Červenec 2011

Nový letní dess od Yasmin

31. července 2011 v 14:36 | Samantha |  Dessingy
Máme tu nový dess od Yasmin! Je moc hezký, ten od Frisullky byl taky krásný, jen nevypadal moc jako letní ;) Fotky v záhlaví jsou moje ;) Moc Yasmin děkuju, tento dess tu zůstane delší dobu :))

Odjíždím zase pryč.. xD

31. července 2011 v 8:33 | Samantha |  Novinky
Ahojky, takže odjíždím zase pryč. Na chalupu, nojo, jsem tam skoro pořád :D No beru sebou noťas, tak doufejme že půjde net, abych mohla písnout :)))) A beru sebou koníky, ale nebudu asi fotit, jelikož nebude moc hezky, ale budu vyrábět na ALS a dokončím objednávku pro Rosy ;)) Tak papa :)


Fotogalerie - Big Chex to Cash

30. července 2011 v 20:16 | Samantha |  Galerie koníků
Fotogalerie našeho Chexe a malinká vyjížďka s Kylie :)


Ochutnávka :
P.S. líbí se vám moje fotky při západu slunce? Uvažuji že takhle budu fotit častěji ;)...

Kenny začíná novou kariéru!

30. července 2011 v 18:36 | Samantha |  Novinky
Jak čtete v nadpisu, náš Kenny, neboli Kennebec Count začíná novou kariéru! Ale jakou? To se dozvíte když budete číst dál :)

Hodně vyrábím

30. července 2011 v 11:46 | Samantha |  Novinky
Ahojky, hodně vyrábím výrobky na ALS :) Ještě ale musím dodělat ty sety pro MáJu a jeden set pro Rosy. Takže tu moc nebudu, snad vám to nevadí :)


Photo by me!

Video :D

29. července 2011 v 12:02 | Samantha
Ahoj, rozhodla jsem se, že až objednám new tajné koníky a až mi přijdou, že natočím jak je rozbaluju :) Pokud by jste samozdřejmě chtěli ;D Ale nebudu asi natáčet i to, jak je oddělávám od drátů atd. protože by to bylo moc dlouhé :( Ale uvidím ;) A jaktože to budu nahrávat na YouTube, i když nemám program na dělání videí? Protože když to budu natáčet, tak je to jen jeden velkej klip a není rozdělen na části, jako když sem třeba dávala 1.díl seriálu Bella. Tak to bylo taky sestříhané, byli tam titulky atd. A Tady to jenom kliknu na nahrát video a ten klip tam nahraju ;) No tak papa :)

Tady máte malou ukázku šílené američanky, která rozbaluje koně a foťákem, nebo asi teda mobilem mlátí do krabice :D

Viděli jste jí? Jak mlátila objektivem do krabice Chexe? :D A jak pištěla? To nedělám ani já! Já rozbaluju v klidu, jsem ráda že je mám doma, ale tohle fakt nedělám :D Chudáci koníci, ty asi měli z nové majitelky šok :DSnad už budu více psát ;)

28. července 2011 v 21:10 | Samantha
Ahoj, tak kámoška asi už před hodinou odjela. No málo jsem psala, protože ona mě furt prudila s tím, že jí to na notebooku nebaví xD No a když přišla do mého pokoje a uviděla mé BH a zároveň velkej bordel po celým pokojíčku, tak vyvalila oči a hnala se na ně. A já :,,Ne! POZOR! Opatrně! Nepoškrábej je!'' jsem byla úplně hotová z toho, aby se mím miláčkům nic nestalo. A ona hned takový :,,že si s nimi budeme hrát?'' já na ní vykulila oči, protože já už si s BH takhle nehraju, že bych s nimi pobíhala po zemi a dělala íhahááá to už fakt ne. A navíc by se jim určitě podřeli kopýtka. No víte, mě přijde že si s nimi hraju tak, že je fotím. Asi divné, ale baví mě je fotit, objevila jsem takový velký cit pro focení. A tak já řekla :,,noo, víš, oni by se podřeli, takže asi ne.'' Tak ona byla taková zklamaná a říkala :,,ale já bych byla opatrná, nepodřela bych je!'' Já bych jí to ají věřila, ale když jsem byla u ní, tak tam měla taková plastové koníky a ty byli tak podřený, ehm radši no coment. Vím že moji jiní neznačkový koně nejsou v nějakým supr stavu, ale když jsem viděla, protože mě donutila si s nimi u nich hrát, jak s nimi házela na zem, tak jsem prostě němohla. No tak jsem jí je všechny ukazovala, říkala kolik stáli a vytáhla mou ZATÍM největší cennost Stunt Double. Vím až tak cenný model to není, ale svou hrdost taky má ne? Pak se mě zeptala, kde je kupuju, tak sem řekla přes internet, samozdřejmě u TH, ale ona stejně neví co to je, takže je to jedno xD tak po mě chtěla adresu, sem jí to musela napsat na papírek :D Takže Appy, super zpráva, bude další breyer maniak :D ale asi nebude mít web :( Protože se na každého koně ptala, jestli je v e-shopu, že se jí líbí, tak já jí musela odpovídat :D

Pak mě bohužel zklamala, nebo tedy spíše naštvala. Když jsem byla dole u televize, ona řekla že si pro něco jde (spala v mí posteli) a mezitím si tam ona tajně vytahovala koně z poličky a fotila si je. Že si je fotila mi nevadilo, ale vadilo mi to, že se ani nezeptala. A nejvíc jak vytáhla Epsrita, dala ho na stůl. Pak mi fotky ukazovala a když tam byl vyfocený Esprit na stole, tak já takový :,,Ehm, že sis koně vytáhla z poličky a dala je na koberec mi až tak nevadí, ale proč si ho dávala až na stůl?'' a ona :,,Ne to není na stole.'' a já :,,haha, nedělej ze mě blbou, to je na mím stole, v pozadí je tam kalendář, pokladnička atd.'' Ona si prostě často vymejšlí a pak řekla :,,to ale není ten tvůj, moje kamarádka sbírá taky breyer horses a ten na fotce je její.'' No já už prostě vybuchla :,,VÁŽNĚ VTIPNÝ!!! Když jsem ti řekla, že sbírám breyer horses, tak si na mě koukala a ptala ses co to vůbec je, takže tohle nemůže být Esprit nějaké tvé kámošky a tohle je fotka sakra na mím stole! Snad poznám svůj stůl a co na něm mám ne?! Já to snad poznám líp než ty, když tady bydlím ne?'' Ona si prostě strašně vymejšlí, děs. No prostě no coment. Pak už to bylo OK.. :D

