Únor 2011

Jarní koňský tábor

28. února 2011 v 18:55 | Samantha |  Tábory u nás
JARNÍ KOŇSKÝ TÁBOR
Ranch Magic horse pořádá velký jarní koňský tábor.Máte rádi koně? - určitě přijeďte!Bude zde připraven bohatý program a spousta zábavy.Délka pobytu je jeden týden.Celková cena pobytu je 1300 Kč i s jídlem a pitím (snídaně, svačiny, obědy, večeře).Další informace zjistíte, když budete číst dál.
Co sebou?
Teplé oblečení na ven (třeba na hřiště), jezdecké oblečení (nemusí být jezdecké, ale aby bylo pohodlné a aby bylo pouze na ježdění, jezdeckou přilbu (popřípadně půjčíme), spacák + madraci, polštářek pod hlavu, hygienické potřeby (zubní kartáček, hřeben) WC a sprchy zajištěny!Pyžamo, přezůvky (na ven i na doma), kartičku zdravotní pojišťovny.... a hlavně dobrou náladu!
Ubytování
Účastníky ubytujeme v naší chatce na ranchi.Chatka je vytápěná, takže je tam teplo.V dolní části je malá kuchinka (kdyby někdo měl žízeň nebo tak), velký jídelní stůl pro 10 lidí a malé posezení pro 3 lidi.WC a sprchy najdete v horní a dolní části chatky.V horní části se spí, je tam kotel, ve kterém se každý den topí.Jsou zde i madrace, kdyby jste neměli tak je vám rádi půjčíme!
Program
Na celý týden je připravený bohatý program.Ráno se bude jezdit na jízdárně a večer na vyjížďky.V úterý a v pátek bude celodenní výlet na koních, bude to i zároveň šipkovaná.Jeden z dosělích pojede na koních a bude za sebou zanechávat stopy a úkoly, ostatní pojedou také na koních a půjdou po stopách a úkoly plnit.V době odpočinku koní a bude chodit na hřiště hrát různé hry.
Další informace
Příjezd: 6.3.2011 v 13:00
Odjezd: 12.3.2011 V 15:00
DĚTI MOHOU NA KOŇSKÝ TÁBOR OD 5 LET!
Těšíme se na vaší účast!
Fotografie
TÁBOR NENÍ SKUTEČNÝ, JE TO JEN TAK, JAKOŽE SE JEN JAKO BUDE U NÁS POŘÁDAT KOŇSKÝ TÁBOR PRO PANĎULÁČKY!VŠEM SE MOC OMLOUVÁM!

LIDIČKY NERUŠTE RANCHE!!!!!!!!!

28. února 2011 v 15:48 | Samantha
Lidičky, nerušte ranche !

:(

28. února 2011 v 13:15 | Samantha |  Ostatní
Achjo, teď se pokouším na You Tube nahrát video a vůbec to nejde :(.Dám nahrát film a co pak?Na co mám kliknout?Jak mi Petra psala, že ať nedávám uložit film, ale publikovat film, ale já to tam nikde nemám!Prosím, jen napište na co mám kliknout, až se to nahraje!

28.2.2011

28. února 2011 v 11:48 | Samantha |  Deníček ranche
Jéjej, to už dlouho nebyl deníček co?Honem napravit :D...
No, u mě je to celkem fajn.V sobotu jsme bruslili (půjčili jsme si brusle od sousedů) a na to, že jsem na ledě s bruslemi stála asi po druhý nebo po třetí, tak jsme jezdila celkem rychle.Je pravda že jsem v létě jezdila zase na kolečkáčích mno :D.Hej ale to byla prdel (na ledě), já jedu na proti Zuzce a ona na proti mě, tak jsme nastavovali ruku že až projedeme vedle sebe že si plácnem, jenže já zapomněla zatočit, Zuzce to taky ujelo a obě dvě jsme vrazili do sebe a spadli na zem :D :D :D.No taky se mi hodněkrát stalo, že jsem chtěla zatočit, ujela mi noha, tělem jsem byla na zemí a podepýrala se rukou a ta noha co mi uklouzla se kolem mě otočila :D :D :D.Taky jsem se zkoušela odrážet od zoubků, jak jezdí holky (já jezdím i Zuzka jako kluk, protože už jsme se to takhle naučili)tak jsem pár kroků na tom udělala, ale pak se mi ty zoubky zapíchli do ledu a já spadla na držku xD.
Na ranchi se nic moc neděje.Plánuji je vzít na led, třeba si taky zabruslí :D :D :D.Appinka je čím dál tím víc tlustější a tllustější, že se už skoro myslíme, že snad praskne xD.Hříbátko, nebo hříbata se mají narodit kolem konce března, začátkem dubna, uvidíme.Možná dneska vezmu Appu jen tak na procházku na vodítko a asi ji nafotím :)).S Rachel je to už lepší (Rosy a Hillary, pssssst :D).Jenom je pořád nějaká líná, nechce se jí běhat, ale zato se furt mazlí xD.Plánujeme u nás připustit nějaké klisny, ale nechceme zatím moc křížence.Teď poslouchejte, jde to mimo ranch, že třeba když hřebec a klisna budou odlišná plemena, tak hříbě bude čistokrevné, buď po mámě nebo tátovi, záleží jaké bude plemeno, vím že je to divné, ale na ranchi nechceme moc křížence xD.
To je asi vše :)).
Video s Espíkem, MUCK :p

Uvažuji.....

28. února 2011 v 8:52 | Samantha |  Ostatní
No, uvažuji, že uspořádám nějakou soutěž :))).Byla by asi jen pro Breyer horses.Přihlásit by se do ní mohli Breyeři všech velikostí.Nebyla by to normální výstava o nejhezčího koně, ale o nejhezčí fotku :).Hodnotila bych já, ale dala bych vždycky anketu, kde budete moct hlasovat, kdo si myslíte, že postoupí dalšího kola.Kola budou asi 3, zálěží, kolik bude účastníků.Název by byl asi Pretty photo show, nebo tak nějak xD.Tak kdo by se přihlásil?

