Červen 2011

Harlekýnka

30. června 2011 v 21:37 | Samantha |  Ostatní zvířata na ranchi
Jméno : Harlekýnka

Plemeno : doga (zbarvení Harlekýn)

Zaměření : výstavy, v budoucnu chov, někdy i agility

Věk : 2 roky

Pohlavý : fena

Výhry : zatím žádné, ale chystáme se s ní nějaké soutěže zúčastnit

Popis : Harlekýnka je úžasná fenka, která se k nám dostala z chovné stanice. Je zbarvení Harlekýn a tak tedy dostala i jméno - Harlekýnka. Zatím neměla štěňata, chtěli jsme jí připustit, ale nakonec jsme se rozhodli, že se pár let bude věnovat výstavám a nějakým soutěžím a ke chovu přejdeme až časem. Je opravdu hodně mazlivá, někdy se až vtírá. Nerada chodí na vodítku, proto je to s procházami trošku problém, ale nakonec jí vždy dáme lehký obojek a dlouhým vodítkem, nepotřebuje ani košík, vůbec nekouše. Je ráda středem pozornosti a když není, ihned na sebe upozorní zakňučením nebo i klidně i zaštěká. Ráda běhá a poslouchá, baví ji i agility, ale radši má výstavy. Potřebuje pohyb, nemůže chvilku stát na místě. Je to prostě naše zlatíčko :)


Fotogalerie : zde

Rozvrh na prázdniny 2011

30. června 2011 v 21:02 | Samantha
Takže zde najdete plán na moje prázdniny 2011, tento článek bude pod dessingem (bude na něj odkaz) celé prázdniny 2011. Zatím moc nevím, kam pojedeme, ale budu seznam během prázdnin přidávat, takže se sem dívejte, aby jste věděli, kdy budu doma a kdy pryč ;)

3.7 - 4.7 chalupa

4.7 - 5.7 u Petry

10.7. - 17.7 chalupa Dominika v Jizerkách (pobyt)

následuje časté ježdění na chalupu

3.8. - 7.8. Chorvastko

Zatím je toho málo, protože přesně nevím, kam pojedeme, ale budu to přidávat x)


Harlekýnka - fotky

30. června 2011 v 17:54 | Samantha |  Fotky z ranche
Přináším fotečky naší krásné fenečky Harlekýnky :)


Ochutnávka :

Prosím o delší komentář, ne typu : hezké, krásná atd. celkem mi dalo práci to vše zaostřit ;)..

Nová fenka na ranchi - Harlekýnka

30. června 2011 v 13:01 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak píšu o naší nové fence :) Fenečka pochází z chovné stanice specializující se na chov dog a přesněji na zbarevní Harlekýn a také dostala tedy i jméno - Harlekýnka. Jsou jí 2 roky, je plná energie a strašně ráda se mazlí. Koupili jsme jí za celkem výhodnou cenu. Má předpoklady pro chov a výstavy, ale není sportovní typ psa. Co přijela na ranch, ihned si jí zamiloval náš Monty, je to taky pes plemene doga ale jiného zbarvení (viz. poslední fotka) Monty má kupírované uši (v době kdy se narodil, bylo kupírování uší ještě nezakázané). Ihned jí začal věnovat pozornost a plánujeme je připustit. Jsou si opravdu souzeni a štěně by po nich mohlo být pěkné :) Nejspíše je připustíme zítra, dnes si potřebuje Harlekýnka zvyknout na prostředí a i na Montyho. Dáme je do takového obrovského pelechu, po kterém běhají psy po žebříku nahoru a dáme mezi ně mříž, aby se přes noc seznámili, ale aby nedošlo k poranění. Jsme opravdu šťastní, že máme tento krásný pár a teď 2 fotky jako ukázka na fotky, které můžete snad ještě dnes čekat :)


Samotná krásná Harlekýnka :)


A tady už s Montym (Monty je neznačkoví, koupili jsme ho někde v Rakousku)

Pls komenty :)

PÁÁÁÁPÁÁÁ blbá školo aneb PRÁZDNINY ZAČÍNAJÍ!!!!

30. června 2011 v 12:03 | Samantha |  Novinky
JUPÍÍÍÍÍÍÍ, STÁLE TOMU NEVĚŘÍM, ALE PRÁZDNINY ZAČÍNAJÍ!!!!!! Právě jsem přijela (byli jsme ještě nakupovat atd.) :)) Ale je to úúúúplně žůůůůůůůůžo :P Když jsem šla chodbou ze školy, tak jsem úplně vyskočila a zajásala, njn :D A když jsme odjížděli od školy, tak jsem skozečně nahlas řekla : pápá blbá školo!!! No a vízo? Samí a jen 2 dvojky, jak jsem psala a to nej............táta mi dovolil Secretariata :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A už jsem je objednala, jak Chexe tak Secretariata :) Megan nakonec ne, ale během prázdnin by měla přijet i s classic holčičkou :)) A mamka mi koupila dogu od SCH, více o ní napíši v příštím článku :) Ale jsem tak happy!!! Konečně prázdniny a žádná škola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Breyer - Big Chex to CashBreyer - Secretariat

Strašně se na ně těším :))

Novinky u TH - klid :D

29. června 2011 v 22:04 | Samantha |  Novinky
Tak koukám, že novinky dorazili k TH. No ale já ještě nemám objednáno..jakto? Protože jsem se ptala táty, jestli by mi koupil Secretraita (je to nádhernej hřebec a hodil by se jako hřebec k Rachel a také jako budoucí otec, protože Rach je po něm březí) ale táta řekl, že chce nejdřív vidět vysvědčeni, ale to je až zítra, tak jsem nevěděla, zda mám objednat Chexe hned teď, ale co když mi ho táta zítra nakonec dovolí a jak bych pak do toho motala, že chci ještě jednoho koně? A co když zítra Chex v e-shopu nebude? Tak jsem napsala TH, jestli mi do zítřka zamluví Chexe, toho chci na 100000000000000% a je taky na 10000000000000000000% jasný ;) A zítra buď při nejlepším objednám oba dva + možná nějakou jezdkyni (nejspíše Megan) nebo jen Chexe a Megan, uvidíme ;)


Breyer - Big Chex to Cash
Breyer - Secretariat
Breyer - Megan Dressage Rider
:)

Naděje???

29. června 2011 v 17:32 | Samantha |  Novinky
Sem si dneska stěžovala že chci o prázdninách k moři (já sem mořem posedlá xD) a brácha řekl, že možná k moři pojedem, není to jistý, ale aspoň malinká naděje!!! Strašně chci někam k moři, asi spíše do Chorvatska :))))))))))))))))))))). Držte prosíííím moc a moc pěsti, strašně chci jed k moři a vzala bych koníky, tak by byli fotky (hodně fotek) !!!!! Jinak uvažuji že přednastavím články na prázdky, njn chci si je užívat naplno, ale aspoň 2x za den se zastavím :) Tak prosím držte pěsti!!! :)))


No uznejte...není to nádhera? A představte si fotky koníků na pláži :-*

ÁÁÁÁÁ, zítra je vízo!!!!