Jinak už asi nic, papa xD

Fleetsreet Max

28. července 2011 v 20:40 | Samantha
Jméno : Fleetsreet Max
Plemeno : American paint horse
Rodiče : M : ? O : ?
Sourozenci : ?
Potomci : xx
Cena : 790 Kč
Zaměření : western (pleasure, trail), parkur, školní kůň, horsemanship, rekreace, plemenetiba
Věk : 7 let
Příjezd : 14.6.2011
Vzácnost : 2/10 - zatím je e-shopu
Pohlavý : hřebec
Výhry : xx
Popis : Max je u nás teprve chvíli, ale hned si získal všech obdiv. Na to, jak je mladý, je vycvičený tak, že poslouchá na slovíčko. A to na slovíčko znamená přesně. Je vycvičen aby chodil bez vodítka a na řeknutí slova ''bow with'' neboli ''pokloň se'' se pokloní a když si klekne, jemňoukými pysky dá pusu jezdci, který mu povel dal. A to nejsou všechny jeho triky, umí jich ještě mnohem víc a proto je přeborník v horsemanshipu. Má rád i western, ale pouze pleasure a trail, divoké westernové disciplíny jako je reinding a barrel racing nemá moc rád. I parkury mu jdou, skáče bezvadně, ale občas udělá chybu, ale co, chybami se ''kůň'' učí. Stal se i miláčkem našich členek a všichni, kdo k nám jezdí, nebo se chtějí jen tak svézt na koních, neodolají jemu nádhernému kukuči. Je tedy i školní kůň, ale jsme na něj opatrní, když na něm nějaká členka jezdí, ne proto že by jí schodil, to ani náhodou, Max miluje děti, ale aby náhodou holky neudělali něco špatně a Max by se pak zkazil a dělal by to nascvhál a to by byla u tak nádherného a šikovného koně škoda. Je to bezva kůň na rekreaci a celodenní výlety v sedle, takže se zúčastnil i RMHE 2011. Hříbat zatím moc nemá, jen pár v USA, ale v ČR žádní. Na ranch mu chceme pořídit klisničku, ale zatím si musí počkat. Doufáme, že najdeme i více potomků a chceme Maxe stále učit novým věcem.


Fotogalerie : zde

Omluva

27. července 2011 v 8:02 | Samantha |  Novinky
Ahojky, omlouvám se, že jsem tady nebyla, ale v sobotu jsme jeli k známím (měli nějakou akci, prostě něco pořádali) a Peťa (jedna taková holka, znám se s ní už dlouho) mě přemlouvala ať u nich přespím, takže jsem u nich i s tátou přespala a mamka jela domů, a že pro nás další den přijede. Tak byla neděle, mamka přijela a my jsme se s Peťou dohodli, že u nich budu spát do úterý a pak ona u nás. A to nej, oni mají totiž poníka, jmenuje se Zrzek, je to shetland, ale má přsně 95 cm a to ja maximální výška shetlanda :D A on ještě patří jakoby ještě její tetě atd. prostě mají takového rodinného poníka. Tak v sobotu ho strejda vzal do vozíčku, je sice malej ale utáhne toho hodně :D Tak jsme se vozili ve vozíčku a navečer Peťi teta Linda vzala Zrzka a šli jsme na vyjížďku. Zeptala se mě, jestli umím jezdit, tak jsem řekla že jo, takže mě nechala jezdit samotnou ;) Peťa se vezla jen kousíček, njn ona ho má skoro každej den xD No a klusali jsme a v jetelu na poli mi dělal kozla :D No prostě fajn :D Další den jsme šli ráno zase do vozíčku, ale už nejezdili, protože Linda byla pryč. No a v pondělí jsme odpoledne jezdili na Zrzíkovi před jejich domem, byl tam takovej prudkej kopec a on vždycky klusal a ten kopec prudce vycválal :D A včera jsme šli jezdit až okolo 7 večer, ale jezdili jsme jen ve výběhu (samozdřejmě i tak pod dozorem dospělého :D) no a když jsem s ním naklusala, tak mi udělal pěknýho kozla, že jsem se sotva chytla sedla a jelikož měl westernové sedlo, tak jsem jaksi, ehm spadla na hrušku xD Docela to dost bolelo, ale zachvíli to přestalo :D No ale i Peťi vyhodil, fakt nevím proč, ale vyhazoval a až jsem s ním jela poslední kolečko, tak teprve hezky klusal bez vyhazování xD No a teď teda spí Peťa u nás, bude tady asi do čtvrtka ;) Zrovna ještě spí, njn ona pořád chrní :D No a to je asi vše, tak snad chápete že jsem nemohla psát ani obíhat :D

Autumn Live Show 2011

Mimochodem, všimla jsem si, že se už může objednat ALS, zeptám se táty jestli by měl čas mě odvézt a pokud ano, tak se určo přihlásím :)

P.S. strašně mě mrzí, že jsem sebou neměla foťák, ale já si myslela, že tam Peťa Zrzka mít nebude, on totiž patřil nějakému pánovi, který měl i araba Shagyna a ona jezdila na Zrzkovi, ale už je jejich, Shagyna totiž prodal a Zrzka jim daroval, takže jsem nevěděla, že budu jezdit apod. :(