Nakonec jinak, ale i tak super :)

28. února 2011 v 8:38 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak nakonec si můžu objednat jen jednoho koně, ale mě to nevadí .Vybrala jsem si mého vysněného koníka.... Esprita :)))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Je moc krásnej, Brenda se na něj už strašně těší a koníci taky.Přemýšlím že pro něj do budoucna koupím nějakou klisničku, protože u nás jsou všechny klisny zadané :D.Chili a Isa, Moly a Kenny, Appa a Americo, Kripton a Rach a Kuchi a Earht.Myslím si, že po něm budou klisny šílet, protože já už na něj slintám :P.Musím uznat že se tenhle model BREYER vážně povedl, nemá chybu.... MUCK :P!
Breyer - WEG Esprit
PS:kdo má Esprita, tak nevíte jestli je Espík těžší nebo lehčí?Já se jen ptám, že třeba Kong je velký, ale je asi tak těžký jako Appendix :D.
¨

Supéééér :)))

27. února 2011 v 20:19 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak jestli z taťky vymávím aspoň 5 stovek, tak bude Black Stallion!Zbytek si doplatím.Strašně se mi začal líbit, navíc je arab - moje nejoblíbenější plemeno a je černý - moje nejoblíbeněší barva, takže úplně ideální kombinace :D.No a neuvěříte tomu, že se mi mamka sama nabídla, že až bude mít peníze, tak mi koupí Esprita :O!!!Strašně se jí líbí a mě taky :D.Objednali by jsme je asi začátkem března a možná by jsme si je nechali přenechat na CLS, mno uvidíme :)).Jsem strašně ráda, Black se mi nikdy moc nelíbil, ale začala jsem v něm objevovat krásu až se mi totálně zalíbil :D.Espritek se mi líbí už dlouho :)).Dneska to bude asi už poslední článek :)).
Breyer - The Black Stallion w/DVD
Breyer - WEG Esprit
Možná si pak místo Blacka koupím Irshe, mno uvidím :)), ale Espritek je jasný na 10000 %

O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu

27. února 2011 v 14:35 | Samantha |  Videa
Velice zajímavé video :D :D :D :D :D :D
Ale trošku nechutný xD

Tak jo.............

26. února 2011 v 17:46 | Samantha |  Novinky
Achjo, vy mě dokážete překecat :D.Tak dobře, zůstávám TADY ale nevím jak budu dělat profili mno :/.Nějak to vymyslím :)).

NEW RANCH!

26. února 2011 v 8:27 | Samantha
TAKŽE TADY JE NEW RANCH:http://rmh.wbs.cz/ ADRESU SI ZKOPÍRUJTE A ZADEJTE DO ADRESÁŘE, PROSTĚ TAM KDE SE ZADÁVAJÍ STRÁNKY :D.PROFILI TAM BUDU DĚLAT POSTUPNĚ, ZATÍM JICH TAM MÁM 5 A DVOJE DNY NA RANCHI :)).TAK PROSÍM OKOMENTUJTE A PŘEPIŠTĚ SI MĚ!!!!!!!!!!!!

Ne, vážně to nejde!

26. února 2011 v 7:00 | Samantha
Tak jsem to s těma odkazama zkoušela, stejně jak mi napsala Rosy, ale chápete, že já tu ikonku s odkazem mám zašedlou a nedá se na ní kliknout ?!Já nevím, asi se fakt přesrěhuju ... A blog.cz mi neodepsal!Prostě budu na novém ranchi ale sem se budu dívat, jestli už to jde a když to už půjde tak se stěhujeme zpátky, ale teď jdu na new ranch dodělat profili a potom se stěhujeme!Až to bude s blog.cz lepší a půjdou mi vkládat obrázky a odkazy (mě to furt nejde, ani vkládat obrázky!)tak se sem vrátím :)).

Vše závisí na blog.cz

25. února 2011 v 19:19 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak jak u minulého článku, mě to pořád nejde vkládat!Teď všechno zálěží na blog.cz, napsala jsem jim a slušně a pokud neodpoví jak to mám vyřešit a nebo neodpovědějí vůbec, tak jsou za A)pěkní zbabělci a za B)se přestěhuji na wbs, takže všechni zálěží na blog.cz jestli mi dají radu a když to nějak půjde, tak zůstávám a když neodpoví, tak se stěhuju!

Mě to nejde!

25. února 2011 v 19:07 | Samantha
Já nevím jak vám, ale mě pořád ty odkazy nejdou :(!Možná vám jo, ale mě ne !Je mi to líto, ale prostě se stěhujem, ranch mazat nebudu, protože se sem možná jendou vrátím, ale nevím mno :/.Prostě mě to pořád nejde a nevymýšlím si!A stejně, new ranch už je založen a teď pracuji na profilech, až bude tak dám odkaz...

BUDU MUSET :(!

25. února 2011 v 16:21 | Samantha
AHOJ, BOHUŽEL MINULÍ ČLÁNEK NEPLATÍ!BUDU SE MUSET PŘESTĚHOVAT, PROTOŽE TAKHLE BYCH NEMOHLA DĚLAT ANI PROFILI, PROTOŽE SEM NEJDOU VKLÁDAT ODKAZY!!!!!JE MI LÍTO, ALE ROSY, POKUD MĚ A MŮJ RANCH MÁŠ OPRAVDU RÁDA, TAK BY TI NEMĚLO VADIT, JESTLI JE MŮJ RANCH NA BLOG.CZ NEBO NA WBS!JÁ JDU ZALOŽIT NEW RANCH, OPRADU TO JINAK NEJDE :( !

Dobře....

25. února 2011 v 15:02 | Samantha
Ahoj, tak dobře, stěhovat se nebudu .Jenom mi pořád nejdou dávat odkazy třeba na profili atd., tak nevím jak to dělat :(.Ale asi na wbs založím NOVOU pobočku :)).Ale kdykoliv mě blog.cz nasštve = stěhujeme se na pobočku!Takže já jdu založit ASI pobočku, ještě nevím mno :/ ...............

Asi ano, budeme se stěhovat na wbs!

25. února 2011 v 13:42 | Samantha
Je mi líto, ale rozhodla jsem se ..... budeme se stěhovat na wbs!Sem občas písnu, jen tak, jinak jak to bude s Time goodbye ještě nevím, asi ty všechny díli zkopríruji na new ranch.Ještě jsem se na něco ptala Hillary, čekám až mi odpoví a pak už založím new ranch a udělám tam rovnou profili koní, jezdců atd.Bude se mi po tomto webu stýskat, ale pokud budete chtít, tak se sem můžete kdykoliv zastavit a přečíst si, jestli jsem sem nenapsala něco nového :).Věřte mi, že kdyby to blog.cz nechal, jak to bylo minule, tak tu zůstanu, ale takhle to nejde, nejdou sem vkládat obrázky z galerie, jen z rajčete, odkazy tu nejdou dát a nedá se v tom teď vyznat :(.Možná se sem ještě vrátím, pokud to bude lepší, ale myslím si, že tenhle styl psaní článků tu asi pár let bude :(.Je mi to vážně líto ...