29. června 2011 v 17:12 | Samantha |  Novinky
Uáááá, zítra je vízo :DDD!!!! A s ním konečně PRÁZDNINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HIP - HIP - HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ - HIP - HIP - HURÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty vykřičníky by už stačili mno :D Konečně bude pokoj od školy :P Budu mít asi 2 dvojky a jinak samí :) Jinak dneska večer tu moc nebudu, budu pryč (ale nějak o devíti tu myslím už budu) a půjdu asi na face, tak můžeme pokecat :) Teď jdu na face zase, takže pokud chcete pokecat teď, tak tam asi hoďku budu a pak jdu pryč ;) papa :)


Pokud půjde vše podle plánu, zítra objednáme Chexe a možná mi táta za vízo koupí Justu či jiného koníka, uvidím (kdo ví jestli mi vůbec nějakého koupí xD) :)

Krása :P

28. června 2011 v 18:48 | Samantha |  Novinky
Čusííík, mám bezva náladu, šla jsem na ebay mrknout se na nějaké koníky (BH), a narazila jsem na nádherného koníka :P!!! A má skvělou cenu, sice v dolarech, ale je bezva :) Pokud mi ho mamka dovolí, bude asi můj :PPP

Zítra se těším do školy :D

28. června 2011 v 18:04 | Samantha |  Ostatní
Tak to říkám úplně poprvé co? :D A není se čemu divit, zítra se konečně vůůůůůbec neučíme a budeme koukat na DVD :D :P Dneska jsme jen dodělávali 2 stránky z Čj a pak odevzdávali učebnice a rozdávali výkresy (samozdejmě ty, které jsme kreslily :D) možná že vám nějaké nafotím, hlavně jak jsem kreslila spolužačku (musím říct že se fakt povedla :) no a pak asi ještě něco, ale nic neslibuju! xD A to nej...už jen 2 dny!!!!! Je to tak neuvěřitelné, jak jsem v září nadávala : 10 měsíců učení před námi! A teď už jen 2 dny a máme před sebou celé prázdniny!!! Ale víte co mám na prázdninách nejradši? Ne že jezdíme na výlety atd. ale to, že se ráno probudím a nebudu muset do školy :DDDD!!!!! Jinak dneska jsem tu moc nebyla, protože jsem byla s kámoškou venku, je tam nádherně teplíčko, někdy jsme se až upíkali :D A taky se pokusím tátu ukecat, aby nám koupil novej bazén, my ho máme, ale už je celkem poníčený a nový by bodl :D Možná se dívíte, že ještě nemáme bazén, ale u nás na moravě (nééé, my nejsme úplně z moravy, jsme occa na hranicích česka a moravy, protože jinak bych mluvila jinak (strašně bych mluvila, moravskej přízvuk nesnáším :D) a u nás je hold trochu větší zima ;) No nic, páááápááá, mám vás ráda


To bylo krásně, když u nás byla Petra :P A mám super zprávu, příští týden za ní (snad) pojedu!!! :))))))

O čem psát? :(

27. června 2011 v 19:47 | Samantha
Vůbec nevím, co mám psát :( Je to tím, že se blíží prázdniny? To nevím.. Ale vím, že se skoro jediná třída musíme ještě furt učit :( Skoro všichni už si pouštěj DVD atd. jen mi furt doděláváme stránky z prac. sešitů :( Zítra už se tolik učit nebudem, ve středu vůbec ne a ve čtvrtek je vízo.. Teď moc nemám náladu psát ani obíhat, tak mě když tak pls omluvte... :)CRAZY HORSES 1.kolo

26. června 2011 v 19:21 | Samantha |  Soutěže
Začíná první kolo :) Ještě říkám, že hodnotím já a nikdo nevypadává, jen dám body a ty se na konci soutěže sečtou a kdo bude mít nejvíce bodů, tak vyhraje :) Taky mě velmi překvapilo, že každý měl jiný nápad, já si myslela, že třeba budete mít stejné nápady a naopak, každý účastník poslal jiné fotky, což mě těší :)
-------------------------------------------------------
1.Terinka

Jméno koně : Chili
Plemeno : Paint horse
Značka : Breyer

Fotky :Moje hodnocení :
Hezký originální nápad :D Dostal mě Austin s tím chrastítkem a ta vesta :D Ještě kdyby měl dudlík :DDD Chili má taky pěkný...no jak to nazvat? Vodítko ne, prostě dejme tomu postroj :D Ale něco mi tam trošinku nesedí ... Fotka je celkově hezká - 9,5/10 :)
--------------------------------------------------------------------
2.Petra

Jméno koně : O´Leary´s Irish Diamond
Plemeno : Irský tažný kůň
Značka : Breyer


Moje hodnocení :
Velmi povedená fotka :D Divím se, že Irish tu holčičku neušlapal a že ho vůbec donutila chodit :D A tím mini kartáčem by ho asi moc nevyčistila :D Irish je tam taky pěkně, ale pořád mi připadá, jako by jí chtěl ušlapat xD Fotka je jinak taky hezká, jen to trošku kazí ta budova v pozadí, vím Péťo že bydlíš ve městě, ale třeba někde u keříku by to bylo hezčí :) Celkově - 9,5/10 :)
---------------------------------------------------------------------------------
3. Pharlap

Jméno koně : Up´End´Down
Plemeno : Thoroughbred
Značka : Breyer Classic


Moje hodnocení :
Fotka se vydařila :) :D Brendě ta ohlávka velmi sluší xD Fotka je krásná, ideální prostředí :) Už nemám co dodat, 10/10 :)
-------------------------------------------
4. Rosy

Jméno koně : El Diablo
Plemeno : Arabský plnokrevník
Značka : Breyer


Moje hodnocení :
Velmi hezký nápad, možná že by bylo lepší, kdyby měl Diablo ještě místo ohlávky vodítka, aby to bylo dokonale prohozené :D Fotka je celkem hezká, pěkné prostředí, ale je lepší, když by jsi fotila, ne ze spoda, ale pěkně rovně, ale aby bylo v pozaadí něco vidět, takže ne fotka, že je tam kůň z boku, ale je v pozadí tráva (snad jsi to Rosy pochopila :D) 9,5/10 (snad ti Rosy nevadí, že jsem vybrala jen jednu fotku, ale tahle byla podle mě nejlepší)
----------------------------------------
Takže si myslím, že jste všichni dopadli dobře :)