My life is horses 9.díl

22. července 2011 v 22:20 | Samantha |  My live is horses
Stáli jsme na startu. Z rozhlasu se ozvalo :,,Na startu je jezdkyně Vanessa s klisnou Blue.'' byli to teprve mé 2 závody v parkuru a ty první jsem jela na Polly a to jsme skákali jen půl metru, teď budeme skákat metr a u poslední překážky i 1 metr a půl. Ozvalo se ,,START!'' Blue se rozcválala. Mířili jsme na první překážku. Blue se odrazila a než jsem se nadála, byla Blue zase na zemi. Lidé nás povzbuzovali a jen koutkem oka jsem zahlédla Merry, jak nám fandí a drží pěsti. Blížila se druhá překážka. Blue se opět silně odrazila. Byl to nádherný pocit. Doskočili jsme a Blue se hnala na třětí překážku. Opět jak u předchozích překážek, odraz, let a doskok. Takhle proběhli i další překážky. Srst Blue se po chvilce zalila potem, i já jsem měla spocené čelo. Najednou zbývala předposlední překážka. Opět jsme nádherně skočili a nic neshodili! A najednou před námi byla poslední a největší překážka. Pořádně jsem sevřela otěže a mířila s Blue na překážku. Blue se mohutně a elegantně odrazila a pak jakoby se zastavil čas, letěli jsme nad překážkou. V duchu jsem jásala, byl to úžasný pocit! Ale najednou se vše zase vrátilo k normálu a s Blue jsme vítězně doskočili. Byla jsem strašně šťastná, zvládli jsme to! Všichni nám tleskali, byla to nádhera. S Blue jsem ještě obklusala kolečko okolo jízdárny a pak zpomalila do kroku a opustila jízdárnu. Poplácala jsem Blue po pleci a byla na ní pyšná. Pak mě s úsměvem přivítala Merry :,,Byli jste úžasní! Žádná chyba a parádní tempo! Vážně!'' ,,Ale, zas to nepřeháněj.'' řekla jsem s úsměvem. Seskočila jsem s Blue a hladila jí po hlavě. ,,Běž jí prosím odsedlat a ještě se s ní běž kousek projít ať trochu vychladne a pak jí dej do boxu. Asi tak za hodinu bude vyhlášení, takže ať tady seš, ano?'' řekla majitelka. ,,Ano.'' řekla jsem a šla Blue odsedlat. Šla jsem jí odsedlat ve stáji, kde bylo jako v jediném místě ticho, tady nebyl hluk, ale ticho a frkání koní, nádhera. Sundala jsem Blue sedlo z propocené srsti a pak i uzdečku. Když jsem jí dala ohlávku s dekou, aby jí vysušila pot, chtěla jsem s ní jít ven, ale přede mě vyběhla Alex s nečekaným, ale pravdivým úsměvem. ,,Nádherný výkon, vážně.'' řekla a usmála se. ,,Ehmm, ty mi gratuluješ? Nestalo se něco?'' odpověděla jsem jí zaskočeně. ,,Co je? Nemůžu kamarádce pogratulovat nebo co?'' řekla. ,,Kamarádce? Alex, nestalo se ti něco? Vždyť mě nesnášíš!'' stále jsem nechápala. ,,Možná kdysi, ale teď už ne...víš...těžko a špatně se to říká...nebudeme kamarádky?'' řekla Alex nedůvěřivě. Tak mě zaskočilo, že jsem nemohla nic říct. ,,Chci se ti omluvit za to jak jsem se k tobě chovala a byla jsem překvapená, že když ses mě zeptala proč brečím a já odpověděla že musíme prodat Barona, že ses se mi nezačala smát.'' řekla. Chvíli jsem vůbec nevěděla, co na to mám říct, ale pak jsem řekla :,,Tak dobře, kamarádky. Platí?'' ,,Platí!'' řekla Alex a usmála se. ,,No a kam jdeš?'' zeptala se. ,,Jdu se s Blue kousek projít, aby vychladla, byla strašně spocená.'' odpověděla jsem. ,,A můžu jít s tebou? A Baronem?'' zeptala se Alex. ,,Jasně, pokud chceš tak jo!'' odpověděla jsem. Zachvíli už Alex vedla Barona a šli jsme.


ALS - obchůdek

22. července 2011 v 19:16 | Samantha |  Novinky
Ahojky! Tak už jsem doma z chalupy. Bylo to celkem dobrý, ale včera celej den pršelo :( No a teď k nadpisu, plánuji že na ALS budu prodávat. Vyrobím rozhodně více výrobků, než na CLS, to bylo úplně minimum xD Sedla prodávat asi nebudu, aktuálně vyrábím 2 sety pro MáJu a už jen jedno sedlo mi zabralo celý kus kůže, takže nwm jak bych musela nakoupit kůže na ALS xD No budu prodávat uzdy, ohlávky, nějaké kamaše atd. a psí obojky! Pokusím se udělat i postrojky, uvidíme, ale budou dělány na SCH psy, protože Breyer psa nemám :( No ale budou nastavovací, tak by to možná šlo xD Udělám nějakou krabici, ve které to všechno bude a udělám to jako když máte sedlovnu, takže stojánky, ozdůbky, věšáčky na věci atd. To je asi vše, papapapapapapapapa :D

Tak nějak to bude vypadat, ale nebude to ze dřeva xD

Jinak toto je fotka z AS 2010, obchůdek saddlery shopu :) foto moje :)

Řetězák o koních

21. července 2011 v 16:06 | Samantha |  Ostatní
Jak se máš? Nic moc, venku celej den prší, tak mám blbou náladu :(

Co děláš? co asi když teď píšu tenhle řetězák xD

Jaké je tvoje nejoblíbenější zvíře? Kůň a pak hned pes a kočka

Jak dlouho jezdíš? příští rok 3 roky, není to moc mno xD

Máš licenci? Zatím ne, ale až budu jezdit déle, doufám s pronajmutým koníkem tak určitě ano :)

Jaké je tvoje nejoblíbenější plemeno koně? Arabský plnokrevník a Anglický plnokrevník

Jaké je tvoje nejoblíbenější zbarvení koně? vraník, celý černý nebo s všemi možnými znaky, ale mám ráda celkem všechny zbarvení ;)

Na jakém plemeni koně si se svezla naposled? Na huculovi, přesněji na Ronnym :)

Myslíš si že mít vlastního koně a zajímat se oně je prostě móda? Ehm?! Kdo mohl vymyslet tak blbou otázku?! Jasně že ne! Zajímat se o koně není móda, ale láska ke koním!!!

Jakého koně by jsi chtěla aspoň jednou za život podkat? Kdyby žil Secretariat, tak rozhodně něj :)) dále Fleetsreet Maxe, Foxe Valley Olivera...

Jaký byl tvůj první zážitek s koňmi? Netuším, někde na pouti?


Baví tě různé virtuální hry jako je ufonek.net? jééé, ufonek, já na něj úplně zapoměla xD no, trochu.. xD

Jaké plemeno koně by sic chtěla/máš a proč? Anglického plnokrevníka nebo araba, ale spíše plňáska, arabové jsou takový neposední :D Strašně bych chtěla mít vlastního plňáska a jezdit ho a starat se o něj :) Doufám že si aspoň nějakého takového koně pronajmu :P

Máš doma nějaké zvíře? Ano, psa a 2 kočky..

ŠIŘTE DÁL! :)

ALS - pojedu

21. července 2011 v 14:34 | Samantha |  Novinky
Takže na ALS pojedu! Teda, ještě jsem se neptala rodičů, ale vím že mi řeknou že jo, máma určitě, ta řekne že pokud mě tam táta odveze tak že můžu a táta mě tam vždycky odvezl :D Takže je to 99% ale myslím si že to vyjde :) No plánuji tam něco prodávat, když tak, koupil by si někdo něco? Co mám tu kůži vyrábím si myslím lépe, ale váš názor může být jinačí xD Pokud se někomu zalíbil můj martingal, tak jich udělám occa tak 3 a budete si ho moct zakoupit za occa 25 Kč, je to dost velká piplačka ;) Zabral mi skoro 2 hodiny ;) Pak budu prodávat určitě i uzdečky, některé i v bílo černé kombinaci, jednu už takovou jsem vyrobila a má vše nastavovací, brzo dám fotky ;) To je asi vše :)
Maličká ukázka martingalu a sedla, co jsem nedávno vyrobila, celkem dobrý ne? až na ty třemny, já vím, zlepším je, ale prostě mi nejdou tvarovat :(


A tady můžete ten martingal lépe vidět, tady je překroucený, jinak vypadá úplně jinak!