Já nevím :(

25. února 2011 v 11:39 | Samantha |  Ostatní
Já vůbec nevím .... .Chci se přestěhovat na wbs, ale nechci se vzdát tohoto ranche, je to pro mě těžké, stejně jako mi někdo zníčil můj bývalí blog, strašně jsem brečela, ale vážně, měla jsem s ním hodně zážitků a to samé s tímhle ...
Ale chci se přestěhovat, protože blog.cz je teď vážně na nic :/.Přemýšlím, že ranch bude na wbs, ale sem třeba budu psát ...
Isadora Cruce
foto by me!Kopírovat pouze se zdrojem!

PITOMEJ BLOG.CZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25. února 2011 v 10:53 | Samantha |  Ostatní
PITOMEJ BLOG.CZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROČ HO SAKRA NENECHALI JAK BYL PŘED TÍM?!!!!!!!!!VŮBEC JSEM NEJDOU VKLÁDAT ODKAZY, JENOM TŘEBA KDYŽ SI ZKOPRÍRUJU VE VYHLEDÁVAČI URL. ADREASU A ZKOPÍRUJI SEM, JAKO TŘEBA TAKHLE: http://ranch-magic-horse.blog.cz/ ALE KDYŽ BYCH TŘEBA CHTĚLA DÁT ODKAZ NA PROFIL MÉHO KONĚ, ČEHOKOLIV ABY TAM BYLO TŘEBA NAPSÁNO, JÁ NWM TŘEBA FOX VALLEY OLIVER, VY NA TO JMÉNO KLIKLI A DOSTALI SE NA PROFIL TOHO KONĚ, ALE NEJDETO, NEJDOU SEM DÁVAT TAKOVÉHLE ODKAZY, ANI OBRÁZKY Z GALERIE BLOGU NEJDOU VKLÁDAT, JEN TY Z RAJČETE, ALE TŘEBA KDYŽ CHCI NAHRÁT NOVÝ DESS NEBO TAK, TAK TO NEJDE!!!!!!!!PŘEMÝŠLÍM ŽE SE PŘESTĚHUJI NA WBS, TO NENÍ TAK POSRANEJ JAKO BLOG.CZ!NENÍ TO TAK ZLÉ SE VE WBS VYZNAT, JEN TOMU MUSÍTE ROZUMĚT, KDO SE TAM CHCE PŘESTĚHOVAT, TAK JE TO JEDNODUCHÉ, NEBUDU SEM PSÁT POSTUP JAK PSÁT TŘEBA ČLÁNEK, ALE VŠECHNO PROKLIKEJTE A ZJISTÍTE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JÁ ASI ZALOŽÍM NOVÝ RANCH NA WBS, TEĎ TO BLOG FAKT POSRAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JEŠTĚ SI TO NECHÁM PROJÍT HLAVOU, MÁM TENHLE MŮJ RANCH RÁDA, ALE CO NADĚLÁM KDYŽ NĚJAKÝ PAKO KDO MÁ BLOG.CZ NA STAROSTI TO TAKHLE POSERE!!!!JÁ CHCI STARÝ BLOG.CZ ZPÁTKY NEBO SE OKAMŽITĚ STĚHUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kripton Seni II
foto by me!Kopírovat pouze se zdrojem!

Time goodbye 14.díl

24. února 2011 v 18:23 | Samantha |  Time goodbye
Po tréninku jsem Cliffa odsedlala a zachvíl přijeli rodiče.Ahoj mami a tati, tak se jedeme přihlásit?zeptala jsem se.Zlato, jsme strašně unavení, že bych teď hned usnula!Bohužel se té soutěže nezúčastníme.řekla ospale máma.Ale, ale.....mami!Já se tam musím přihlásit, protože....protože.........v tom jsem se zasekla, nemohla jsem to mámě povědět, myslela by si že jsem se zbláznila!Protože co?!Je tolik soutěží, tak se zúčastníme jiné!řekla máma otráveně.Teďka jdeme vyložit nákup a pak si odpočinout.Jo a prosímtě, vykydáš boxy?zeptala se máma.Ehm, jo, zatím ahoj...povzdechla jsem si a vyrazila ke stájím.Šla jsem do boxu Cliffa a lehla si do sena.Ach Cliffe, co mám dělat?zeptala jsem se na otázku, na kterou mi neodpoví.Cliff přistoupil blíž ke mě a zafrkal.V sobě jsem uslyšela: nasedlej mě a dojedeme na místo konání a vyplníme přihlášky, ale musíme rychle, ppřihlašování se ukončuje za půl hodiny!Byla jsem překvapená, Cliff ke mě promluvil!Ale neptala jsem se jak to, že mluví, věděla jsem, že je to práce Qoueny, že se mnou promluvil.Ach Cliffe!obímala jsem jeho svalnatý krk a hladila ho po hřívě.Rychle jsem se šla podívat domů, jestli rodiče spí.Měla jsem štěstí, usnuli u televize.Rychle jsem se vrátila zpátky a vzala sedlo a uzdečku.Mno, možná ti sedlo dávat nebudu, abych ti nezatěžovala hřbet, když tam musíme být rychle.řekla jsem a položila rychle sedlo ne zem a nasadila Cliffovi uzdečku.Vyvedla jsem ho k uvazišti.Byl tam takový velký kámen, stoupla jsem si na něj a vysedla na Cliffa.Pobídla jsem ho a Cliff se dal do trysku.Néé, zapomněla jsem otevřít branku!vzpomněla jsem si.V sobě jsem zase uslyšela slabí hlas: neboj, já to zvládnu!Nevěděla jsem, co chce Cliff dělat, tak jsem se pevně chytila jeho hřívy.V tom jsem si uvědomila, že Cliffovi nohy se nedotýkají země.Než jsem se stačila vzpamatovat, Cliff skočil přes branku a běžel dál.Přitiskla jsem se ke Cliffovi.Cliff neuvěřitelnou rychlostí tryskal.Lidé, kteří procházeli kolem, něco křičeli, ale já slyšela jen: TY JSI BLÁZEN!!!!!Otráveně jsem se ohlídla za sebe a kdo na mě křičel?Můj spolužák!Mrkla jsem na něj a zase se soustředila na jízdu.

