreyerFest se pořádá v létě o prázdninách, mohli jste se dočíst i u App že začal BreyerFest (myslím v létě :D) takže tedy správná odpověď byla C :)

3) Správná odpověď byla A! Nejcennějším model v ČR je Showtime! Bylo vyrobeno pouhých 12 kusů a jeho hrdou majitelkou je Appaloosa! Spousta z vás dala C Paparazzi, Papík je cenný model, to ano ale skutečně správně bylo A :) Mohli jste se dočíst na webu CABHB ;)

4) Správná odpověď byla A! Správně je Mini Whinnies! To měli všichni dobře, to byla asi nejlehčí otázka z kvízu :D

A tady je slibovaný diplom (doufám že jsem na nikoho nezapomněla!)
Vím, je velmi jednoduchý, ale v malování se toho moc udělat nedá :D Tak aspoň doufám že se líbí :)

Zahrada - podzim

22. října 2011 v 8:20 | Samantha |  Ostatní fotky
Několik pěkných (nebo tedy aspoň já si myslím) detailů naší zahrady ještě za krásného podzimního počasí

Zahrada - podzim


Ochutnávka :

Dostihová uzda - Rachel Alexandra

21. října 2011 v 19:51 | Samantha

Název : Dostihová uzda - Rachel Alexandra
Barvy : uzda je podle doopravdické uzdy, co živá Rachel měla, takže jiné barvy ne
Cena : 20 Kč
Kusů : omezený
Popis : pokud je ve vaší sbírce Rachel Alexandra, určitě jí pořiďte tuto krásnou dostihovou uzdu, kterou doopravdická Rachel měla při jednom ze svích dostihů (klik). Sluší i jiným koníkům. Je velmi příjemná, koně netlačí a může mít i více využití. !Omezený počet kusů! DOPORUČUJEME!
Já vím :D

21. října 2011 v 19:13 | Samantha |  Ostatní
No prostě..rozhodla jsem se, že obchůdek nakonec bude tady na ranchi, ale pokud ho budete chtít vidět, bude k tomu jen jedna rubrika (ta bude samozdřejmě rozdělena) a ne jak minule. Proč? Stejně se do obchůdku skoro nikdo nedívá, třeba ani nečte to, že nepřijímám objednávky a on si ten človek něco objedná.. tak si toho aspoň budete více všímat ;) Zachvilku udělám rozcestník :)


Zachvilku do školy..

21. října 2011 v 6:32 | Samantha
Ahojky, zachvilku jdu do školy (musím na autobus) mamka jede taky i s Daníkem busem, takže skvělý no, vážně je to hrozný se všude dopravovat autobusem.. Samozdřejmě zase pojedu až ve tři, skvělý no, teďka takhle jezdím každej den :( Tak čau, držte mi 5 hodinu pěsti prosím!


Zítra

20. října 2011 v 18:01 | Samantha
Ahoj, zítra píšeme písemku (z vlastivědy) pátou nebo čtvrtou hodinu, teď nwm, no jako doufám že to nebude těžký, ale pls držte pěsti, mamka říkala že když už mi teda zítra (doufám že jo, ale nevím jestli ji mamka stihne vyzvednout..) ta kobylka, ať aspoň dostanu dobrou známku, tak mi pls držte pěsti! :))


Rozhodnuto - Vánoce 2011

20. října 2011 v 15:47 | Samantha |  Plány
Takže! Konečně mám ve všem jasno, co tedy chci pod stromeček :) Jsem za všechno moc ráda! Takže tady se to dozvíte :)

1. TH Weather Girls
Breyer TR Araber Weather Girl Set (3 Pferde)

Holký! Jsem moc ráda že je budu mít (snad)! Objednáme je z německa zkrz Báru :) Jsou úžasné, těším se na ně!

2. S Justadream
Breyer - S Justadream

Jo. Justýnka. GG prý ještě bude, ale o Justu už se celkem bojím, takže radši vezmu jí, hodně dlouho si ji přeji, tak doufám že bude konečně u nás :)

No to jsou koníci. Pak nějaké věci od Péťi nebo Petry (ještě se rozhodnu) a další dárky, o všem ne tak drahé :D :) Já si myslím že je to hezký výběr ne? :))

Fotogalerie - Isadora Cruce - Chorvatsko

19. října 2011 v 20:31 | Samantha |  Fotogalery
Ještě z léta Isadora u moře. Nebyla nálada je sem dávat a tím chci taky dokázat jedné holčičce jménem "Anonym2" že se za svoje fotky nestydím a náhodou si myslím že jsou pěkné a zaostřené, takže se laskavě zamysli :P Jsi spokojená?

Fotogalerie - Isadora Cruce - Chorvatsko


Ochutnávka :

BH Kvíz

19. října 2011 v 18:41 | Samantha |  Ostatní
Nudila jsem se, tak jsem pro vás udělala úplně jednoduchoučký BH kvíz. Jsou tam pouze 4 jednoduché otázky a ještě máte na výběr :) Takže šup šup, pište do komentářů (komentáře jsou moderované, takže se nezveřejní, ale zveřejním je, až ukončím psaní) čas máte zítra do večera, je to úplně jednoduché takže budu ráda když se účastní každý :)


Pokud se vám to blbě čte, zkopírujte to a dejte "otevřít v nové kartě" a mělo by se to zvětšit, teď nwm :D Tak šup šup!!! Diplom bude společný, doufám že vám to nevadí :)

PROSÍM! TROCHU SE MI TO ZVRTLO, TAK NEOPISUJTE! :)