GG Valentine and Heartbreaker

21. července 2011 v 10:00 | Samantha |  Hodnocení modelů
Jméno : GG Valentine and Heartbreaker
V e-shopu : ano
Cena : 990 Kč
Moje hodnocení : Úžasný set, který rozhodně přiřadím do mé sbírky. Nejvíce se mi líbí na Valči akční mold, neběží úplně, ale jde svižným tempem, tažke svyižný krok, nebo spíše klus. Heartík má taky krásný mold a musím Breyer pochválit, protože tento set se mu vážně povedl :) Nevím co bych vyktnula, rozhodně 10/10!

Breyer o nich napsal : Dva krásní portrait koníci na zbrusu nových moldech nyní mohou být Vaši! Valentine je bývalá šampionka hunter tříd v USEF, nyní je to chovná klisna. Heartbreaker je jejím nejpovedenějším potomkem! Novinka pro rok 2011!

Breyer - GG Valentine and Heartbreaker

Co bude nového a co se připravuje?

20. července 2011 v 17:51 | Samantha |  Novinky
Na našem ranchi se připravuje hodně nových věcí, takže chci jen sepsat stručný článek, co můžete čekat ;)

Nové vybavení - když jsem se dívala na naše vybavení, zjistila jsem že máme strašně málo dek. Takže to znamená nákup nových dek. Na začátku srpna, nebo až přijedu domů objednám různé deky od Péťi. Jsou z příjemného materiálu a budeme jich kupovat occa okolo pěti. No co, aspoň bude zásoba :D + jedna bude spešl pro naší Appendix i s ohlávkou, bude jen pro ní a bude tam mí vyšité Appendix. A proč? Jelikož Appinka byl náš první kůň, tak si prostě přeji aby měla svoje věci. Až budu doma, vyrobím jezdecký set jen pro ní ;) Ohlávku bude mít k dečce, ještě uvidíme jaká bude barva ;) Takže deky jsou jasné no a jelikož v srpnu plánujeme koupit 2 krásné arábky, tak jsem si od Lintith chtěla koupit arabské ohlávky. Chtěla jsem i pro našeho Azhara. Takže jsem od Lin chtěla objednat 3 ohlávky a každá by prostě patřila určitému koníkovi, tak jsem dneska Lin psala ale ta mi odepsala, že už nevyrábí... Tak jsem byla celkem zklamaná :( No ale když někdo nevyrábí tak ho přece nebudu nutit ;) Když tak, Moni, kdy bude výprodej? Nebo nemohla by mě tvoje mamka vyrobit ohlávky? Na ceně by jsme se domluvili ;) Pls odepiš do komentů ;)

Nový koně - jak jsem už psala, v sprnu plánujeme koupit 2 nové araby. Možná už tušíte xD Náš ranch se chce trochu více zaměřit na araby a naskytla se nám možnost koupit 2 nádherné araby za velmi dobrou cenu :)

Nový areál - brzy začneme s novým areálem. Zatím se pouze rozhodujeme, zda bude venku nebo uvnitř. Nejlépe uvnitř, ale to budeme muset počkat asi až na zimu, jelikož v zimě budu mít asi v pokojíčku lino nebo plovoucí podlahu a vypadalo by to mnohem lépe, než když tam mám ten hnusný koberec xD

Další akce na našem ranchi : během prázdnin chceme ještě uspořádat výstavu, kde se předvedou všichni naši koně v tom nejlepším. V září bude oslava mích narozenin, tak se taky něco uspořádá a v řínu tento web bude slavit ROK!!! No věříte tomu?! Já ne, mě přijde že tento web existuje teprve od večerejška! Do puntíku si pamatuju jak jsem ho zakládala se slzami v očích (jakto? jak by vám bylo, kdyby jste měli web, který jste měli moc rádi a někdo vám ho celý zníčí, smaže články atd. a ještě z toho udělá porno?!) takže mi nezbylo nic jiného, než založit nový web...Jsem na chalupě :)

19. července 2011 v 18:03 | Samantha |  Novinky
Ahoj, právě jsem na chalupě, neměla jsem čas napsat než jsme odjeli, ale jde tu zázrakem net (asi tím že sedím u otevřeného okna kde je hned signál xD) takže budu průběžně psát, což je bezva :) Budu tady až do pátku ;) Asi jste zvědaví, koho jsem vzala, samozdřejmě vás nezklamu, beru Earhta, já fakt nwm, ale tím že asi jel RMHE tak jsem si ho více oblíbila xD Chexe a Moly se Scarlet, DLOUUUHO jsem je nikam nebrala a navíc jim potřebuju nafotit profilové fotky ;) Jezdce jsem vzala Johna a Kylie ;) To je asi vše, jdu se koukat na comeback a pak asi (?)


P.S. jinak s tím pronajímáním koně dám snad brzy inzerát a říkám vám, že NAPÍŠU co nejblíže k nám, takže nepište že co když se mi ozve někdo z daleka atd. ;)


RMHE 2011

19. července 2011 v 17:56 | Samantha |  Fotky z ranche
Dne 19.7.2011 proběhlo na našem ranchi RMHE 2011. Zde jsou fotky :)


Ochutnávka :

P.S. prosím nechci komentáře typu : pěkné atd. piplala jsem se s focením a přenášením koním skoro 2 hodiny, tažkže bych ocenila, kdyby komentáře byli stahující se k fotkám, fotila jsem to hlavně kvůli VÁM!

Jak probíhalo RMHE 2011

19. července 2011 v 13:08 | Samantha |  Novinky
Ahojky, tak occa před hodinou se dojelo RMHE 2011.

Stone!

19. července 2011 v 12:35 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak se pokusím našetřit na stone. Já vím že to říkám už po několikáté, ale prostě já musím xDD Nechám si ho udělat v desing a horse, nejlepší na tom je, že si vyberete barvu, odznaky úplně vše a pokud to někdo neokopíruje, může být i jediný na světě (ale o tom pochybuju xD). Mold samozdřejmě arabian a barvu atd. bych se ještě rozhodla, ale chci aby byl nějaký krásný a zajimavý ;) Tak pp

RMHE zítra!