My life is horses 6.díl

26. června 2011 v 18:41 | Samantha |  My live is horses
Jenže já nemám jistotu...co když ti Merry taky lhala? povzdechla jsem si. Přece víš, že Merry nám nikdy nelhala! Pamatuješ, jak jsme jednou přišli do stáje a nebyl tam Jackob, ten hnědák? Tak všichni říkali že ho prodali, aby jsme nebrečeli a jediná Merry pak řekla, že ho museli utratit, kvůli nějaké nemoci. - Já vím, ale i tak! - Notak, stejně víš že tě tam donutím chodit. Šli jsme do mého pokoje. Šla jsem si vzít do kuchině banán a když jsem přišla, Sarah měla u ucha můj mobil a s někým mluvila. Pak mi ho strčila do ruky a já se zeptala : Halo? - Ahoj Vanesso! Tady Merry... ozvalo se. Ehmmm, je mi líto že ses to dozvěděla takhle, chtěla jsem ti to říc.. řekla Merry a hlas se jí ztlumil. Potom jsme dlouho mlčeli a pak se Merry zeptala : Vanesso...byla bych opravdu moc ráda, kdyby jsi zase jezdila k nám. Když já nevím...pak jsem se zamyslela a vzpoměla jsem si, jak se mi vlastně po koních stýská a po chvilce jsem odpověděla : no...ano! Sarah se zaradovala a Merry taky. Najednou venku vysvitlo slunce a nádherně svítilo. Jestli chceš, přijď klidně i teď. řekla Merry. Jasně! Hned budu tam! řekla jsem a rozloučila se. Vzali jsme si se Sarah kola a jeli na ranč. Když jsme přijeli, hned jsem vtrhla do stájí a zhluboka se nadechla. Ta vůně sena a koní mi strašně chyběla! Když jsem přišla před stáje, Alex se svím otcem drželi na vodítku Barona a obhlíželi si ho cizí lidé. Zeptala jsem se Sarah : co se děje? Alex chce Barona prodat..polkla Sarah. Kvůli tomu že jí kousl? A jakto že její otec souhlasil ho prodat? zeptala jsem se. No, ani nevím.... odpověděla Sarah. Když cizí lidé odešli a Alex zavedla Barona do boxu, chytla jsem jí za rameno. Co je?! vykřikla na mě svím jedovatým hlasem Alex. Proč chceš Barona prodat? Vždyť je to nádherný kůň! řekla jsem jí. Co je ti do toho?! řekla a odkráčela pryč. Přišlo mi to divné. Pak jsem uviděla Merry.. pozdravili jsme se a byli šťastní. Vanesso? Nechceš se mnou a se Sarah jed na vyjížďku? zeptala se. Jasně! vykřikli jsem spolu se Sarah. Můžete jed na kom chcete, hlavně pokud víte, jestli toho koně zvládnete. Sejdeme se před stájemi! řekla Merry a šla směrem k sedlovně. Šla jsem do stájí a už jsem měla jasné, na kom pojedu - na Blue. Přiběhla jsem k ní a Blue vesele zafrkala. Pohladila jsem jí po nose a potom nasedlala. Před stájemi jsem stála jako první. Pak přišla Merry, která vedla Afroditu, nádhernou vysloužilou drezurní kobylku a pak přiběhla Sarah...musela jsem vyprsknout smíchy! Vedla školního poníka Lupínka, který měl v kohoutku asi 130 cm! No co je? řekla Sarah, dala nohu do třmenu a vyhoupla se ho sedla. Vždyť nás nebudeš stíhat! Blue je bývalá dostihačka a Afrodita byla sice drezurní kobylka, ale i tak umí pěkně rychle běhat! řekla jsem a smála jsem se. Potom jsme všichni nasedli a jeli na louku. Šli jsme za sebou, já první, pak Merry a za ní šla rychlou chůzí Sarah s Lupínkem. Musím říct, že ti to s Blue vážně jde! řekla Merry a já jí poděkovala. Pak mi Merry řekla, abych začala cválat. Pobídla jsem Blue a ta najednou strašně rychle vyrazila. Blue začala tryskat. Začali jsme se Afroditě a Lupínkovi tak vzdalovat, že jsme je sotva viděli. To je nádhera! říkala jsem si vduchu a užívala si to.


Odjíždíme :))

25. června 2011 v 15:50 | Samantha |  Novinky
Ahoj, odjíždíme na chalupu :) A bude plno fotek, protože sebo berůůůůůůůůů..... : stáj (celkem hezkou pro 2 koně), Fleetsreet Maxe, Cefa, Epsrita, Brendu, Ashley, Kate a vybavení :) Chtěla jsem vzít všechny jezdce, ale Kylie se udělalo špatně a nechtěla být tam úplně sama, tak jí bude s ranchem pomáhat John :) Njn, ty budou mít romantickej večer :D Beru sebou taky notebook, takže snad budu psát, pokud tam půjde rychle net (jednou sem tam jela, net šel ale celkem pomalu, třeba teď půjde rychleji :) ) Takže pápá :D


Koníci i já to tam milujeme :D :))

Jo a zase budu sledovat UFO :D Brzo (doufám) napíši, jak se to tedy točilo :)

Omlouvám se, ale už zase :DDD

25. června 2011 v 13:28 | Samantha
Fakt se omlouvám, sorry...ale já zase budu dělat nový styl profilů xDDDDD....prosím nezabijte mě :D


Sotva se vzpamatuju, už musím zase brečet :´´(

25. června 2011 v 11:20 | Samantha |  Ostatní
Ne...to už není možný :´´( A co? Sedím u notebooku, dívám se na videa s BH, mám sluchátka, přijde mamka, tak jsem to stopla a sundala si sluchátka když v tom mamka řekne : už nemáme Huga. Někdo ho přejel na silnici... Mě úplně vytryskli slzy.. Sotva se smířím se smrtí těch koťátek, tak nám umře Hugo! Byl to krásnej kocour...toho kdo ho přejel, bych nejradši přizabila! Mi totiž bydlíme u silnice a on zrovna asi přebíhal na pole (Petro a Rosy, vy víte jak máme barák ;) ) a hodněkrát se nám stalo, že od křižovatky nějací hajzlové jedou strašně rychle, zmetci!!! A to jsou ještě ve vesnici, mi jsme jakoby na kraji vesnice a ve vesnici a ve městě se má jezdit tak 50 a oni jeli třeba i 80... Třeba jsme šli s mamkou na procházku a jelo kolem nás auto a jelo (sorry za sprostý slovo) jako prase, že nás taky málem přejelo...a teď nějakej zmetek srazil Huga :´´´´(!!! Už jsme ho pohřbili...byl na jedný straně úplně od krve...děs :X... Víte kolik je na naší zahradě už pohřbeno zvířat? 7...teď je vyjmenuju : Dar (pes), Dag (taky pes) a to byli velcí psy..Benžík (můj králíček), Lilly (můj druhý králíček) a 2 mrtvé koťátka od Moly...a teď i Hugo...Jsem strašně smutná, že já blbá mu nadávala, když jsem natáčela nebo fotila že se kolem mě motal, já kráva, když jsem neměla náladu se s ním nemazlila... jsem strašná, měla jsem si ho vážit :´(!