Klusový den :D

24. února 2011 v 17:16 | Samantha |  Já a koně
Tak dneska to bylo na koních super :)).Když jsem přijela, tak tam byli nějaký dvě starší holky, asi jim bylo 13 let, taky tam jezdili, ale já se s nimi ještě nikdy nesetkala, protože mi mladší jezdíme v pondělí a starší myslím ve čtvrtek a dneska jsem tam byla, protože jsou prázdky a tak jsem tam mohla jet.Když jsem se převlíkala do koňskýho, tak takový ta jedna: ty budeš jezdit?Tak jsem jí řekla jo, ale překvapilo mě že byla nějaká překvapená, že tam jdu jezdit mno :/.Tak ty starší jeli na vyjížďku a potom jsem měla jet já, tak jsem šla zatím za Vojtou a Marťou, se kterou jsem se od srpna neviděla!Tak jsme si hráli se psy, moc jsem si oblíbila Báru, strašně ráda se mazlí a má boží červený obojek :D.No pak mi Marťa ukazovala, jak si vycvičila Robbyho :D.Vždycky vzala granuli hodila ji a Robbík ji chytil :D.Vojta si zas vycvičil Grinu, naučil ji skákat na traktor na pamlsek :).No někdo omylem nechal otevřený vrata, tak Bára a Grina zdrhli :/.Dostali jsme pěknýho sprďana od majitele, tak je šel hledat.Nakonec obě dva chytli.Pak jsme zase blbli se psy a pak přišel nějaký pán s nějakou fenou Riki na připouštění Robbynem.... .........Grinu a Báru zavřeli do sedlovny, protože Grina na Riki zaútočila.No, nejhorší že jsme byli svědky připouštění......Robbyn se na ní strašně hnal a Riki furt kňučela :(.Udělal jí to, no to to, víte co, asi tak 15!Jsme si s Marťou říkali ať tu chudinku nechá :D...OMG, trvalo to asi čtvrt hodiny!No my šli radši do sena, protože jsme se na to nemoli dívat jak tu chuděrku Robbin trápí xDDD..Když už bylo konečně potom, tak Robby srašně funěl .............ehm, určitě víte proč :D..Možná bude Robbin tátou, měl už moc štěnat xD.No nepochibuji že by ty štěňata neměla :D.No pak jsme šli do takové chatky.Různě jsme tam blbli a pak jsem měla jít konečně jezdit :D.Když jsem vysedla na Goránka, tak se furt otáčel okolo Foxe, provokoval ho :D.Jeli jsme úplně stejnou trasu jako minule, jen jsme jeli ještě přes jednu louku kde jsme celou dobu klusali.Goran Foxe furt provokoval, tak se na sebe šklebili :D :D :D.Když jsme se vraceli, tak tam byli zase ty dvě holky a přišlo mi, že se nějak divili že jedu na vyjížďku tak malá :D.Pak jsme ještě vozili Marťu, Vojtu a ještě jednoho kluka, jen tak kolem ohrady, protože neumí jezdit.Pak jsem se fotila s Goránkem a jela domů.Hodně jsme klusali :)).Moc jsem si to užila, až na to.... :D!
Ehm, Robby...

O mě

24. února 2011 v 10:09 | Samantha
Chtěla bych napsat několik řádků o mě a mé lásce ke koním...
O MĚ
Všechno to začalo v roce 2007 někdy v listopadu a když jsem byla v první třídě.Máma mi pořídila můj první model koně.Byl to Schleich shirský valach.Náhodou jsem o pár týdnů později našla v jednom časopisu letáček Pony Clubu.Dříve jsem měla nejradši psy, ale tyto dvě události změnili úplně můj život...Asi o rok později, jsem toužila začít jezdit do nějakého jezdeckého klubu, tak jsme jeli s mámou se zeptat po blízkých rančích, jetstli by mě tam nevzali.Všichni řekli jen jedno = byla jsem malá.O několik dní později jsme s tátou a starším bráchou jeli na motokáry.Mě ovšem nebavili.Když jsme odjížděli, táta se ptal, jestli někde blízko není nějaký ranč.Odpověděli nám, že je jeden v Čížově.O měsíc později jsem tam jela na svůj první koňský tábor.Jezdila jsem tam přesně rok, ale naposledy jsem opravdu vybuchla.Majitelka na mě jenom křičela, bylo to hrozné, tak jsem se rozhodla, že tam přestávám jezdit.V srpnu 2010 jsem chtěla zase jezdit.Tak jsme se jeli s tátou zase zeptat, na různé ranče.V Hamrech mě nevzali, protože měli plno (tam jsme se s mámou dříve taky ptali, ale bylo mi teprve 7, tak mě nevzali, ale teď by mě tam přijmuli) tak nám řekli že bohužel.Jeli jsme na klášter, kde byli taky koně - nevzali nás, protože tam na koních jezdí jenom majitelé, ale řekli nám, že nějaký menší ranč je v Polničce.Ranč se jemnoval Ranč na Pekle.Jeli jsme se tam podívat.Ranč se mi hodně zamlouval.Hned další den jsem tam jela pomáhat.Domluvili jsme se na tréninku atd. a tak jsem tam začala jezdit jezdím tam do dnes :).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZÁKLADNÍ INFORMACE
Den narození: 5.9.2000
Barva vlasů: špinavý blond
Barva očí: modrá
Povaha: dokážu být hodně milá a ochotná někomu pomoc, ale když mě někdo naštve, jsem úplný opak
Koníčky: ježdění na koni, malování, ježdění na kole, focení, bruslení, lyžování, tancování...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
INFORMACE O SBÍRÁNÍ:
První Breyer horses: Appendix
První Breyer traditional: Fox Valley Oliver
První Breyer classic: Appendix
První Breyer stablematest: nepojmenovaný, je z AS - SM nesbírám
První Schleich: Shirský valach z roku 2000 - SCH už nesbíráme
První papo: Appolla paint horse klisna - Papo už nesbíráme
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MOJE JEZDECKÉ INFORMACE
Kůň/poník na kterém jsem poprvé jela na koni: nějaký poník z poutě
První ranč kde jsem jezdila: Ranč u zelené sedmy - už nejezdím
Kůň kterého jsem porpvé sama řídila: někde na výletě nějakého valáška
Kůň na kterém jsem jela první vyjížďku s vodičem: Nico
Kůň na kterém jsem jela první vyjížďku bez vodiče: ?
Nejoblíbenější kůň: Goran
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Juchuchůůů :))