18. července 2011 v 19:23 | Samantha |  Novinky
Ahoj! Zítra konečně uspořádáme RMHE, neboli Ranch Magic horse - endurance. Chtěli jsme to uspořádat už dříve, ale nevěděli jsme, jaké bude počasí, takže doufáme že to zítra vyjde :) A kdo tedy na kom pojede?

Kylie a Fleetsreet Max
Brenda a Stunt Double
John a Big Chex to Cash
Kate a Chili
Ashley a Earht

Můžete se těšit na haldu fotek :)


Hmmm? Ronny?

18. července 2011 v 19:02 | Samantha |  Novinky
Tak jsem přemýšlela nad tím, kde ještě v blízkosti nás má někdo koně a pak mě napadlo, co kdybych si pronajmula Ronyho? To je ten hucul, mám spolužačku Elču a ta má dědu co má koně. Je mu 18 let, ale je jak 5 letý kůň! Má nádhernou lesklou srst, úplně jak mlaďoch! Je to hřebec, ale je moc hodný a poslušný, jela jsem na něm bez sedla na vyjížďku na takové ohlávce s udidlem a jela jsem s ním i do rybníka a ten děda mé spolužačky a i ona šli se mnou, ehm teda stáli na cestě a já tam s ním jela, sice se mu tam nejprve moc nechtělo, stál na místě v takovém rákosí a otáčel se, moc se mu tam nechtělo, ani se nedivím, nebylo to moc nejčistější, já už jsem s ním chtěla jed zpátky na cestu, ale on (ten děda spolužačky) mi řekl, ať tam s ním jedu, aby se ochladil, takže jsem neměla na vybranou. Ale jinak byl moc hodný, a zjistila jsem, že jízda bez sedla je mnohem lepší než se sedlem, koni tak můžete lépe dát pobídku a přijde to vám asi divný, ale nebolel mě tak zadek jak kdybych jela se sedlem xD A stejně, myslím si že ten děda ho už moc nejezdí a že by nebyl problém si ho pronajmout, viděl mě jak jezdím a myslím že byl se mnou spokojený, po té vyjížďce jsem jela ještě jedno malé kolo po poli, ten Elči děda byl už doma, ale jen se na mě díval a Elča byla doma. Rony se mi zastavil a žral, ale nakonec se mi ho podařilo po chvilce zase rozejít ;) Takže doufám že to vyjde :)

Chci si pronajmout koně

18. července 2011 v 17:47 | Samantha |  Novinky
Ahojky lidičky, dnes mě něco napadlo. Vlastního koně bych sice asi možná mohla mít, ale byli by to velké náklady a až bych třeba byla na střední atd. neměla bych na něj čas, ale přeji si jezdit na koni sama na vyjížďky, starat se o něj, prostě jak o vlastního koně. Tak mě napadlo, ci si takhle pronajmout koně? Jezdila bych za ním jednou, 2x do týdne, vždy třeba zaplatila 200 Kč, starala se o něj a pak jezdila třeba sama na vyjížďku, prostě úplně jak o vlastního koně, ale pronajímala bych si jen jednoho koně, kterého bych si nejvíce oblíbila. Podle mě by to nebyl takový problém :) Až přijede táta, tak se ho na to zeptám a pak jestli můžu dát inzerát že hledám někoho, kdo by mi nechal pronajmout si koně :)) Asi vám to přijde jako blbí nápad, ale já si myslím že by to bylo dobrý :)

My life is horses 8.díl

18. července 2011 v 14:19 | Samantha |  My live is horses
Ráno jsem se probudila. Venku bylo zataženo. ,,Hmm, bezva, tak dneska na koně nejdu..'' řekla jsem a šla do kuchyně. U stolu seděla máma a jedla snídani. Když mě uviděla, že jdu za ní, zvedla se a podala mi namazaný chléb. ,,Já už musím do práce, pokud chceš, tak tě můžu na koně rovnou zavést autem a nemusíš pěšky.'' řekla. ,,Ale venku je hnusně, nevím jestli to má cenu..'' odpověděla jsem. ,,Ale no tak, dneska jsou ty parkurové závody! Tak se běž převléct a za 5 minut ať seš dole.'' řekla máma a šla k autu. Málem bych zapoměla, dneska mají být závody, připravuji se na ně tak dlouho a pak bych na ně zapomněla! Rychle jsem se převlékla a nasedla do auta. Když jsem dojela na ranč, bylo tam rušno. Máma odjela a hned ke mě přišla Merry. ,,Pojď se mnou do klubovny, převlečeš se do jezdeckého saka a pak půjdeš nasedlat Jolly.'' Odkývla jsem a šla. Měla jsem jed na Jolly, je to hannoverský kůň, ale radši bych jela na Blue. Převlékla jsem se a šla s Merry k boxu Jolly. Jolly ale nebyla v pořádku. Ležela na zemi a měla bolesti.. Měla koliku. Merry hned zavolala veterináře a ten zachvilku přijel. Čekali jsme nervozně před stájemi a pak přišel veterinář a řekl :,,bude v pořádku, ale musí být v klidu, takže aby závodila ani náhodou!'' rozloučili jsme se s ním a odjel. ,,Ale na kom tedy pojedu?'' zeptala jsem se. ,,Jedině.....jedině na Blue..'' řekla Merry. ,,Na Blue?'' vykulila jsem oči. ,,Ano, na Blue, zařídím aby Jolly přepsali na Blue, teď jí běž nasedlat, dej jí parkůrovou výstroj Jolly, ano?'' řekla majitelka a šla pryč. Šla jsem za Blue a ta čekala v boxu. Nevěděla jsem, zda dělám dobře, jelikož jsem s Blue skákala jen jednou a to jsem spadla. Jenomže na nikom jiném sem jed nemohla, všichni ostatní parkůrový koně byli obsazený, nebo měli hříbata. A pak tam přijeli i cizí lidé s jejich koňmi, takže na těch jsem jed nemohla vůbec. Šla jsem pro výstroj, která patřila Jolly a doufala, že Blue bude sedět. Naštěstí na ní pasovala, jelikož Blue je celkem hubená a to Jolly taky. Když jsem jí nasedlala, vyvedla jsem jí před stáje. Bylo tam spousty cizích koní. Merry ke mě přiběhla a řekla :,,Tak jsem to zařídila, pojedeš pátá, dobře?'' ,,Ano.'' odpověděla jsem. Šli jsme před jízdárnu, kde čekali všichni účastníci. Stáli vedle svích koní a uklidňovali je. Blue nastražila uši. Najednou se ozvalo :,, číslo 1 na start! Jezdkyně Katharine s koněm Sparkle!'' Dvojice rázným krokem vešla na jízdránu a zastavila se na startu. Jak se ozvalo START, kůň prudce vyrazil, že se jezdkyně sotva udržela v sedle. První překážku skočili v pohodě, udruhé však schodili příčku, takže dostali 5 trestných sekund. Pak už jsem je nesledovala. Pak jsem zaslechla že celkový čas i s trestnými sekundami byla 1 a půl minuty. To nebylo tak špatné, jelikož dráha byla celkem dlouhá. Najednou se ozvalo číslo 3, vůbec jsem nevnímala, ale starala jsem se o Blue, takže jsem vůbec neviděla 2 dvojici. Pak šla 4 dvojice. Zašeptala jsem Blue do ucha :,,Zachvíli jsme na řadě..'' Když dojeli, vyhoupla jsem se Blue do sedla a chtěla jsem vyjed na jízdárnu, ale Blue nešla. Pobídla jsem jí silněji, ale zapřela se. Najednou se ozvalo :,,pátá dvojice má komplikace, proto půjde dvojice šestá a pátá půjde po nich.'' Oddychla jsem si, že nás nevyřadili. Sesedla jsem a přivinula jsem se k Blue a šeptala jí :,,Blue, to dokážeme, vím že to zvládneš!'' Blue zafrkala a pak jsem se znovu vyhoupla do sedla. Pobídla jsem jí a Blue se rosešla na jízdárnu. Byla jsem plná napětí a byla jsem nervozní, ale pak jsem pevně sevřela otěže a dojeli na start...