Tato fotka je Petry, když byla u nás, je na ní Hugo, já jsem ho měla hodně nafoceného, jenže tento notebook, který teď mám šel na přeinstalaci, takže se ty fotky vymazali :( Takže toto je už moje jediná vzpomínka, omlouvám se Petře za okopčení :( Achjo v té době kdy byla tato fotka vyfocená, ještě nikdo netušil jaký bude jeho osud...Jsem vážně strašně smutná :´´´(

Hotovo :)

24. června 2011 v 21:45 | Samantha |  Novinky
Jsem prostě nemohla odolat a pustila se do CMkování té arabské neznačkové klisny. A může hrdě říct, že se mi celkem povedla, ale nechci se nějak chlubit ;). A jakou má tedy barvu? Proč jsem nechtěla vraníka? No, protože černá (ta moje) je strašně lesklá a byla by prostě hodně glossy, což bych nechtěla a navíc bych jí jen namalovala černou a to by bylo všechno ;). Ryzka to taky nakonec není, protože mi nešla namíchat barva...a jak tedy dopadla? Tmavá hnědka s lysinkou a čtyřma podkolemkama + s černým ocáskem a hřívou. Ano vím že toto zbarvení je časté, ale mě se celkem toto zbarvení líbí :). Teď vypadá že je taky hodně glossy, ale denním světle bude podle mě vypadat lépe, proto její fotky dám až jí pěkně nafotím :). Na sobě má 2 vrstvy barvy, no ehm...tu hnědou jsem míchala ze zelené a červené (jak jinak xD) a když jsem jí nabarvila 1 vrstvu a vyfotila s bleskem, tak jsem se musela smát :D. Místy byla hodně zelená a s hnědou to moc společného nemělo, i když sem tam jo :D. Pak jsem do toho zamíchala více červené a vznikla nádherná tmavě hnědá :))). Jsem opravdu spokojená, strašně mi připomíná nějakého koníka papo xD. Tak co nejdříve dám fotky :). O jméně zatím nic netuším, chce to ale nějaké vznešené :D

Zítra se do toho pustím :)

24. června 2011 v 19:31 | Samantha |  Novinky
Ahoj, včera jak jsme jeli pro tu černou mast, zašla jsem do hračkárny. No, SCH tam nebyli, byl to jiný obchod ;). Jdu a jdu a uvidím regál s neznačkovými koníky. Hned na první pohled mě okouzlila arabská bílo šedá klisnička. Je velká asi jako SCH hafling klisna, je o trošinečku menší. Má celkem dost podobnou hlavu SCH hřebce araba, ale postoj má jinačí ;). No byli tam i další arábci, ale tato mě nejvíce zaujala. Bylo mi jí líto, jak smutně stojí v regálu a nikdo si jí nevšímá. Tak mě napadlo, že si jí koupím a dám jí nový kabátek, aby se třeba na další live show mohla vyřádit :))). Barva je totiž nic moc, mno...je taková trochu odfláknutá, ale má pěkný mold :). Takže zítra (doufám) se do toho pustím a pokud bude vypadat k světu, určo jí uvídíte na další live show :)). Rozhodla jsem se, že se budu SCH trochu více věnovat a budu je třeba na soutěžích vystavovat :). Stála 80 Kč :). Zatím furt přemýšlím, jakou bude mít barvu, ale černou ne, chtěla bych ryzku něbo hnědku, snad se mi podaří namíchat barva, protože hnědou aktuálně nemám :(. Snad se povede :)

Mimochodem takto vypadá (ve skutečnosti vypadá lépe):


Eurísek :)

24. června 2011 v 9:44 | Samantha |  Novinky
Ahojky, tak koukám k Stonovi a dočista jsem se zamilovala do koníka jménem...Eureka Live (2011) :P Je úžasný jen bych ho chtěla matného, já na glossy nejsem x) Je ale fakt úžasnej, možná ho dostanu za vysvědčení :P Prostě překrásnej arábek.. Garfieldů už je v ČR dost...už 3 a kdoví, třeba jich bude i 4... no tak jsem se rozhodla pro jiného koně a tento....tenhle je pravý :PPPP Jen se pokochejte :


Ale pokud bude můj, tak ho budu určo chtít matného, glossy moc nemusím :)

Levák

23. června 2011 v 19:38 | Samantha |  Ostatní
Achjoo...tak se ze mě stane nejméne na 2 dny levák xD. A co mám s pravačkou? No, zlomená není, možná ještě něco horšího... No něco mě včera na tom výletu štíplo do loktu, nejspíše nějaký hovado, ale asi hodně infikovaný večer jsem tam měla takovou, mno prostě od štípance, ráno to bylo trošku horší, šla jsem do školy a během dne mi strašně otekla. Když jsem to srovnala z levačkou, kterou mám v pohodě, byl to vážně dost velký rozdíl, jako bych si pravačku vycpala vatou.. Strašně mě ta ruka bolí, a ani jsem jí nemohla úplně narovnat a když jsem tu ruku použila, abych si odhrnula vlasy z obličeje, tak to vůbec nešlo, nemohla jsem na svou hlavu dosáhnout, prostě děs. A to nejhorší, že v ní mám strašnou horkost, jako bych měla teplotu, ale na ruce. Ani hadřík navlhčený do studené vody mi nepomohl, ale já věděla, co by mi mělo pomoct, černá mast. Jednou mě něco podobného štíplo do stehna a pak mi celé stehno úplně oteklo, jeli jsme k doktorovi, který nám dal černou mast a do 2 dnů to zmizelo. No tak jsme tu černou mast koupili, teď mám ruku zabalenou v takovým obvazu s ručníkem a celkem blbě se mi píše :(. No, už to není tak hrozné, trochu už to zabírá, ale bude to trvat nejméně 2 dny, než to zmizí a budu mít ruku v pohodě... :)


Breyer - aneb dočkáme se vůbec někdy?