24. února 2011 v 8:47 | Samantha |  Ostatní
Jupííííí, dneska jedu zase na koně !!!!!Měla jsem jet včera, ale neměli čas, protože paní byla pryč a pán už tam měl spoustu jiných děcek :/.No ale dneska pojedůůůů, juchuchůůůů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Stala jsem se úplným zavislákem na koních :D :D :D :D.Já se upa těšíííím, na vyjížďku vezmu foťák, tak budu fotit z hřbetu Goríska :)).Ještě nevím koho bude mít paní, nebo pán, já nevím kdo se mnou pojede, ale bude to buď Sandokán nebo Fox.Na poslední vyjížďce, když jsem byla v pondělí, tak měla paní Foxe, Fox byl nějaký naštvaný, no vlastně já vím proč, protože Goran se strašně lepil na Foxe a tím pádem jsem nohou zmáčla Foxovi břicho a musela jsem Gorana pořád zatáčet do prava, protože jinak by byl Fox pořád naštvaný :/.Doufám že dneska se na něj Goran tak lepit nebude, aby nebyl zase naštvaný xDDDDDDDDD.
Ach to moje koňské zlato :))
Byl zrovna po vyjížďce, tak je spocený
PS:dneska se pěkně navalím, vezmu si patery ponožky a asi 3 bundy :D!

Magor :D :D :D

23. února 2011 v 19:45 | Samantha |  Ostatní
Ahoj, tak dneska jsem mamce říkala, jak to vypadá s Irshem a Espritem.Tak řekla že neví.No a já jak to dělám, tak vždycky z nudy začnu mlet o BH, který bych někdy chtěla, tak vždycky vyjmenuju asi 15 koní a dneska jsem to udělala zase :D a mamka už byla naštvaná, tak řekla :a magora a debila ty by jsi taky chtěla?A já řekla ze srandy:jo, někde ho prodávají, počkej, já ti toho magora ukážu :D.No samozdejmě žádný panďuláček BH magor, neexistuje, tak jsem něco upravila a je to tohle:
Vím že panďulák nestojí za nic, ale přečtěte si text!Máma samozdřejmě ihned úhádla, že jsem to upravila, ale zasmála se nad textem :D :D :D :D.Celkem dobrý ne???Jaký máte názor?

To je divné :(

23. února 2011 v 19:33 | Samantha |  Ostatní
Ahoj, tak blog.cz změnil styl psaní článků atd. a vůbec, al vůbec mi to nevyhovuje :/.Rubriky jsou seřazeny podle abecedy, což je hrozné, než jsem to zjistila tak jsem tu rubriku hledala mezi prvníma, protože mezi nimi byla a teď jsem strašně zmatená, je to na hov-- .Byla jsme na to bývalé zvyklá a na tohle si nezvyknu.Navíc pozměnili archiv, který máte vždy vedle psaní článků a je to divný, vůbec se v tom nevyznám!Měli to nechat, je to děs, na to si prostě nezvyknu !Zlatý starý blog.cz...............

Nákupy, nákupy

23. února 2011 v 12:44 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak teď jsme přijeli s mamkou z nákupů xD.Mám super zprávu, nebo spíše pro mě, ale pěkně popořadě .Takže jsme jeli do Kauflandu a náhodou jsme tam potkali babičku :D.Když jsme nakoupili, tak já pokaždé chodím (když je máma u pokladny)do zverimexu :)).Měli tam roztomiloučké křečíky, MUCK!No a šla jsem se podívat na králíčky a žasla jsem.Byl tam úplně úžasný králíček, jako med, trošku smetanový, šedý čumáček, já koukala.A jak se myl těma pacičkama !!!!!!Tak jsem překecávala mamku, ale nekoupila mi ho :(.Tak jsme jeli do galanterie kde pracuje moje teta.Tak jsem se rozhlédla a co jsm všechno koupili?Kožené tlustější pásky, troje béžový, dvoje hnědý a jeden černý.Budou asi na uzdečky.Potom tenčí 2 tyrkysové proužky a jeden takový červeno-růžový.Taky asi ne uzdečky nebo ohlávky.Potom jsme koupili takové tenké a hubené stuhy, ze kterých se dělají překrásné ohlávky, koupili jsme světle modrou, světle zelenou a světle fialovou :D.Potom takové kovové malé kolečka 10 ks, budou taky k ohlávkám :D a pak takové tenké gumičky, oranžovou a růžovou, dělají se z nich krásné parelky :p.Pak jsme zaskočili do papirnictví a mamka mi koupila herkules (místo sekundového lepidla, déle vydrží) a rovnou i štětec.Pak jsme šli do LOLY (jeden ochod s oblečením)a zkoušela jsem tucty ryflí :D.Neměli mou velikost, takže jsme žádné nekoupili :/, ale koupila jsem si sportovní kalhoty :).No, potom se jelo do ocbhodu TAKO (zase obchod s oblečením)chtěla jsem si tam koupit takový šátek, nebo šálu, já nwm jak to popsat, ale teď se hodně nosí, jsou moderní, určitě znáte!No ale byla tam šíleně velká fronta, asi 40 lidí :O!Tak jsem jasně prohlásila že tu frontu stát nebudu xDDDD.Mamka šla pak do KIKi a já šla do Dráčika.Měli tam SCH novinky, samozdřejmě jsme se jukla.No, hodně mě zklamal Achatienský hřebec (nebo jak se to píše)vůbec se mi nelíbil :/.Dartomor byl taky nic moc, přišel mi strašně oranžový a malý, jediný se mi líbil asi Appaloosa hřebec, ten je úžasnej!No pak tam byla klisna pinta, nic moc, hříbě pinta docela ušlo a byla tam klisna fallabely-no blééééé :O!Byla strašně mrňavá a byla prostě divná, nedovedu si představit to hříbě :O.No pak tam bylo dartomor hříbě, nechápu, proč dělají další, když už jedno je, ale je pěkný :).Pak přišla mamka a já ji překecávala o ležícího zakrslého králíčka (je to novinka) :D, ale nekoupila mi ho.No když jsme jeli domů, tak jsem zase vytáhla řeč o tom úžasném králíčkovi a že bych ho strašně chtěla.A mamka řekla, že kdyby za mě neutratila tolik peněz, tak by mi ho možná koupila (utratila za mě 4 stovky :D)no a já se jí zeptala, že kdybych jí dneska hodně pomáhala, jestli by mi ho zítra nekoupila, tak mi ho možná koupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JUPÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestli bude můj tak vám sem 10000% dám fotky.Je úžasnej!Vlastně všichni králíčci se mi tam líbili, jeden byl podobný, ale byl strakatý, ale tenhle mě oslnil asi nejvíc.Ty jo, kdyby byl tak můj, prosím držte palce!