Fotogalerie - Fleetsreet Max

18. července 2011 v 10:41 | Samantha |  Galerie koníků
Fotogalerka našeho Maxe, užijte si je :)


Ochutnávka :

18.července 2011

18. července 2011 v 8:47 | Samantha |  Deníček ranche
Já : jujky, když se dívám, kdy byl naposledy deníček ranche (27.května) tak bych si nejradši vlepila facku :D No dneska plánuji zase vyrábět a natáčet ;) Venku je ale hnusně, tak musím udělat vnitřní jízdárnu a natáčet to tam, uvidím ;) Stejně budu asi spíše vyrábět ;D

Koně : Rachel je nervozní, nejspíše za pár dní porodí, nemůžeme se dočkat! U Appendix bude porod doufáme taky brzy, jediná naše zatím poslední březí klisna Kuchi je zatím v pohodě, břězí je teprve 3 měsíce. U koní je to jinak v pohodě. Cloudyho si teď vzala na starost Kylie, zkouší s ním parkury. Jinak už asi nic..¨

Ostatní : ani nevím xD


Blbá alergie!!!!!!!!

17. července 2011 v 21:11 | Samantha
To je strašný!!! Mám blbou alergii!!! Pořád, už od konce června mám kapesník u nosu, když jsem byla na tý chalupě, tak se mi to zlepšilo, protože jsme byli v horách, ale co přijedu dom, je to zase stejný :´´´´( Sou vážně bomba prázdniny, když mám kapesník u nosu :´´´´( Ani nevím na co mám alergii, teprve půjdeme k doktorovi ať nás objedná :( Ale asi to mám na kočky, ale doufám že ne, ale i tak, jsem tak naštvaná že mám alergii! Achjo, nemůžu skoro vůbec kvůli tomu spát, děs! Já nechci tu pitomou, přiblbou alergii!!!!

Vyrábění :))

17. července 2011 v 19:50 | Samantha |  Novinky
Dneska jsem se nudila a jelikož mám kůži, pozor pozor až z Prahy (:D :D :D) kterou jsme jeli s Petrou nakoupit když jsem o ní byla, tak jsem se vrhla na vyrábění. Pokusila jsem se o sedlo na SM. Je hnědé, ale připadalo mi na stablíkovi moc velké, tak jsem ho dala na mou CM neznačkovou arabku (jujky, já ještě nedala fotky, to jsem teda.... xD) a nádherně sedlo, bohužel jsem ho dělala jen na stablíkovi, tak jsem udělala kratší podbřišník, takže sedí jen hubeným koním, jako je například právě moje CM arabka a shetland hřebeček (ten nový na rok 2010) jinak třeba SCH arabům nejde dopnout xDD. Chtěla jsem se pokusit i o uzdečku, ale takovou piplačku bych nezvládla, tak jsem to vzdala. Už sedlo byla celkem piplačka, nastavitelné třmeny, vyvíšené podsedlí, prostě jako u mého tradi sedla a jsem ráda, že mám konečně pořádnou kůži, najednou se mi vyrábí nádherně :) Tím nemám nic proti mé babičce (od které mám tu černou koženku) ale ta je na vyrábění horší :´(

Nedávno jsem vyrobila uzdečku, která je kombinovaná černá a bílá, mě se ohromě líbí, má vše nastavitelné, otěže, obě dvě
lícnice, odepínací otěže atd.

A ještě dnes jsem vyrobila martingal :) Prostě uzda s martingalem, STRAŠNĚ se mi líbí, nechci se vychloubat, ale myslím si, že se mi povedl a možná jich udělám víc a zkusím je prodávat, ale byla to celkem piplačka ;) Dělala jsem ho na Cloudym, moc mu sluší a dala jsem ho k sedlu od Petry, vyrobím později k tomu martingalu i své, ale dnes se mi už nechtělo dělat xD Takže tedy jsem vyrobila uzdu s martingalem, ten martingal jde odepnout, ale já ho tam prozatím nechám, protože zatím žádný martingal nemáme a budou ho používat hlavně holky (Ashley, Kate) protože umí sice jezdit, ale často drží otěžě moc povolené, nebo moc zkrácené otěže a martingal slouží i k tomu, aby jezdec držel ty otěže jak mají být :)

To je asi vše co jsem chtěla zdělit, jdu přednastavovat články z úterý do pátku, budu na chalupě, vím že jsem teď hodně pryč a málo obíhám, ale pochopte lidi, jsou prádzniny a když je venku hezky, nehodlám sedět u notebooku a komentovat články ;)...