23. června 2011 v 17:14 | Samantha |  Ostatní
Každý je určitě naštvaný, že jak na nás Breyer kašle :/. Původně měli novinky dorazit už v květnu a bojím se, aby jsme se těch novinek dočkali vůbec na konci prázdnin :´´(. Už mě to dost vytáčí, teď už měli pomalu novinky přijed a loď která je přapravovala se zase zdržela :((((. Breyer nás bere, jako malou zem, njn ČR se nemůže rovnat USA..ale i tak! Američani jsou obklopeny několika obchody (ne jen internetových, ale i kamenných) a k dostání mají tucty koní, dokonce i koně, o kterých se nám může jenom zdát :///. Prostě děs...jestli to tak půjde dál, tal už fakt nwm...

Escondido

Např. tento kůň, nádherný palomino, ale toho nejspíše u nás v ČR nikdy neuvidíme... :(

Školní výlet

22. června 2011 v 19:39 | Samantha |  Ostatní
Ahoj. Byli jsme na školním výlětě, ale šli jsme blízko nás, na zelenou horu, atd. Takže celkem dost blízko nás :D. Bylo to celkem dobrý, hodně jsme chodily, ušli jsme asi 10 km. No nej to bylo asi na jednom mlíně, ne my jsme se šli podívat na to kolo, co jakoby, no jak to říct, mlelo tu vodu, nebo já fakt nwm jak se to jmenuje a najednou se to kolo zastavilo, natekla na něj voda a všechno to vyprsklo na nás xDDD!!!! A nikdo to nečekal xD Tak jsme měli totálně mokrý boty ale nám to nevadilo tak jsme řvali : JEŠTĚ JEDNOU! - JEŠTĚ JEDNOU! xDDDD. No a ta paní, co nás tam prováděla, tak nám vždycky dala otázky a pak nám za to to kolo zastavila a ta voda zase vystříkla na nás :D. Tak jsem byla totálně mokrá, ale bylo vedro, asi 3O stupňů, takže nám zima nebyla xDDDDDDDD. Ale i na zelený hoře, i na tom zámku, i na rozštípený skále, prostě všude kde jsme byli se mi to líbilo :) Jinak do CRAZY HORSES, už potřebuji poslat fotky, již poslali : Terinka, Petra, Pharlap. Zbývá Rosy, Venkelka a Pompin. Takže vás prosím holky, aby jste už fotky poslali, aby jsme mohli začít první kolo :)

Stále tomu nevěřím, je to jako zlí sen :´´(

21. června 2011 v 21:04 | Samantha |  Ostatní
Prostě stále nemůžu uvěřit tomu, že ty koťátka už nejsou...připadá mi to, jako zlí sen... Myslím si, že mi to prostě jen někod řekl, abych brečela, a zítra půjdu za nimi a budou tam, všichni zdraví a krásní. Když se na ty fotky jenom podvívám, chci zase brečet, že jsem se s nimi ani nerozloučila, i když, možná je lepší, že jsem se s nimi nerozloučila, protože jinak by to bylo ještě horší :´´(. Omlouvám se, že s tím furt otravuju, ale nemlžu uvěřit tomu, že je už nikdy neuvidím a teď si všechno kladu za vinu, že jsem si s nimi měla více hrát a užívat si toho, když byli ještě naživo, fotit každý okamžik atd. Je to vážně strašný :´´(


Album věnováno památce našich 4 koťátek, která jsem ještě stihla vyfotit...

21. června 2011 v 19:47 | Samantha |  Ostatní fotky
Toto album chci věnovat památce našich koťátek....bílé, nebo spíše to nejvíce bílé koťátko nás opustilo již dříve, nejspíše v pátek z neznámých důvodů, leželo před pelíškem mrtvé, na fotkách můžete zpozorovat, jak mělo špinavé oči, i když jsme mu je pravidelně čistili a pak se mu na oku udělala boule a pak zemřelo... :´´´(

Zbytek koťátek vypadalo, že přežijí a budou zdravé, ale poslední dny se jim oči taky hodně zalepili, udělali se jim boule a dnes, 21.6.2011, asi před hodinou musela být utracena, protože by prý stejně zemřela, nebo by byla slepá :´´´(

Tyto odstavce píši se slzami v očích, když si vzpomenu, že ještě včera jsem je měla na klíně a hrála jsem si s nimi....

Proto chci toto album věnovat jejich památce....

A pevně doufám, že se tam nahoře mají lépe a nic je netrápí... :´´)Tady všichni naši malý kulíšci... (které jsem stihla ještě vyfotit, fotky jsou ale ještě, když to ty koťátka tak hrozné neměli, takže se nedivte)

Malinkatá slečinka s tečkou na čumáčku :´´)

Její sestřička :´´)

Kocourek, který byl z těchto čtyř nejstarší, ale taky nejslabší :´´(, snad se má tam nahoře lépe :´´)

Překrásný kocourek, můj miláček, i když já měla stejně ráda všechny :´´)

Néééé :´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´(((((((

21. června 2011 v 19:01 | Samantha |  Novinky

Nééééééééééééééééééé !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak už nemáme žádné koťátko :´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´((((((((((((((((((((((((!!!!!! To není možný :´´´´´(((((. Máma s nima jela k veterináři, protože se jim udělala strašně velká boule na očích a veterinář řekl, že i kdyby se to dalo léčit, tak že by byli pravděpodobně byli slepí a tak je nechal uspat :´´´´´´´´´´´´´´´´(((((((((((((((!!!!!!! Ani nevíte jak mi je to líto, úplně tady brečím, že skoro nevidím na klávesnici, když si na ně vzpomenu :´´´´´´´´´´´((((((. Já už fakt nemůžu :((((. Chudinky maličký :´´´´((((((...............ještě včera jsem si s nimi hrála, dělala jsem na ně postrojek a teď už je nikdy neuvidím :((((((((((((((((((((((((((( jsem tak smutná :´´´´´´´´(............

K tomuto článku

21. června 2011 v 17:12 | Samantha

Asi to vypadá, že jsem rozmazlená, ale tak tomu není ;) Víte, ty koně, mi platí buď máma (já jí pak třeba nějaké peníze vrátím) a nebo si je platím já sama. A to mě právě že naštvalo, kdyby mi táta kupovat ty koně běžně, tak neřeknu, že se mu to nechce platit, jenže on mi nezaplatí skoro žádného koně a tak není snad tak hrozné obětovat 4 stovky (+10 Kč xD)a je zázrak, když mi nějakého koupí a to je vždy skoro celodenní přemlouvání. Vím že to ale i tak vypadá že jsem rozmazlená, ale v tom je i jedna rodinná věc, kterou já nemůžu napsat a ani nechci, přece nikdo nepíše svoje rodinné věci atp. protože táta....no právě to nemůžu říct, nevymýšlím si, ale tohle nesmím a ani nechci nikomu říkat. ;)Tak kdy teda? :(