Je podobný, jen o něco tmavší :))
http://prozviratka.cz/kralici/b_pres14dni4.jpg


5.Statistiky

22. února 2011 v 18:42 | Samantha |  Statistiky
Návštěvnost za minulí týden je:

Pondělí:140

Úterý:137

Středa:127

Čtvrtek:138

Pátek:133

Sobota:176

Neděle:159

Celkem:nemůžu najít kalkukačku a nechce se mi to počítat :D

Páni, já koukám!Tentokrát samé přes 100!Mocinky vám děkuju, jste skvělí!!!!

Za odměnu krásný Arab :))
Valentýn na RMH :))

22. února 2011 v 12:20 | Samantha |  Fotky z ranche
Kylie:kde je ten John?Měli jsme jít na večeři :/!

John:Kylie! Kylie:no to je dost!

John:Kylie, byla dopravní zácpa, opravdu promiň Kylie:hmmmm, odpuštím ti :))

John:tady máš něco o de mě :)) Kylie:díky!

Kylie:tak jdeme na tu večeři? John:jasně!

Brenda mezitím připravovala srdíčko, páry se pod ním políbí :)!

A první pár........Americo a Appendix!

Muck :p

Druhý pár..........Kenny a Moly!

Pusinkááááá :D

Třetí pár.......Chili a Isa!

Pusa :))

Já si to nemohla odpustit, ach ta Isa :D!

Čtvrtý pár.........Earht a Kuchi!

Pusinka :)

Pátý pár.......Kriton a Rachel!

Pusinka :p

A BONUS :D

Kylie a John :D

Jsou doma :))

22. února 2011 v 11:03 | Samantha |  Novinky
Tak před chvílí jsem je vybalila :)).No, prostě jsem si v klidu popíjela takové dětské kafíčko a koukám na DVD, když v tom někdo zazvonil.Podívám se z okna a vidím poštu!Máma všechno zaplatila, podepsala a donesla mi menší balík.I hned jsem se vrhla do vybalování.Prvně jsem narazila na Ahley, je moc pěkná a pak i na Cefíka :)).Nejdřív jsem si rozbalila Ash.Je moc pěkná i bandážky a dečka.Pak jsem se vrhla i na Cefa.Zachvíli jsem ho vybalila a moje první slova byla:ten je rozkošnej!A vážně, je strašně roztomilý .Pak ho předávám mamce aby se na něj podívala.Pak jsem si všimla, že Cef má na druhé straně ne škrábanec, ale jak kdyby měl někdo snad ruce od hov-- a prstama to na něj nalepil .To mě hodně zklamalo, měli by si fakt při výrobě dávat pozor .A jde to fakt hodně vidět, není to málo a z dálky to jde poznat že to tam má :(.No ale co nadělám :/.No pak jsem všechno zanesla nahoru do pokojíčka.Když jsem Cefa dávala seznámit s Foxem, tak jsem žasla jak si sou podobní !Oba dva mají dlouhou hustou hřívu, roztomilé oči, skoro stejnou hlavu a lysinku!Okamžitě se skamarádili a s Kongem jsou teď taková parta :D.Cefa jsem dala na kraj vedle Foxínka a vedle Foxe je Kong :)).Ale opravdu si sou strašně podobní!Ash taky na ranchi přivítali, Kate se s ní ihned skamarádila :).Brenda navrhla, že asi po obědě pojedou všichni na vyjížďku a Ash si může klíďo vzít Cefa, když to byl dříve její kůň :).Tak nyní už máme božehnaných 18 breyerů, z toho 4 classic a 14 traditional .
Tady to není moc vidět, ale schválně kdo má Foxe a Cefa, srovnejte je, jak si sou podobní!A kdo je nemá, tak je brzo spolu vyfotím, aby viděli, že to jsou skoro dvojčata!Sou opravdu kámoši, no většinou poník a shir jsou nejlepší kámoši že?U nás je s nimi i nejlepší kámoš Kong :)).

!HOTOVO!

22. února 2011 v 8:30 | Samantha |  Novinky
Tak, konečně jsem dala do koních na ranchi fotky Kuchi, Is, Konga, Kriptona a Kennyho.Můžete se juknout :).No, dneska očekáváme příjezd Cefa a Ashley :).Ještě jsem vám o nich zapomněla něco říct, že Cef je, nebo spíše byl poník Ash, ale její rodiče nemají peníze na krmivo atd., tak jsme od nich Cefa odkoupili a Ash na něm bude pořád jezdit :).Se strašně těším až přijedou :)).Pp, já si jdu asi pustit DVD, ať mi rychleji uteče čekání na balík :D.

Úžasný den na koních :)

21. února 2011 v 16:58 | Samantha |  Já a koně
Páááááni, dneska to bylo úpa super !No, přijela jsem a převlíkla jsem se do koňskýho.Pak jsem šla vyčistit Goránka :P.Nechal si o de mě dokonce vyčistit i zadní nohy (je na ních citlivý) takže si myslím, že se mezi mnou a Goranem rodí velké přátelství :).Pak jsemmu vyčistila kopýtka, pěkně je zvedal, šikulka :D.Pak jsme nasedlali Gorana a já s ním šla před malou stáj, kde je Goran s ostatními.Nechala jsem ho se napást, zasloužil si to :).Paní nasedlala Foxe (ne Foxe Valley Olivera :D) a šla za mnou.Chvilku mi dalo zabrat vysednout na Gorana, přišlo mi, že on vyrostl a já se ještě smrskla, tak mi paní pomohla.Když seděla i paní na Foxíkovi, vzala vodítko, které měla připnuté k Goranovi (jen pro jistotu kdyby blbnul).Je to jak když jedete na koni a na vodítko vezmete třeba druhého koně, akorát že já jsem měla oteže a řídila jsem si ho a ona ho radši připnula, kdyby prostě blbnul.Tak jsme jeli přes malé pole a potom přes potůček.Vyjeli jsme na další pole a nahoru do kopce k silnici jsme klusali.U silnice jsme zatočili a jeli zase nahoru, kde jsme zase klusali.Pak jsme zajeli do takového lesa, prošli takovou malou cestičku a vyjeli na takovou louku.Tam jsme se napojili na takovou polní cestu.Potom jsme z ní zatočili na další velkou louku.Z kopečka jsme jeli krokem a do kopečka vžycky klusali.Udělali jsme tam takhle tři kolečka a napojili se zase na polní cestu, pak jsme zase prošli lesem, šli kolem silnice, přes potůček a domů.Byli jsme tam asi tak hodinu a půl.Moc jsem si tu vyjížďku užila :P.Pak jsme se s Vojtou (je mu 7 let)koukali na různý filmy, pak jsme šli na seník a pak přišla mamka a jela jsem domů :D.Huhůůů a ve středu zase pojedu na koně, super :D!