O´Leary´s Irish Diamond

17. července 2011 v 12:15 | Samantha
Jméno : O´Leary´s Irish Diamond (ou learys iriš dajmond)
Plemeno : Irský tažný kůň
Rodiče : M : ? O : ?
Sourozenci : ?
Potomci : jeho klisna je březí
Cena : 800 Kč
Zaměření : parkur, drezura, rekreace, školní kůň, plemenetiba, tah
Věk : 8 let
Příjezd : 22.4.2011
Vzácnost : 2/10 - je v e-shopu
Pohlavý : hřebec
Výhry : xx
Popis : Leary je nádherný mohutný hřebec irského tažného koně. Někdy nám však připadá, že to vůbec není tažný kůň, ale jen velký jezdecký kůň. Tažný kůň mu klidně říkat můžeme, ale moc to jeho plemeno nepodtrhuje, jelikož je to spíše skokan. Skoky jsou jeho život a skáče klidně i 2m!! K nám se Leary dostal úplnou náhodou, jeho bývalí majitelé na něj už neměli čas ani peníze, tak ho prodávali za slušnou cenu, tak Leary musel být náš! Na našem ranchi si už zvykl, hned se zamiloval do naší tynkerky Kuchi, se kterou čeká hříbátko, takže křížence irského tažného koně a irského tynkera. Jsme tedy zvědavý, co po rodičích zdědí. Learymu říkáme Leary, Irish a někdy i Diamond, ale nejčastěji prostě Leary. Má rád děti, vozí je a často se na něm učí skákat, ale pokud jsou už větší, protože Leary je dost vysoký. Učíme ho i drezuru, už mu poměrně jde, ale stejně má radši parkur. Jsme zvědaví, jak se mu nadále povede.
Fotogalerie : none

!SHÁNÍM! CLASSIC HŘÍBĚ!

17. července 2011 v 11:30 | Samantha |  Scháním/prodám
Ahoj, jelikož je naše Appa už dlouho březí, brzy bude porod. Jenže problém, nemám hříbata. Vím že jsem mluvila o classic setu s hříbaty, ale jenže stojí 420, vím, to není moc, ale když se to tak vezme, tak když šetřím na tradíka, která stojí přibližně 8 stovek (normální traditional, není cenný, prostě normal cena) tak už mám skoro polovinu našetřenou a já ty peníze vždy dám radši na traditional koně. Takže tedy : SCHÁNÍM CLASSIC HŘÍBĚ, ZBARVENÍ AŽ TAK DŮLEŽITÉ NENÍ, ALE NEJLÉPE PALOMINO NEBO APPALOSSA, CENA MAX 250,- PROSÍM!!!!

Pro představu jak by mělo nějak vypadat :
Zdroj : http://mybreyerhorse.blog.cz/ By : Moni :)

Může to být prostě i z tohoto setu u TH :
Breyer - Colorful Foals Play Set 2009

Kdo by prodal, ozvěte se prosím na email : veronika.kotikova@seznam.cz


Sem doma lidičky! :)

16. července 2011 v 16:23 | Samantha |  Novinky
Ahoj lidi! Tak jsem se vám vrátila! Tak jak se vám daří? Stýslalo se vám po mě, jako mě po vás? No bylo to super, ale bohužel vás zklamu, moc jsem koníky nefotila, za to se omlouvám, fotila jsem spíše přírodu... Mno a teď jak tam probíhali dny :

Neděle : příjeli jsme do Liberce a jeli k známím, kde byla Anča a měla tam svou kámošku Kačku, která s námi měla taky jed, já jsem jí neznala, ale pak jsem zjistila že je moc fajn :) potom jsme jeli na tu chalupu a vybalili si věci. Večer bylo grilování

Pondělí : ráno jsme se probudili a celý den bylo hnusně, blee :( mlha, prostě děs, ale večer jsme šli na procházku, jelikož se udělalo pěkně a udělala jsem několik božích fotek, doufám že je sem brzy dám :D

Úterý : konečně bylo hezky, po obědě jsme jeli na kola. Když jsme se vrátili, tak jsme se koupali, v extra ledovém bazénu xDDDD. Večer se zase grilovalo a zjistili jsme, že mají přijet ještě nějaký děcka xD, tak mě napadlo, že pro ně uděláme stezku odvahy, viz. pátek :D

Středa : nějak před oběděm přijeli nějací cizí lidé, které jsem neznala, ale byla tam holka Lucka, byla o 2 měsíce starší než já a tak jsme se všichni čtyři (Anča, Kačka já a Lucka) skamarádili :) po obědě výlet do výroby dřevěných hraček, táta mi tam pak koupil takového dřevěného pavouka na provázku, přesně se to nedá popsat, ale je to bezva :D Daníkovi jsme koupili dřevěný vláček s krtečkem atd. Pak mi táta ještě koupil 3 pytlíčky, kde byli různé věci a z těch jsme si mohli udělat svou vlastní hračku, tak po příjezdu jsme vyráběli :D Pak jsme si dali oběd v restauraci. Večer se šlo na procházku

Čtvrtek : už ani nevím :D No ale večer měla být stezka odvahy, jenže nám to nevyšlo, jelikož začalo pršet, tak jsme se pěkně naštvali a někdy v noci přijeli Novotní (ty znám :D) a Betynka se Staníkem (je jim 4?) řádili až do 1 ráno :D A Betynka spala s náma a večer byla pižamová party, to byla prča :D

Pátek : šli jsme na dlouhou procházku, vypadalo to, že bude vedro, ale byla zima a cesta byla strašně bahnitá, tak jsme se bořili do bláta, děs, byli jsme strašně spinavý a ponožky až na kost mokrý :x dali jsme si oběd v nějaké restauraci a strejda a teta (jiný strejda a jinačí teta, ty nejsou spolu :D) jeli pro auta a normálně já s Luckou, Staníkem a Jonášem ( to byl brácha Lucky) jeli v kufru! :DDD To byla prča, mám i pár videí :D Pak zase přijel někdo cizí a byla tam Bára, sestřenka Lucky a bylo to good. A večer byla stezka odvahy! Holky (Kačka, Lucka, Anča, Bára) dělali běhací strašidla :D Můj táta dělal velkou gorilu xDDD no ani se neptejte co se stalo, radši to říkat nebudu, nebo já bych to řekla, ale nechce se mi to vypisovat :D A Petr (strejda, ale zase jinej :D) dělal smrtku a já to zakončovala, dělala jsem ducha :D Takový prostěradlo na sobě xDDDDDDDDD

Sobota : ráno balení, snídaně a odjezd, dojeli jsme asi před 2 hodinami?