21. června 2011 v 16:32 | Samantha
Chjo, já furt koukám k TH, kdy tam budou novinky a furt nic :(((. Určitě to tam dají pozdě večer, já už budu spát a zítra jedu na školní výlet a až se vrátím (což bude už trochu k večeru) tak už bude Chex vyprodanej ne :(? Jako a já pak na něj nechci čekat další měsíce, když už ho chci skoro rok :((((

100 řetězák xD

21. června 2011 v 13:47 | Samantha |  Ostatní
Jsem zase něco odkoukala od Elen :D

CO BYL TVŮJ...:

1.Poslední nápoj : mlíko xD
2.Poslední telefoní hovor : ??? nwm
3.Poslední SMSka : ???
4.Poslední písnička, kterou si poslouchala : All I Ever Wanted
5.Naposled co si plakala : když nám v pátek umřelo bílé koťátko (ano...nechtělo se mi o tom psát) :´´´(

UŽ JSI NĚKDY:
6.Šla na rande s někým dvakrát : ne, bože xD
7.Byla něvěrná : ne
8.Políbila někoho a litovala toho : ne xD
9.Ztratila něco zvláštního : co já vím xD
10.Byla skleslá, smutná : to snad každej :D
11.Byla opilá a zvracela : opilá - nikdy! A zvracela? Určitě, jednou na štědrej den, sem se nacpala cukroví a měla jsem nový povlečení a najednou sem se prostě pozvracela :D

Napiš tvoje 3 oblíbené barvy :

12. světle modrá
13. oranžová
14. asi žlutá, nebo tyrkysová xD

TENHLE ROK UŽ JSI : (2011)

15. Našla nového kámoše : jj
16. Zamilovala se : jo, ještě více do Breyer horses :D
17. Smála ses až brečela : jo :´D
18. Potkala někoho kdo změnil tvůj život : ano (Péééťo :D)
19. Objevila pravého kamaráda : ano
20. Zastihla někoho kdo o tobě mluvím : myslím si že jo xD
21. Políbila někoho koho chce tvůj dobrý kamarád/ka : ne :D
22. Kolik máš opravdových přátel kterým plně důvěřuješ (zaokrouhleně) : teď snad už jen na internetu, moje kamarádky se na mě celkem často vykašlou, takže jim už tolik nedůvěřuju...
23. Kolik chceš mít dětí : co já vím :D asi max 2 :D
24. Máš nějaké zvíře : jj, psa Brita, 3 velké kočky a koťátka :D ( a ještě jsem měla králíky, kteří byli moji, ale už umřeli, první byl Benží a druhý Lily)
25. Chceš si změnit jméno : ani ne
26. Co si dělala na své poslední narozeniny : oslavovala :D
27. V kolik ses dneska vzbudila : nwm, 6:45
28. Co si dělala včera o půlnoci : spala
29. Něco, čeho se nemůžeš dočkat : prázdnin :D
30. Naposled co jsi viděla svojí mámu : teď, co jsem říkala, že mi ještě zbývá 70 otázek :D a navíc leží na gauči :D
31. Jaká by byla jedna věc kterou by jsi mohla změnit ve svém životě : nwm, rozhodně moje chyby
32. Co právě teď slyšíš nebo posloucháš : jak silně prší :D
33. Mluvila jsi někdy s osobou se jménem Tom : yes xD
34. Co ti teď leze, nebo lezlo na nervy : že mi táta nechce koupit malovací set xD¨
35. Nejvíc navštěvovaná stránka na netu : blog.cz a vaše ranche :D
36. Jaké je tvoje pravé jméno : Veronika Kotíková (stejně to už snad všichni ví xD...)
37. Přezdívky : Samantha, Verča :D
38. Jezdíš s někým teď? : nechápu xD
39. Znamení zvěrokruhu? : panna
40. Muž nebo žena? : žena
41. Jak se jmenuje/Jmenovala základní škola? : ZŠ..proč to chcete vědět? Chcete snad chodit do té příšerné školy do které chodím já? :D
42. Střední škola : neexistujééééé :DDDD (zatím xD)
43. Vysoká/univerzita : už vůbec neexistuje (zatím) xD
44. Barva vlasů : špinavý blond
45. Vlasy krátké/dlouhé/žádné : středně dlouhé (occa po ramena)
46. Výška : nwm
47. Seš do někoho zamilovaná teď? : do BH! xDDDDDD :DDDD
48. Co máš na sobě ráda : nwm
49. Máš piercing : ne a nechci
50. Máš kérku : ne a nechci
51. Pravák nebo levák : pravák

PRVNÍ...:
52. Chururgický zákrok : žádný
53. Piercing : ne
54. Nejlepší kamarád : dříve Zuzka a Barča, ale teď už tolik ne...
55. Sport který jsi dělala : ježdění na koni
56. Dovolená : Itálie??
58. Značka prvních párů bot : jak si to mám jako pamatovat xD

PRÁVĚ TEĎ :
59. Jíš : žvejku (spíš žvejkám :D)
60. Piješ : momentálně nic
61. Chystám se : podívat se na Comeback
62. Posloucháš : televizy (ale nesleduju jí xD)
63. Čekám : na příjezd novinek do e-shopůůůůůůůůůůů!!!! :DDDDD

TVOJE BUDOUCNOST :
64. Chceš děti : ??
65. Chceš se zdát/oženit? : možná, ale chci si nechat svoje příjmení :D
66. Plánuješ kariéru? : možná :D....

CO JE LEPŠÍ :
67. Rty nebo oči : oči
68. Objímání nebo líbání : nic
69. Menší nebo vyšší : vyšší
70. Starší nebo mladší : akorát :D
71. Romantický nebo spontální : asi romantický??? mě to nezajímá xD
72. Co je lepší svlnaté ruce/břicho? : už vůbec nezajímá :DDDD
73. Hlučný nebo tichý : něco mezi tím :D
74. Vztah nebo úlety : vztah xD
75. (vynechám, na to vážně odpovídat nechci, mě to vůbec nezajímá xD)

UŽ SI NĚKDY :
76. Políbila neznámého člověka : ne proboha :D
77. Pila silný alkohol : ne
78. Ztratila brýle nebo čočky : ne
79. Spala s někým na první schůzce : vážně debilní otázka - ne! :D
80. Zlomila někomu srdce : nwm
81. Měla zlomené srdce : ano
82. Byla zatčena : ne a doufám že nikdy xD
83. Už jsi někdy někoho přitahovala/okouzlovala : ježiši :D
84. Plakala když někdo umřel : jo, když umřeli naši psy.....prostě když umřelo jakékoliv zvíře :´´(
85. Vzdala se něčeho abys pomohla kamarádovi? : jasně :)