PS:zjistila jsem, že Elza (fenka z ranče)umřela stářím !Chudák Roby, prý celou noc vyl, tak mu pořídili dvě fenky a to Báru a to jméno druhé fenky teď nevím :/.Jsem moc smutná :(.

Elza, jak si jí chci pamatovat..


Dneska na koníky :P

21. února 2011 v 7:50 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak já mám teďka prázdky :).No, dneska pojedu na koníky!!!!!Já chci vidět Goríska, mu vlepím pusu až ho uvidím!Mám ještě připomínku k Rosy:neokopčila jsi jméno mého Gorana?Protože říkáš tvému Garfieldovi Gorísek .Ale to je šumafuk :D.Možná dneska pojedu na vyjížďku, protože je hezky a Goran nemá moc rád tréninky.Ty jo, kdybych tam byla zase sama a nikdo jiný, tak bych na vyjížďku jela 100% a to na hodinu.Plííís, držte palce ať jsem tam sama :P!

Achjo, mě se stýská po Sametovi (to je ten prostřední) :(
hnetm
Na levo je Fox a na pravo Goran xD

Time goodbye 13.díl

20. února 2011 v 21:12 | Samantha |  Time goodbye
 Ráno jsem se probudila celá strhaná.Oči mě šípali, nohy boleli a v noci se na mě vyřádili komáři, takže jsem byla samí pupínek.Jako obvikle jsem šla dolů a provedla higienu, což je česání vlasů, čištění zubů..Když jsem šla na snídani, rodiče mě uvítali spokojeně.Ahoj, tady máš snídani.řekla máma.Ahoj, díky.sedla jsem si a přisunula se ke stolu.V tom jsem si vzpomněla na sen..Ehm , víte jak se tu bude pořádat ta westernová soutěž?Já bych se do ní chtěla přihlásit s Cliffem..řékla jsem.Ty nám čteš myšlenky!Teď jsme se tě chtěli zeptat, jestli by ses tam nepřihlásila!vykřkl táta.Hmm, super.odpověděla jsem a nalila si do hrnku mléko.Ale přihlášky se musí odevzdat dnes večer.dodala jsem.Takže by jsi chtěla?zeptala se máma.Ano, chtěla bych..opověděla jsem.Tak dobře, po obědě zajedeme na místo konání, kde se přihlašuje, tak se zapíšeme.řekla.Když jsme dosnídala a oblékla se, šla jsem jako vždy za Cliffem.Chtěla jsem mu vyčistit box, tak jsem popadla jeho krásně světle modrou ohlávku a vodítko, vyvedla ho z boxu a zavedla na pastu za ostatními koňmi.Když jsem Cliffův box vykydala, přispěchala máma s tátou a řekli mi, že musí jít někam jed a ať tu počkám.Rodiče odjeli a já měla celý ranč pro sebe.Šla jsem za Cliffem.Cliff na mě krásně koukal z pastvy.Dala jsem mu jablko a odvedla ho zpátky do boxu.Rodiče říkali že budou pryč asi dvě hodiny tak mě napadla sice bláznivá, ale skvělá věc.Šla jsem do sedlovny pro uzdečku a westernové sedlo.Vše jsem položila na držák a uvaziště před stájemi.Cliffa jsem u uvaziště uvázala a vyčistila ho.Potom jsem mu dala sedlo.Uzdečka mi dala více zabrat, nebyl na ní moc zviklí.Chtěla jsem jed s Cliffem na jízdárnu.Sice poveze jezdce na hřebtu teprvé po druhé, ale chtěla jsem to rysknout, ale po jistotu jsem si vzala přilbu a rukavice.Vyhoupla jsem se do sedla.Cliff vypadal klidný.Klusali jsem na jízdárnu.Cliff měl rychlejší klus, proto mi vysedávání moc nešlo, to budu muset na soutěž zlepšit.Na jízdráně jsem rozestavila kavalety a přes ty jsme cválali a klusali.Cliff byl spokojený.Facebook vs. realita

20. února 2011 v 19:18 | Samantha |  Videa
Omlouvám se Kiiki za okopčení videa, ale já to prostě musela dát, hlavně pro ty, co ke kiiki nechodí nebo tak...

Jestli někomu to video nejde, tak si ho pusťe tady:http://www.youtube.com/watch?v=22gUYhzG3iI

Upa bomba video že?!Přesně, úplná realita!Toho koho to napdalo, tak měl skvělí nápad.Jak je ta druhá scéna, OMG, já bych řekla:úchile :D

Takže co bude

20. února 2011 v 7:01 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tajže už vím co bude ve výprodeji :).Budou tam vodítka, deky na traditional a stablematest, ohlávky schleich a breyer traditional a classic.Nejdřív jsem s ohlávkami nepočítala, ale našla jsem jedno lepidlo, co celkem dobře lepí, takže udělám ještě nějaké uzdečky, ale sedla ne, protože s tím lepidlem mi nejde udělat vyvýšené podesdlí :/.

Jednoduše..

19. února 2011 v 21:21 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak já pořád koukám na Garfielda a jsem strašně smutná, že jsme zrovna na něj neměli peníze.Kdyby jsme ty peníze mohli poslat konce února, tak by vyšel ale takhle .No, rozhodla jsem se, že nemůžu čekat, až mi mamka řekne:můžeš objednat Peter Stone, vlatsně to by ona jen tak sama neřekla, to jí musím vždycky přemluvit, tak jsem si řekla, že se svého nejvtěšího cíle nevzdám a začnu bojovat .Jednoduše...našetřím si na něj.Když si o demě něco koupíte, každičká koruna půjde na něj, chtěla jsem si ušetřit na koně na FD, ale radši budu mít z FD jen jednoho koně a Garfielda, než 4 koně a Garfielda ne.Možná mi mamka na něj trošku přispěje...Proto prosím, až tu bude výprodej, kupte si něco, budu se moct snažit, pro Garfielda cokoli!Každá koruna bude dobrá!Věci nebudou předražené, budou mít normální cenu!Nejde mi o to, prodat co nejdražší věci třeba za 100 Kč a prodat třeba jen 3 věci, ale prodat co nejvíce věcí třeba za 20 Kč nebo 50 Kč.Tak, já jdu vyrábět, ať na něj mám, bude to chvíli trvat, ale kvůli němu udělám vážně cokoli.Věřím že bude jednou můj :)!