Takže jsem si to moooooc užila, jdu asi ven, papa :)


CM Legionario

16. července 2011 v 11:15 | Samantha |  CM horses
Na internetu jsem našla úplně bomba koníka. Ale mold? To teda nwm :D Vůbec nevím, z jakého koníka vznikl, ale je naprosto kouzelný. Již je dávno prodaný, ale i tak ho sem musím dát :) Ta hříva, barva, nádhera, ale i tak mi na něm něco nesedí, tak asi 9/10 ;)

eBay Obrázek 1 CM Legionario Breyer Horse od Myrold ​​LSQ
Omlouvám se za malou fotku a že je jen jedna, ale ty ostatní nešli zkopírovat, více si jich prohlédněte zde : http://www.worthpoint.com/worthopedia/cm-legionario-breyer-horse-by-myrold-lsq

Všechno se mu vrátí

16. července 2011 v 11:00 | Samantha |  Moje videa
Tááák, další a poslední video natočené s Petrou :D Mě se osobně toto video dost líbí, no prostě se mrkněte :

Já prostě nemůžu z toho bonusu, jak tam všicni popadali :DDDDD Nebojte, koním se nic netsalo xD


Breyer CM/Custom Andalusian Bright Bay

16. července 2011 v 9:00 | Samantha |  CM horses
Narazila jsem na krásného koníka, na moldu Andalusian (Templado, Black Andalusian, Kripton Seni II..). Můžu říct, že mě celkem dost uchvátil :) Moc hezká barva a kopýtka :P Je podle mě opravdu docela povedený. Ale co bych vytknula? Mohl by mít silnější grošování a lysinka by mohla být propacovanější, jinak je celkem OK. Cena je 79 dolarů, celkem dobré :) 8/10 :)

Item image


Custom Breyer Stone Traditional Size CM Model Horse

15. července 2011 v 12:00 | Samantha |  CM horses
Na ebay jsem našla celkem dost hustého koníka, z moldu, který netuším xD Je docela zajímavý, zbarvení je hezké, ale teď k moldu...přijde mi hodně divný, ty zadní nohy jsou ještě divnější, celkově je zvláštní. Nemá o něj nikdo zájem, což se moc nedivím :D Cena 75 dolarů, to ujde, ale kdyby mělo o něj zájem třeba více lidí, tak by cena stoupla možná i na 100 dolarů, i více, tak to by bylo už přehnané, protože jako nějaký přenádherný zrovna není xDDD Celkově bych dala asi 5/10, jelikož má taky něco do sebe :)

Item image

Zase se omlouvám za malé obrázky, ale z ebay mi větší kopírovat nejdou, takže pro příště, větší fotku neseženu, tak se mrkněte sem : http://cgi.ebay.com/Custom-Breyer-Stone-Traditional-Size-CM-Model-Horse-/260813050597?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cb9ab52e5#ht_1361wt_1139

CM Custom Breyer stablemates OOAK centaur fantasy

15. července 2011 v 9:16 | Samantha |  CM horses

Tvl, je to možný? :D Koukám se na ebay, že sem vám hodím pár CM koníků a teď narazím na tohle :D No osobně, ty lidi už nemaj co vymýšlet :D Fantasy koně..různý blbinky a teď kentaur :D No ale, teď k těm horším věcem. Nelíbí se mi panenka a je mi líto akorát koníka, panenka je moc velká, takže to vypadá divně. Radši mám normální koně, líbí se mi na tom jenom jendo a to je originální nápad, ale jinak nic, 2/10My life is horses 7.díl

14. července 2011 v 15:00 | Samantha |  My live is horses
Tryskali jsme přes celou louku neuvěřitelnou rychlostí. U lesa jsme spomalili do klusu a pak do kroku. Snad po 5 minutách teprve přiběhla udýchaná Afrodita s Merry a o něco dál za nimi Lupínek se Sarah. Když nás Sarah s Lupínkem doběhli, všichni byli zticha a koukali se na mě, ale nic neřekli. Šli jsme do lesa a po půl hodině se obrátili a jeli domů. Když jsme dojeli na ranč, odsedlali jsme koně a pustili je na pastvu. Uslyšela jsem nějaké vzlykání. Šla jsem do stájí a před boxem Barona seděla Alex a brečela. Nejprve jsem si myslela, že jenom spadla z koně, protože pokaždé když spadne, tak strašně brečí, ale pak se zvedla, pohladila Barona po hlavě a řekla : já tě nechci prodat!.. Přišlo mi to divné a pak jsem se zeptala : ,,Alex..proč brečíš?" čekala jsem, že mi neodpoví, ale pak řekla :,, Musíme Barona prodat.." ,,A proč?" zeptala jsem se. ,,Ehm...co se tak zajímáš?" zeptala se podezíravě. ,,Jen...jen tak.." vykoktala jsem. ,,Protože už nemáme peníze, aby jsme ho tady mohli ustájit.." polkla a ještě více se rozbrečela. ,,Aha..to je mi líto.." odpověděla jsem a šla pryč. Sedla jsem si na lavičku a zamyslela se. Pak ke mě přiběhla Sarah a řekla :,,Pojď, jdeme trénovat ty malé děti." Zvedla jsem se a šla na venkovní se jízdárnu, kde stála přivázaná u ohrady Rachel a Megi. Během tréninku jsem stále myslela na Alex, bylo to divné, ale bylo mi jí líto. Po tréninku jsem vyčistila boxy a vyhřebelcovala koně. K večeru jsem šla ještě za Blue. Pohladila jsem jí a dala pamlsek. Potom jsem šla domů a byla jsem tak unavená, že jsem padla na postel a zachvilku usnula..

Otravný Wind

13. července 2011 v 11:00 | Samantha |  Moje videa
Takže další video, které jsme natáčeli s Petrou :D Opět děkuji Petře, že ho nahrála na můj kanál kujííí :D A tady už video :

Líbí se vám? Mě moc, točili jsme to úplně vytlemený :D

Hodnocení - Headley Britannia

12. července 2011 v 15:00 | Samantha |  Hodnocení modelů
Jméno : Headley Britannia

V e-shopu : ano

Moje hodnocení : nádherná klisnička plnokrevníka kterou na ranchi chceme někdy určitě mít! Ani nevím co mě na ní tak láká, ale vím že je to prostě kráska :D Nemám co dodat, 10/10 :)

Breyer oní napsal : Dlouho očekávaná Liver Chestnut plnokrevná klisna Headley Britannia je konečně zde! Toto je portrait model šampionky všestrannosti (Three Day Eventing) ježděné Lucindou Fredericks.

Breyer - Headley Britannia


Justin morgan vs. Baxter

12. července 2011 v 14:00 | Samantha |  Ankety
Dva nádherní koníci, ale který vyhraje?

1.Justin morgan
Breyer - Justin Morgan W/Book

2. Baxter
Breyer - My Favorite Horse Baxter

Cedric vs. Mon Gamin

11. července 2011 v 12:30 | Samantha |  Ankety
Téměř stejní koníčci, ale který je lepší? :)

1. Cedric
Breyer - Cedric, Olympic Show Jumper
2.Mon Gamin