VĚŘÍŠ V :
86. Sebe : jak jako? xD
87. Zázraky : ano
88. Lásku na první pohled : asi jo :D
89. Existenci ráje : jo :D
90. Santa Claus : ne
92. Existenci Andělů : jo
93. UFO : něco mezi ano a ne, takže tak středně :D ale určitě existuje jiný život, třeba ne ufoni ale něco jiného :D

ODPOVĚZ PRAVDIVĚ :
94. Měla jsi někdy najednou víc než 1 přítele/přítelkyni : ne xD
95. Zpívala jsi dneska : ne xD
96. Někdy někoho podvedla : ne
97. Kdyby jsi mohla jít zpět v tvém životě kam až by jsi zašela? : abych napravila svoje chyby
98. Kdyby si mohla oživit jeden den z minulého roku který? : nwm
99. Co tvoji kamarádi : ok
100. Js šťastná : nevím

Koně a Breyeři, moje velká láska :D

Že já blbá jsem si to myslela :´(

21. června 2011 v 9:47 | Samantha
Jako, jsem celkem dost naštvaná, nebo spíše smutná. Víte jak jsem psala, že bych chtěla Valču a Heartíka od táty? Tak jsem si řekla, že oni jsou celkem drahý a že by mi je táta nekoupil (není nadšený že zrovna sbírám BH) tak jsem si řekla, že by mi teda mohl koupit ten malovací set za 410 Kč. Je levný a hezký, tak jsem si říkala, že mi ho snad táta koupí. Tak jsem mu volala a ptala se ho...já kráva! Jak jsem si mohla myslet, že mi ho koupí?! Normálně mi řekne : nemusíš mít všechno! To je jako tolik, 4 pitomí stovky?!!!!!!!!! Já se ve škole dřu jako mezek, abych nosila dobrý známky a on mi nemůže koupit set za 4 stovky !!!! Kdybych chtěla něco drahýho, ale vždy to stojí ubohý 4 stovky a aspoň bych se zlepšila v přemalovávání koní a on mi to prostě nemůže koupit ! Tak dobře, budu nosit blbí známky, budu na to všechno kašlat, vždyť ono to vyjde nastejno, i když nosím dobrý známky, tak mi to nekoupí, tak se na to rovnou můžu vykašlat! Dost mě táta zklamal, pomalu přestávám věřit, že mi ještě něco koupí k narozeninám :´´´´´(.

Breyer - My Dream Horse Customizing Kit


Jsou to jenom blbí 4 stovky za tenhle krásnej set a on mi ho prostě nemůže koupit! Ne nemůže, on nechce :´´´(...

Zítřek - o ten slavný den :D

20. června 2011 v 21:20 | Samantha |  Novinky
Haháááááá, zítra - koníci v e-shopu :DDDDDDD No takže jsem si to už hezky naplánovala :D Mamka mi koupí Chexíka k vysvědčení (stejně budu mít asi 2 dvojky jako v pololetí xD) a od taťky jsem si přála Justu, ale pak jsem se zamyslela. Justa je taková levnější a dala bych třeba na ní nějak o prázdninách a co kdyby mi koupil třeba Valču Heatberka (sorry, teď nevím jak se to píše)??? A pak bych ještě možná chtěla classic panenku, jako 3 členku do našeho jezdeckého oddílu :D. No ale Chexe chci se všech nejvíc, a pokud se vyprodá, tak se s prominutím tak na----, protože už ho chci víc jak půl roku, skoro třičtrvtě! Žádný že bych řekla peřd pár dny : jůů, Chex je hezkej, tak si ho koupím. To fakt ne, já už ho tady třičtvrtě roku strašně moc chci :D. A Valča se mi líbí taky hodně dlouho, ale Chex víc :D. No snad je stihnu objednat a muím ukecat taťku a Valču a Heartíka, že teď nosím dobrý známky (třeba mám za červen 3 jedničky podtržený z Čj a několik jedniček z Aj, 1 podtržená z matiky atp.) takže ho snad uprosím xD. Takžéééééééééééééééé snad mi to vyjde :D

Zase Stone? Ano..xD...

20. června 2011 v 19:35 | Samantha |  Plány
Tak jsem se rozhodla, že až si pořídím Big Chexe (protože toho chci ze všech nejvíc) že bych chtěla nějakého Stone. Jelikož jsou Garfieldové v ČR 2 (1 je Rosy a druhý Ginny? teď fakt nwm) rozhodla jsem se pro jiného koníka. Do oka mi padli 2 krásní koníci, bohužel to nejsou arábci, jelikož teď tam vidím už jen drahý araby třeba za 200 doláčů i více... tak se mi zalíbili tito 2 koníčci :

1. McKinley

Ano, je opravdu nádherný a tento mold se mi v poslední době dost líbí, třeba jak má Appa Honeyliho, nebo jak se to píše xD. Má jemné, jemňoučké grošíky a krásné oči, to je vlastně u Stouna pochopitelné, ne jako u BH, ten ty oči většinou odbije xD. Cena 79 doláčů, což je super (occa 2000 Kč). Jen jméno bych mu určitě změnila, prostě se mi jméno nelíbí, jinak je úžasnej :)

2. Hayes

Njn, je prostě krásnej xD. Jen by tam nemusel ani mít ty flíčky. Tenhle mold se mi taky začíná líbit, je takový...jak bych to řekla, takový akční, ale ne třeba jako dostiháci nebo něžící koně, prostě kráčející kůň a těchto koní je takhle celkem málo, buď stojí nebo běží xD. Cena 84 doláčů, o trošku dražší, ale ujde to :). Jméno taky ujde, možná bych mu ho prodlužila, třeba Hayes a něco :D.

No ale asi spíše prvního koníka, ne kvůli cenně, ale taky kvůli tomu, že mají nějak 12 kusů, a když se prodají, tak by se muselo čekat až do konce července, což bych nechtěla xD

UFO :D - Ranch Magic horse!