Čistící sada

19. února 2011 v 20:06 | Samantha
Název:Čistící sada

Barvy:kartáč a hadřík jen barvy na fotkách a houbička jekákoliv v základních barvách

Cena:15 Kč

Velikost:traditional, classic

Množství:neomezené

Popis:chybí vám čistící sada?V tom případě si kupte tuto sadu!Jezdkyně vše v rukou udrží, viz. fotky :)).

Fota:
Uzdečka na chladnokrevníky traditional

19. února 2011 v 19:59 | Samantha
Název:Uzdečka na chladnokrevník

Barvy:napište (barva kůže a barva vypodložení)

Cena:15 Kč

Velikost:traditional

Množství:neomezené

Popis:nádherná uzdečka na chladnokrevníky je zde!Zkazila jsem to horní vypodložení, komu se to nelíbí ale chtěl by takovou uzdečku bez toho horního vypodložení, tak napište :)).Hodí se především pro rekreaci.Kdo chce, můžu tam udělat i udidlo.

Fota:


Asi :)

19. února 2011 v 17:21 | Samantha |  Ostatní
Ahoj, tak mě chytla přemalovávací mánie !Takže chci vylepšit mého stabla, zkusím líp udělat očka a hlavně kopyta :D.Pak si možná ještě vezmu mého jednoho přemaovaného andaluského hřebce, opět si pohraju s kopyty a pak si vezmu dalšího repainta, jednu neznačkovou klisnu, kterou chci hodně vylepšit, protože není nic moc :/.Jo, jinak už jsem vyrobila do výprodeje 3 věci, když si pak u mě něco koupíte, tak přispějete na koupi mého vysněného Garfielda, který bohužel teď nevyšel :/.

Bude výprodej...

19. února 2011 v 15:50 | Samantha |  Novinky
Ahoj, tak brzy tu bude výprodej věcí na breyer traditional a stablematest.Sedla, uzdečky a ohlávky bohužel nebudou, protože nemám sekundové lepidlo, ale budou k prodeji vodítka, lonže, deky s různými vzory atd.Všechno bude po jednom kusu!Tak nic, já jdu asi vyrábět :).

na poli

Time goodbye 12.díl

19. února 2011 v 15:16 | Samantha |  Time goodbye
Krystý, Krystý!!!!Vzuď se!Rychle jsem otevřela oči a podívala se na mou mámu a tátu, jak na mě křičí, ať se vzbudím.Máma mě i hned obímala a říkala:báli jsme se, že umřeš!křičela.A kde to jsem?!Jsem pořád v koňském nebi?!ptala jsem se nejistě.Jaké koňské nebe?!Žádné není!Jsi v nemocnici!Měla jsi otřes mozku!křičela máma.Takže to byl sen?posadila jsem se na postel a dala si ruku na zašité čelo.Určitě se ti to jen zdálo.říkala máma klidně.Když mi táta s mámou podali hrnek a čajem, uslišela jsem v sobě:nebyl to sen....nebyl to sen....Ozývalo se ve mě pořád dokola.Roztřepali se mi ruce a čaj s hrnkem spadli na zem.Takový pěkný hrnek, ještě jsi ho sama malovala jako malá, když jsi chodila do keramiky!říkala máma smutně a zametávala střepy.Promiň mami, necítím se dobře.řekla jsem.Přišel doktor a řekl, že už můžu jet domů.A Cliff je kde?ptala jsem se mamky, když jsem se převlékla.Ten je doma.odpověděla.Pak jsme nasedlo do auta a jeli domů.Bylo teprve 7 hodin večer, ale já byla strašně unavená, jak ještě nikdy.Máma mi dala dřív večeři a pak jsem si lehla do postele.Byla jsem strašně ospalá, tak jsem zachvíli usnula a ponořila se do říše snů.Zdálo se mi, jako by byla Qouena živá a nic takového se nestalo.Jak cváláme bez sedla po pláži a po boku mé levé nohy Cliff ještě když byl malé hříbátko.Když v tom se podebnou začala Qouena mizet.V tom se zase všechno začala točit a já se objevila v ono známé bílé místnosti.Začala jsem si uvědomovat, že vlastně spím, ale zase jsem zpátky ve stejné bílé místnosti.Předemnou se zjevila Qouena.Byla jsem zase trošku zmatená, ale už jsem věděla kde jsem.Ahoj Kiki, zase se setkáváme.řekla klidně.Ale tentokrát nejsem v bezvědomí že ne?ptala jsem se.Ne, nejsi, ale téměř každou noc se budeme vídat v tvém snu.Vlastně, jen když ti budu potřebovat něco říct.Takže tohle není sen a jsem zase v koňském nebi?zeptala jsem se.Správně, tohle není sen, ale jsme v tvé mysli, my mrtví, můžeme vstoupit do snů, proto nemusím tvou duši volat až do našeho nebe.odpověděla.Cože?!Ty jsi předtím volala mou duši do nebe?!vyštěkla jsem.Ano, ale ne tak, že by na zemi vypadalo, že jsi umřela, ale že jsi byla v komatu, ale jen na chvíli.řekla.Ale jak jsi věděla, že budu v komatu?zeptala jsem se zase.No, jak jsi jela popré na Cliffovi a splašil se ti, tak to byla moje zásluha, řekla jsem mu, ať s tebou běží na ten kopec.Aha.odpověděla jsem.No a co mi chceš teď říct?No, jak jsem ti říkala, že toho zlého muže, můžeš zastavit jen ty, tak jak se blízko vašeho ranče bude konat jedna westernová soutěž, víš jaká?říkala.Ano, vím.odpověděla jsem.Tak on bude na té výstavě se svím koněm, zúčastní se a potom, až bude vyhnodocení, chce jít do stáje, kde budou ustájeni všechny koně, tak je chce všechny otrávit...řekla smutně.To se ale nesmí stát!vyjekla jsem.Ano a protože ty jsi jediná z živích, kdo ví ty koně otráví, tak se musíš do té výstavy přihlásit, třeba s Cliffem, mím synem a pak půjdeš toho muže zastavit.Zítra večer se uzavírají přihlášky, tak musíš přemluvit rodiče, aby tě tam přihlásili.řekla klidně.To je vše, co jsem ti teď chtěla říct.zase zmizela jako mlha a já se propadla zpátky do svého snu s Qouenou a Cliffem na pláži...