20. června 2011 v 9:21 | Samantha |  Moje videa
Když jsem byla na chalupě, šli jsme na noční procházku a v tom na naší terase přistálo UFO! :D A že si nevymejšlím, tady je důkaz :


Samozdřejmě, skutečné UFO to nebylo, ale že je to jak doopravdové? Uhádnete někdo, jak jsem toto natáčela? xDDD

No tak lidi! xD

20. června 2011 v 8:19 | Samantha
Halo lidi! K zadání do prvního kola - fotky zatím poslala jen Terinka! Tak jako lidi! To je tak těžké, vzít koně a jezdce ven, vymyslet něco srandovního a vyfotit to?! Já už mám v hlavě několik nápadů, kdyby tuto soutěž pořádal někdo jiný a já bych se přihlásila... Tak jako pokud do středy nebudou ty fotky, tak to nejspíše zruším, i když nerada! Ale i tak, mám occa 4 účastníky, nechápu, proč, když třeba někdo, já nwm, třeba Wella, Elen atp. tak mají tolik účastníků a u mě to je vždy maximálně 5 :((((. Přijde mi, že se lidi přihlašujou do soutěží k více populárním sběratelkám a k nám, takových prostředních tak málo :´´(. Opravdu mě to mrzí! :(

ONYX FD 2010

Brenda

19. června 2011 v 19:28 | Samantha
Jméno : Brenda

Pochází z : USA

Jezdí nejraději : parkury, drezuru, western...téměř všechno

Oblíbení koně : všichni

Věk : 25 let

Na ranchi je : jezdkyně, trenérka, pomocnice

Znamení : Rak

Oblíbené jídlo : smažený sýr, hranolky, kuřecí maso

Oblíbené barvy : červená, modrá, růžová, tyrkysová

Popis : Brenda již od malička milovala koně. V 13 letech jí rodiče pořídili starší klisnu anglického plnokrevníka, kterou měla moc ráda, ale bohužel jí zemřela na koliku. Brendě to bylo moc líto a tak se rozhodla, že až vystuduje, že si pořídí dalšího koně. Brenda měla ve škole opravdu dobré výsledky a za to jí rodiče vzali na dovolenou do ČR, kde se jí tak zalíbilo, a v 20 letech se rozhodla do ČR přestěhovat a zůstala tu do dnes. Bohužel kvůli nájmu bytu neměla dostatek peněz, aby si koně pořídila a narazila na náš ranch, rozhodla se sem jezdit a nakonec tu i bydlí. Je tu velmi spokojená a učí jezdit členky u nás. Stále se usmívá, je milá, hodná, ale když jí někdo provokuje, dokáže se pěkně naštvat. Nenechá se jen tak urážět. Je to sice blondýnka, ale ne nějaká pitomá nána, ale chytrá usměvavá holka. Často nosí své bílé rajtky a červené sako. O naše koně se pečlivě stará a ráda na nich jezdí. Většinou je vždy první, kdo jede na novém koni, jelikož má nejvíce zkušeností.


Vyjížďka Brendy a Irishe na chalupě

19. června 2011 v 18:16 | Samantha |  Fotogalery
Fota Brendy a Irishe z vyjížďky okolo naší chalupy :)


Ochutnávka :


Koníci na chalupě 1.část

19. června 2011 v 18:06 | Samantha |  Fotogalery
První část fotek koníků na chalupě! Užijte si je :)


Ochutnávka :


Plány na červen :D

19. června 2011 v 11:45 | Samantha |  Plány
No, až k TH dorazí novinky, tak plánuji celkem dost nových přírůstků xD. Takže začneme :

1.Big Chex to Cash
Ano, Chexíka plánuji již hodně, hodně, hodně.......................dlouho :D. Vlastně od AS 2010, kdy jsem ho viděla u Hillary :D. A celou dobu jsem netrpělivě čekala, kdy bude u TH a snaduž konečně bude a mě se splní můj dlouho vysněný sen :D. Má úžasnou barvu a mold :P. Teď se pokochejte krásou opravdového Chexe :P :2. S Justadream

Ano, Justýnku plánuji již taky hodně dlouho :P. Je to prostě kráska, a byla by to nádherná chovná klisna na našem ranchi. Dlouho si jí přeju xD. A teď fotky živé Justýnky :


s Justadream

3. My dream horse Customizing Kit
Breyer - My Dream Horse Customizing Kit
Tenhle set se mi hodně zalíbil. Koník je opravdu krásný a aspoň bych si vyzkoušela namalovat velkého koně. Chtěla bych o něj poprosit tátu, no uvidíme :D.

4. Laura
Breyer - Laura, Horse Veterinarian with Vet Kit
No konečně aby k nám přijela Laura :D. Veterinářku prostě musíme mít xD!

Prosím neberte to jako chlubení!!!! O prázdninách si pořídím Zenny, která snad v půlce prázdnin dorazí k TH ;)

Zamyšlení...

19. června 2011 v 10:08 | Samantha |  Ostatní
Hmmm, víte jak jsem psala, že budu mít asi vlastního poníka? Tak jsem se včera zamyslela...kdybych ho měla a jela třeba o prázdninách pryč, kdo by se o něj staral? Kdyby byl ustájený u krav, tak by určitě nebyli nadšení, aby se o něj starali a aby jsme ho ustajovali někde jinde, aby se o něj starali, tak by nás to vyšlo pěkně draho, aby ho každej deb čistili, čistili mu boxy, trénovali ho (musel by mít pohyb) atp. No, ale to není jediné. Kdybych pak šla na střední školu a přes týden byla pryč, tak kdo by se o něj staral? A museli by jsme ho prodat....což by byla hrůza. A nemohla bych moc rozšiřovat svou sbírku BH, protože živý poník by stál hodně peněz. A taky...co kdyby byla zase krize a třeba táta by neměl zrovna peníze, aby platil ustájení? Tak jako jak by to s tím poníkem dopadlo? Museli by jsme ho prodat :(.. No a ikdyž jezdím 2 roky, stále mám co zlepšovat, vylepšit si sed ve cvalu, vypilovat přesedávání atp. tak jsem si řekla, že bude nejlepší, když se budu učit zdokonolovat se a pak třeba si udělat i jezdeckou licenci ;).

Na farmě Bolka Polívky :D

18. června 2011 v 19:57 | Samantha |  Ostatní
Ahoj, tak do zoo jsme nakonec nejeli, ale jeli jsme na farmu Bolka Polívky, byl tam dětský den ;). No tak jsme byli jako V.I.P (ví aj pí :D) jako sponzoři :D. Takže jsme měli bezplatný vstup atp. :D a nosili jsme na trišku takovej odznáček, kde bylo napsasný prostě V.I.P :D. No a měli tam samozdřejumě koně, tak jsem se fotila s překrásným hnědým valáškem :P :). No bylo to celkem fajn :). No nic...pp :)

Dobrou :D

17. června 2011 v 21:55 | Samantha
Jéééé, to už je hodíííín lidičkýýýý xDDDD obvykle chodím spát po večerníčku :DDDDDDDDDD xDDDDDDDDDD sem asi na večerníček jaksi zapoměla :DDDDD škoda mno, dávaj nějaký žížaláky, bych se aspoň pěkně pobavila :DDDDDDDDDD xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ............................................................. Ehm, a teď už vážně :D xD jdu spat, pokud bude teda zejtra hezky tak jedeme do tý zoo, takže se chcu pěkně vyspat xD

Dobrou noc, ať vás Breyeři štípou celou noc!!! :DDDDDDDDDDDDDDD